22-ساله مبتلا COVID-19 نبود کشته شده توسط ویروس, Ga. پزشکی قانونی می گوید

محلی پزشکی قانونی می گوید: 22 سال ذکر شده به عنوان جوانترین فرد به مرگ از COVID-19 در گرجستان ممکن است کشته شده اند با این بیماری است.

Muscogee پزشکی قانونی شهرستان از دوستان برایان گفت: این احتمال وجود دارد که آمبولی ریوی پس از زایمان ایجاد می شود زن از مرگ با توجه به کلمبوس لجر-Enquirer.

زن ذکر شده بود در گرجستان وزارت بهداشت گزارش در روز شنبه به عنوان داشتن یک بیماری زمینهای.

برایان گفت که آزمایش مثبت برای COVID-19 همان روز او سزارين اورژانس و به هنگام تولد به یک دختر بچه لجر-Enquirer گزارش شده است. او گرفته شده بود به یک بیمارستان دو بار قبل از تولد و خانه فرستاده شد پس از ارائه برایان گفت.

“او تا به حال یک زن و شوهر از (coronavirus) علائم در طول این دوره از زمان” Byran گفت: Ledger-Enquirer. “او تا به حال سرفه و تب.”

او در مارس 10, او گفت:. زن را در بر داشت و او را بیهوش در کف یک اتاق خواب.

برایان گفت: هنگامی که او وارد خانه را تلفظ کنند او مرده وجود دارد نشانه های او تا به حال ممکن است آمبولی ریوی است که یک انسداد یکی از شریان ریوی توسط یک لخته خون که اشکال در بدن و سفر به ریه است.

پزشکی قانونی گفت: زن C-بخش ممکن است ناشی از لخته خون است. او معتقد است که و دیگر عوارض ناشی از عمل جراحی باعث مرگ او.

“کسی که شروع به پریدن تفنگ در این” برایان گفت. “من شرط می بندم من و تمام پول من در بانک است که دختر نمی میرند از coronavirus. …من باور نمی کنم علت مرگ در حال رفتن به کوروناویروس. در حال حاضر آنها ممکن است لیست آن را به عنوان دوم و سوم است. اما علت اصلی مرگ در جریان است متفاوت باشد. من به شما قول می دهم.”

برایان فرستاده بدن زن به گرجستان دفتر تحقیقات Crime Lab شنبه به طور رسمی تعیین علت مرگ او معین-Enquirer گزارش شده است.

بیشتر بخوانید این داستان در اینجا.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de