22 آلبوم مورد انتظار سال 2022، از Mitski و The Weeknd تا Cardi B.

[ad_1]

خدایان موسیقی می‌دهند و خدایان موسیقی می‌برند، زیرا به ازای هر ادل و تیلور که یک آلبوم پرفروش در سال 2021 منتشر کردند، ریحانا و کندریک بودند که ما را معلق گذاشتند.

اما این مهم نیست – سال 2022 در حال حاضر یک سال عالی در عرصه موسیقی جدید است، با انتشاراتی از The Weeknd، Rosalía، Lizzo و Charli XCX که باید منتظر آن باشیم. مطمئناً شگفتی هایی وجود خواهد داشت – چه کسی می داند، شاید R9 آیا آنها به هر حال می آیند؟ – اما در حال حاضر، در اینجا نسخه های قابل توجه 22، که به نظر می رسد قطعی است.

تعطیلات آخر هفته

با توجه به موفقیت پایدار و غرق نشدنی در چند ساعت، اینطور نیست که The Weeknd باید پنجمین آلبوم خود را به زودی منتشر کند. اما هرچه بیشتر در مورد آن صحبت کند، شما بیشتر نگران خواهید شد سپیده دم– آبل ماه گذشته گفت که این پروژه قبلاً انجام شده است و از بریتنی اسپیرز گرفته تا کانیه وست الهام گرفته شده است که برای کار به اندازه کافی آشفته به نظر می رسد.

اسطوره ای

وقتی میکی با ششمین ال پی خود برمی گردد، لورل جهنم، در 4 فوریه، طولانی ترین مکث بین آلبوم های خود را تا به امروز به پایان خواهد رساند. ما قبلاً چند تک‌آهنگ – “The Only Heartbreaker”، “Love Me More”، “Working For the Knife” و “That’s Our Lamp” را شنیده‌ایم – بیشتر آنها بازتابی از ترس وجودی هستند که در بسته‌بندی‌های ایندی پاپ بکر بسته شده‌اند. حداقل می دانیم که اوباما از پایان وقفه سه ساله خود هیجان زده خواهد شد.

شیرین

در حالی که اولین آلبوم ساویتی با تاخیر طولانی مواجه شد موسیقی عوضی خوب او که دوباره در پس‌زمینه باقی ماند، سخاوتمندانه پذیرفت که با انتشار یک EP هفت‌آهنگ، طرفدارانش را حفظ کند. فصل یخبندان، در ژانویه. در مورد وضعیت PBM? او در ماه دسامبر گفت: «یکی از اهداف من این است که مردم با هر آهنگ واقعاً چیزی احساس کنند، بنابراین مجبور شدم به عقب برگردم و چند آهنگ را بازسازی کنم. فقط بدانید که من یک کمال گرا هستم و این در راه است.”

کاردی بی

کاردی روزهای شیرین قدیمی خود را با ادامه سال 2018 پشت سر گذاشته است نقض فضای شخصی، اما به نظر می رسد که خواننده رپ اهل برانکس بالاخره می تواند به آلبوم شماره دو برود. او در یک پست اخیر اینستاگرامی که سال گذشته با اشعاری برای سرقت آهنگ‌های Lizzo’s Rumors و Normani’s Wild Side منتشر شد، گفت: “من باید سال آینده این آلبوم را منتشر کنم.” انتظار داشته باشید که آلبوم هم همین موفقیت را داشته باشد.

لیزا

صحبت از لیزو، او همچنین با کار دشواری روبرو است که موفقیت عظیم اولین آلبوم خود را دنبال کند. چون دوستت دارمکه برنده هشت نامزدی گرمی در سال 2020 شد و سرود فراگیر “حقیقت صدمه می زند” را ایجاد کرد. «شایعات» دقیقاً در صدر جدول نبود، چیزی که او احتمالاً به آن امیدوار بود، اما من قطعاً ملکه حاکم TikTok را به حساب نمی‌آورم.

چارلی XCX

چارلی هست عزیزم بازیگر پاپ بریتانیایی قبلاً یک بررسی اولیه را انجام داده است فاجعه با تک‌آهنگ‌های «Good Ones» و «New Shapes»، که دومی شامل همکار خالقان آوانگارد کریستین و کوئینز و کارولین پولاچک بود. پروژه کامل در 18 مارس ارائه می‌شود، و اگرچه چارلی گفت که برای رادیو راحت‌تر خواهد بود، همیشه از توپ‌ها تا دیوار XCX کمی عجیب و غریب انتظار می‌رود.

علیا

پس از کاتالوگ موسیقی عالیه (بالاخره)، که در سال 2021 به سرویس های پخش رسید، اولین آلبوم پس از مرگ او، بي وقفه، باید امسال برسد. تک‌آهنگ اصلی هفته «Poison» قبلاً منتشر شده است، و عموی Aaliyah و موسس Blackground Records، Barry Hankerson تأیید کرده‌اند که این آلبوم شامل محصولات تیمبالند و اشعار سنگین وزن هیپ‌هاپ مانند Drake، Future و Snoop Dogg خواهد بود.

