22 ساله متهم به قتل در Smyrna قبل از تیراندازی خود را در صورت

یک ماریتا مرد چهره اتهام قتل پس از مقامات گفت که او به ضرب گلوله یک مرد در سمیرنا و اقدام به کشتن خود را.

الیاس R. Bustamente, 22 گلوله و کشته شدن مایکل Arreola صبح روز 5 ژوئیه قبل از تیراندازی خود را در معبد با توجه به Smyrna پلیس حکم بازداشت. او جان سالم از این حادثه و رزرو شده بود به زندان و سه روز بعد بر روی چندین اتهام جنایت, مقامات گفت.

تیراندازی صورت گرفت حدود 3 صبح در خانه خاموش Hawthorne دایره حکم گفت:. Bustamente و Arreola گزارش کردم به استدلال آن است که مظنون متهم است که بیرون کشیدن یک .40 کالیبر Glock 23.

قربانی التماس کرد با Bustamente به قرار دادن تفنگ پایین اما مرد از کار اخراج سه عکس با توجه به حکم. Arreola زده بود دو بار در قفسه سینه و یک بار بالای زانو راست.

یک زن نشسته بود پشت Arreola, در تیراندازی, مقامات گفت. او گفته محققان که پس از او کشته شد Bustamente اسلحه خود را در تبدیل.

پلیس متهم 22 ساله با چهار جنایات از جمله یک تعداد از قتل و دو فقره از تشدید حمله کاب زندان شهرستان سوابق نشان می دهد. چهارشنبه گذشته او پزشکی پاک به ترک بیمارستان و رزرو به زندان است.

او همچنان در بازداشت بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de