2020 پیش نویس NFL: نقب زدن در میان چهار QBs به عنوان SEC غالب

LSU جو نقب زدن به شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2020 پیش نویس NFL روز پنج شنبه در صدر یک دور اول بود که در سنگین quarterbacks.

شش میدارد شامل سه QBs — نقب زدن آلاباما توا Tagovailoa و اورگان جاستین هربرت — و Green Bay Packers کردم یکی هم در پتانسیل آرون راجرز جانشین اردن را دوست دارم.

نقب زدن رفت 15-0 و برنده مسابقات قهرمانی ملی با ببر. در حال حاضر او می شود یک شات در چرخش در اطراف Cincinnati Bengals رفت 2-14 و برنده نشده یک بازی حذفی در سه دهه.

خیلی سخت کار کردم تا به اینجا برسم” گفت: نقب زدن پوشیدن 740 کد منطقه پیراهن به نمایندگی از خانه اش در منطقه جنوب شرقی اوهایو.

کمیسر راجر Goodell ساخته شده اعلام رسمی از زیرزمین خانه خود را به پا زدن کردن مجازی پیش نویس NFL با نقب زدن گرفتن کلمه از پدر و مادر خود را’ خانه در دشت اوهایو.

Bengals سر مربی زک تیلور گفت: این تیم در نظر نمی هر گونه تجارت و پیشنهادهای حق رای دادن در توافق بر نقب زدن در اوایل روند. تیلور گفت: روز شنبه از طریق تلفنی که با نقب زدن در زمان مالکیت کامل از جرم در LSU و او را به کل بسته است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که tangibly و intangibly که او به ارمغان می آورد به جدول” تیلور گفت. “شما آن را ببینید با چشم خود — توانایی رهبری او را به کل بسته است.”

ایالت اوهایو انتقال و Heisman برنده جایزه تا به حال یک FBS-رکورد 60 TD پاس در فصل گذشته. او سومین بازیکن در سه سال به ادعا می کنند که تروفی و ظهور به عنوان شماره 1 انتخاب کنید و در متعاقب آن پیش نویس پس از اوکلاهما quarterbacks بیکر میفیلد و Kyler موری.

Ohio State پایان دفاعی تعقیب جوان بود انتخاب دوم به Washington Redskins که انباشته اند و یک خط دفاعی متشکل از پنج دور اول میدارد برای اولین بار از سال مربی ران ریورا. جوان بود 16.5 کیسه فصل گذشته به عنوان یک تازه وارد.

جوان دفاعی هم تیمی cornerback جف Okudah رفت شماره 3 به شیر. دیترویت معامله Pro کاسه cornerback داریوش ذبح به فیلادلفیا ایگلز در ماه مارس است.

چهارمین انتخاب کنید و بدون اتصال به Buckeyes شد گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس به New York Giants در شماره 4 قبل از میامی دلفین ها با استفاده از سه میدارد دور اول به انتخاب Tagovailoa.

Tagovailoa دوام — جراحی هیپ چند عمل جراحی مچ پا یک آسیب دیدگی زانو و انگشت شکسته شد یک تیتر در ماه های اخیر اما متخصصان پزشکی امضا کردن کارفرمایی فیزیکی.

Tagovailoa است که مواد منفجره دونده با پا خوب و southpaw دقیق بود در پرت کردن زمینه در آلاباما. او 22-2 به عنوان یک نویسنده برای Crimson Tide با 87 touchdowns و 11 interceptions.

“من قادر به بازی اگر لازم باشد” Tagovailoa گفت rookie فصل است. “اما من فکر می کنم بزرگترین چیزی که برای من در حال حاضر قادر به آن را در, خیس خوردن آن را در لذت بردن از آن را با خانواده و به کار می کنند.”

در شماره 18, دلفین ها رو Tagovailoa برخی از حفاظت توقیف جنوب کالیفرنیا توهین آمیز مقابله با آستین جکسون.

هربرت که صرف چهار سال در اورگان رفت و به لس آنجلس شارژر در شماره 6 به عنوان جایگزینی برای فیلیپ رودخانه. شارژر بعد از نقل مکان کرد به دور اول در مقابله با میهن پرستان جدید انگلستان به انتخاب اوکلاهما linebacker Kenneth موری 23.

پنترز کارولینای انتخاب Auburn 325 پوند دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای هفتم و در شماره 8 کاردینالز آریزونا دستگیر Clemson linebacker اشعیا سیمونز که می توانید بازی های متعدد موقعیت اما اینطور نیست که یک ایده آل مناسب در یک NFL دفاع.

سیمونز که وزن آن 238 پوند, بازی های برگزار شده بیشتر snaps در حافظه cornerback از خارج linebacker در سال 2019 و زد 4.38 40-حیاط داش در NFL سراغ ترکیب.

یک سوم متوالی بازیکن دفاعی — همه-کنفرانس جنوب شرقی فلوریدا cornerback CJ هندرسون — رفت و شماره 9 به Jacksonville Jaguars که صرف 20 انتخاب در LSU تصویب متهور K’Lavon Chaisson.

کلیولند براونز تصمیم گرفتند برای آلاباما توهین آمیز مقابله با Jedrick بخواهد تکمیل 10 بدون تجارت برای اولین بار پس از سال 2015 است. لویی توهین آمیز مقابله با Mekhi Becton گسترده 364-کوبنده که حرکت با سهولت انتخاب شد 11th توسط New York Jets.

آلاباما سوم بازیکن در بالای 12 شد گیرنده گسترده هنری Ruggs اولین پیش نویس انتخاب در تاریخ لاس وگاس اظهارات. درست به حق رای دادن فرم Ruggs شد, سریع ترین بازیکن در ترکیب, در حال اجرا یک 4.27 40-حیاط داش. لاس وگاس پیش نویس ایالتی اوهایو cornerback دیمون Arnette 19th, با استفاده از مجموعه ای از خرس شیکاگو در خلیل ماک معامله است.

آیووا توهین آمیز مقابله با تریستان Wirfs شد 13th انتخاب کنید پس از اولین تجارت از پیش نویس قرار داده خلیج تمپا در ساعت است. The Buccaneers معامله تا یک نقطه با NFC قهرمان سان فرانسیسکو 49ers ارسال یک چهارم-دور انتخاب کنید و گرفتن هفتم-طفیلی بازگشت. این Niners پیش نویس کارولینای جنوبی دفاعی مقابله با Javon Kinlaw با 14 انتخاب است. سان فرانسیسکو با استفاده از یکی دیگر از تجارت به صعود از 31 انتخاب کنید به شماره 25 انتخاب ایالتی آریزونا گیرنده گسترده براندون Aiyuk.

به Denver Broncos در زمان Ruggs’ آلاباما هم تیمی گسترده گیرنده جری Jeudy در شماره 15 و آتلانتا فالکونز برداشت Clemson cornerback A. J. ترل قبل از Dallas Cowboys انتخاب اوکلاهما گیرنده گسترده CeeDee بره 17th.

فیلادلفیا ایگلز انتخاب TCU گیرنده گسترده Jalen Reagor که مجموعه ای از مهارت های مقایسه به 49ers گیرنده گسترده Deebo ساموئل 21 و مینه سوتا نگه داشته گیرنده گسترده تم زنده با LSU جاستین جفرسون در شماره 22. وایکینگ ها دریافت شده است که انتخاب از بوفالو در تجارت است که فرستاده Stefon Diggs به صورتحساب.

هکرها معامله شد تا برای 26th کلی انتخاب برای انتخاب عشق رشد و نمو چشم انداز از ایالتی یوتا در مقابله با دلفین ها. با انتخاب به دست آورد از سبز خلیج میامی انتخاب Auburn cornerback نوح Igbinoghene.

LSU در حال اجرا پشت کلاید ادواردز-Helaire بود و انتخاب نهایی از دور اول با اضافه کردن یکی دیگر از سلاح به قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs. او پنجمین عضو ببر ” عنوان تیم منتخب و سابقه و رکورد 15 شرقی همایش چشم انداز پیش نویس در دور اول.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>