گرمکن ارل

نویسنده متن آهنگ Odd ​​Future پروژه ای متشکل از 10 آهنگ به نام مریض! در 14 ژانویه، توسط تک آهنگ اخیر “تابولا رسا” تجسم شده است. رپر غیرقابل نفوذ از لس آنجلس در بیانیه‌ای گفت که آهنگ‌ها را در ابتدای همه‌گیری ضبط کرده است: «من به هرج و مرج متمایل شدم زیرا واضح بود که او به جایی نمی‌رود. این آهنگ ها زمانی اتفاق افتاد که من روی آنتن رفتم.” با قضاوت بر اساس این توصیف، به نظر می رسد که ما هنوز از ارل و EP 2019 او سرگیجه داریم. پاهای سفالی.

روزالوآ

از زمان انتشار اراده شیطانی در سال 2018، روزالیا با یک جریان ثابت از تک‌آهنگ‌ها مانند “Aute Cuture” و “Con Altura” ما را سیر و خوشحال نگه داشت. اما در سال 2022 سومین رکورد او منتشر خواهد شد. موتوم هاکه او در مورد آن توضیح داد سنگ نورد به شدت از رگیتون الهام گرفته شده و بر موضوعات “تحول، تمایلات جنسی، قلب شکسته، جشن، معنویت، عزت نفس و انزوا” متمرکز شده است. این بسیار محدوده است و ما قبلاً یک شوخی امیدوارکننده در مورد آنچه که با تک آهنگ اصلی Weeknd “La Fama” و یک تریلر برای آلبوم در راه است دریافت کرده ایم که در آن خواننده اسپانیایی در حالی که قدم می گذارد عبارت “Motomami” را با صدای باس بلند می خواند. با کفش های پاشنه دار مشکی و براق. . آن را به رگ های ما تزریق کنید.

یو پی اس

ببینید، هنوز عنوان ثابتی برای آلبوم یا تاریخ انتشار وجود ندارد، اما به نفع یک حرفه SZA که با یک آلبوم شروع یا پایان نمی‌یابد (من تو را تماشا می‌کنم، لورین هیل)، فکر می‌کنیم تا زمانی که 2017 Ctrl نمی تواند خیلی دور باشد او با «Hit Different» و «Good Days» که در سال 2020 وارد شد و «Hate U» که در سال 2021 وارد 10 رتبه برتر شد، انگشتانش را دوباره در آب فرو کرد. وقت آن است که تمام راه را شیرجه بزنیم و شماره آلبوم را به ما بدهیم. دو

پارامور

به همان اندازه که در چند سال گذشته شاهد انشعاب هایلی ویلیامز با دو آلبوم انفرادی وسوسه انگیز تجربی بودیم، ما برای پایان تعطیلات پارامور آماده هستیم. و به نظر می رسد که آنها نیز هستند. که در نامه ای به هواداران که در نوامبر به اشتراک گذاشته شد، ویلیامز این موسیقی جدید را از گروه پخش می کند – اولین آنها از سال 2017. بعد از خنده– در سال 22 وارد می شود. او نوشت: “پارامور نمی تواند برای همیشه در تعطیلات باشد، می تواند؟” “من همه شما را دوست دارم… سال آینده می بینمت؟”

کامیلا کابلو

کابلو گفت که قصد دارد سومین اجرای انفرادی آینده خود را با مقدار زیادی انرژی فلامنکو و پاپ لاتین، همانطور که در تک آهنگ طوفانی “Don’t Go Yet” شنیده شده، القا کند. این یکی به سطوح تسلط در نمودارهای هاوانا نزدیک نمی شود، اما ما هنوز از شنیدن اینکه او برای چه چیزی درست می کند احساس خارش داریم. خانواده-به خصوص با توجه به اینکه جدایی اخیر او با شان مندز احتمالاً الهام بخش یک یا دو آهنگ بوده است.

لیندا لینداس

پس از به آتش کشیدن اینترنت در سال 2021 با “راسیست، پسر جنسیت”، پانک راک های زن ستیز مورد علاقه همه امسال از اولین پروژه خود که شامل کلیپ اخیرا منتشر شده آنها برای گربه وحشی “نینو” است، دست می کشند.

بروکهمپتون

هواداران بروکهمپتون از زمان کوین ابسترکت در سوگ بودند برنامه های اعلام شده برای دو آلبوم آخر گروه اولین، Roadrunner: نور جدید، دستگاه جدید، بهار گذشته وارد شد و دومین به سال 2022 موکول شد، در حالی که گروه پسری که این ژانر را تغییر می دهد تصور می شود که با اعضای جدید آزمایش می کند. در مورد ترک فرقه خود، دنبال کردن در مشکل، به سادگی Abstract استدلال کردهمه کمی پیر می‌شوند و خارج از پروژه‌های گروهی حرفی برای گفتن دارند.»

