2 ساله به اتهام سرقت مرد در طول لاگرانژ تفنگ فروش

دو دختر 16 ساله دستگیر شدند سه شنبه و به اتهام سرقت از یک مرد که آنلاین ملاقات پس از موافقت با خرید یک تفنگ از او لاگرانژ پلیس گفت:.

قربانی که از دکتور گفته پلیس او پانچ در صورت و سپس سرقت از دو تپانچه بعد از ظهر یکشنبه پس از موافقت با فروش اسلحه به کسی که او را ملاقات در یک “آغوش” فهرست سایت.

مرتبط با: پلیس به دنبال 3 که اغوا به لاگرانژ برای تفنگ فروش او را دزدیدند

این حادثه رخ داده است حدود 12:45 p. m. در فارست خیابان, مقامات گفت. پس از ضربه زدن و او را به زمین و سرقت اسلحه پلیس گفت: سه جوان دور زد بر پا.

دو تا از بچه گرفته شد به بازداشت سه شنبه شب و به اتهام تشدید حمله و سرقت با توسل به زور پس از کارآگاهان جستجو خانه های خود به پلیس گفت:. چرا که هر دو مظنون هستند 16, مقامات آزاد است نام خود را.

در حالی که جستجو یکی از خانه های ماموران اطلاع داده شد که یک مستاجر زندگی وجود داشته است قرنطینه و آزمایش برای COVID-19, لاگرانژ پلیس گفت: در انتشار اخبار. بعدها مشخص شد که فرد تست برگشتم منفی بسیار مسری بیماری است.

به گفته پلیس تحقیقات خود را به این سرقت در حال انجام است و این است که بیشتر با بازداشت هستند به احتمال زیاد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>