23 سال پیش امروز: Braves تجارت دیوید عدالت برای Kenny Lofton

در این تاریخ 23 سال پیش بریوز معامله شده تعداد 23 outfielder دیوید عدالت به سرخپوستان.

پنج ماه پس از از دست دادن 1996 سری جهانی به نیویورک یانکی ها بریوز برخورد دور دو سوم از خود شروع خود در یک حقوق و دستمزد-برش حرکت به کلیولند.

در 25 مارس 1997 — یک هفته قبل از روز افتتاحیه — بریوز ارسال عدالت و مرکز fielder مارکی Grissom به سرخپوستان برای مرکز fielder کنی Lofton در نظر گرفته بهترین leadoff در بیس بال hitter وظیفه در زمان و امداد پارچ آلن Embree.

آن خوشایند نبود معامله برای بریوز مدیر جان Schuerholz.

“من رفتن ‘دیوید من قصد ندارم به تجارت شما بیش از حد با ارزش من مثل شما بیش از حد شما یکی از مورد علاقه های شما’ ” Schuerholz گفت: AJC در سال 2015. “اما ما به نقطه که در آن ما نیاز به پاک کردن برخی از پول, و من تا به حال برای مدیریت حقوق و دستمزد. ما نیاز به پول برای دریافت تبادل و تبادل نظر شد نوع سس راز ما در سطح لیگ و یک معامله است. نه تنها David اما مارکی Grissom در همان معامله است.”

Lofton به طول انجامید فقط یک فصل با بریوز اما او ضربه .333 در سال 1997.

عدالت را حتی بهتر است که فصل فوق العاده 33 homers با 101 RBIs و .319 متوسط برای کلیولند.

عدالت ایفا پنج فصل بیشتر در این رشته به پایان رسید و او 14 سال کار حرفه ای با 305 صفحه اصلی اجرا می شود.

تجارت اتاق ساخته شده برای امیدوار کننده جوانان Jermaine رنگ و Andruw جونز در بریوز’ خود. آن را نیز اصلاح کرده, $7.7 میلیون نفر در حقوق و دستمزد و مالیات لوکس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de