یک دزد بزرگ

پس از انتشار دو آلبوم عالی در سال 2019 و سپس گذراندن تعطیلات در سال گذشته، کوارتت مستقل راک در سال 2022 با یک آلبوم عظیم 20 آهنگی بارگذاری شد. اژدها کوه گرم جدید من به تو ایمان دارم، در 11 فوریه منتشر شد. به گفته آدریان لنکر خواننده، آنها مجموعه‌ای از تک‌آهنگ‌ها را منتشر کردند تا توجه طرفداران را به خود جلب کنند – از جمله آهنگ فولکلور آزاد “Time Ecaping” – و به گفته آدریان لنکر، خواننده، مجموعه‌ای از آهنگ‌های “نشاط‌بخش‌تر و امیدوارکننده‌تر” را تشکیل دادند.

آوریل لوین

بیست سال پس از اولین آلبوم نمادین او، رها کردنAvril برای سرگرمی بیشتر پاپ پانک بازگشته است. او اخیرا گفت هفته نامه سرگرمی که آلبوم جدید او “در اوج سال” خواهد آمد و از “نامه عاشقانه به زنان” روز سبز الهام گرفته شده است. او گفت: “من فقط می خواستم لذت ببرم و تکان بخورم” و چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟

طناب

تنها چند هفته ما را از آلبوم دوم کوردا جدا می کند. از دید پرندهکه تقریباً سه سال پس از اولین آن می‌گذرد. قبل از انتشار، او دو تک‌آهنگ به نام‌های «Super» را منتشر کرد که توسط Hit Boy «Sinister» با بازی لیل وین تولید شد. و به نظر می رسد که او ممکن است ساق پا بالاتری داشته باشد: Cordae این هفته توییت کرد, “وقتی آلبوم دومم را در پاریس با یکی از بت هایم به پایان رساندم، واقعاً رویا را زندگی می کنم.” جالب اینجاست که این همان روزی رخ داد که او یک ویدیوی گذشته نگر از او به عنوان یک جوان 16 ساله آزاد بر سر آهنگ کانیه وست به اشتراک گذاشت. مطابقت دارد یا نه؟ به زودی متوجه می شویم.

نورمن

آیا سال 2022 بالاخره سالی خواهد بود که در آن نورمن ها ما را از بدبختی نجات خواهند داد و اولین آلبوم انفرادی خود را منتشر خواهند کرد؟ به گفته او، بله – در مراسم جوایز قطار روح در ماه نوامبر، از خواننده “انگیزه” در مورد آلبوم سوال شد و با چشمکی پاسخ داد: “می خواهم به شما بگویم تابستان خواهد درخشید.”

بچه کودی

پس از هدایت تلاش های خود در سال جاری با مستند مردی به نام اسکات و نقشی در نتفلیکس به بالا نگاه نکن، به نظر می رسد که کودی امسال به سمت موسیقی رفته است. او در جشنواره رولینگ لود دسامبر، مخاطبان خود را تجدید کرد انتر کهکشانی آلبوم، سپس موسیقی جدید بیشتری را در طول راه آزار می دهد: “من دارم انتر کهکشانی تابستان می آید، اما می خواهم قبل از آن آلبوم دیگری منتشر کنم. و من سورپرایزهای خوشمزه ای دریافت کردم، و من واقعا از این همه چیز جدید، این همه موسیقی جدید که به شما می دهم هیجان زده هستم.”

خالد

چیزهای خوب زمان می برد، از جمله آلبوم سوم خالد با نام مناسب، همه چیز در حال تغییر است. هنگامی که در ابتدا برای پاییز 2021 برنامه ریزی شده بود، پیگیری به روح آزاد اکنون انتظار می رود که در سال 2022 به رهبری تک آهنگ اصلی “New Normal” وارد شود. همانطور که احتمالاً از این عنوان می توانید حدس بزنید، این آلبوم به شدت از همه گیری الهام گرفته شده است و احتمالاً متوجه خواهد شد که خالد همچنان به بزرگ شدن فکر می کند و خود قدیمی “جوان، گنگ و شکسته” خود را رها می کند.

مگان یو نریان

بعد از او اسچیزی برای تو Hotties یک میکس در ماه اکتبر، کالج تازه فارغ التحصیل شده اشاره کرد که آلبوم دوم او خیلی عقب نیست. در پاییز، او گفت ذات انتظار چیزی “تهاجمی” داشته باشید، گفت: “من احساس می کنم که این پروژه قطعاً چیزی است که به خوبی فکر شده است. این پروژه برای این است که من مزخرف صحبت کنم، راحت با خودم برگردم، به مگان که در حال آمدن بود برگردم.”

کلوئه

بعد از اینکه دوتایی خواهر Chloe x Halle یکی از بهترین (و دست کم گرفته شده ترین) آلبوم های سال 2020 را با ساعت بی خداییهالی یک شاهزاده خانم دیزنی شد تا اینکه کلویی تنها بیرون آمد. یا شاید تحت فشار قرار گرفته است بیرون بیشتر با توجه به انرژی درخشانی است که او با اولین تک آهنگ انفرادی خود “Have Mercy” کنار آمد. با داشتن آوازهای آکروباتیک و حرکات رقصی که باعث می‌شود مربی بیانسه عرق کند، ما معتقدیم که او باید برای موسیقی جدید بیشتری در سال 2022 آماده شود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra