29 واحد تخلیه در اوایل صبح امروز آتش سوزی در دکالب آپارتمان

ده ها تن از خانواده ها مجبور شدند از خانه های خود را در اوایل صبح روز چهارشنبه زمانی که یک آتش سوزی از طریق یک Lithonia-منطقه ساختمان آپارتمان.

ساختمان در حال عقب نشینی در Stonecrest پیچیده در Amanda درایو شامل 29 واحد با توجه به صلیب سرخ در گرجستان. این سازمان هنوز مشخص نشده که چگونه بسیاری از مردم نیاز به کمک پس از فروغ.

دکالب County fire دستیار ارشد کریستوفر موریسون گفت: کانال 2 اخبار آتش سوزی حدود 1:30 صبح هنگامی که خدمه وارد آنها یافت سنگین شعله های آتش در پشت ساختمان در نزدیکی سطح بالا.

دوم خدمه نامیده می شد در حالی که اولین کار به تخلیه ساختمان و اما موریسون گفت: آتش موجود بود قبل از پشتیبان گیری مورد نیاز بود.

اعتقاد بر این است تمام 29 واحد اشغال شد با توجه به Morrison. آتش نشانان رفت و درب به درب با این فرض که هر کس به خانه تحت دستور دولت به پناهگاه در محل.

“ما می دانستیم که بچه ها از مدرسه (و) برخی از مردم وجود دارد کار نمی کند در حال حاضر” موریسون گفت: ایستگاه خبری از صحنه است. هیچ کس مجروح شد, او گفت:.

سنگین ترین آسیب های موجود بود به این واحد که در آن آتش آغاز شده کانال 2 گزارش شده است. دیگر واحدهای آسیب دیده بودند با دود و آب.

صلیب سرخ بود و انتظار می رود به ارائه اطلاعات بیشتر در خانواده های آواره بعد شنبه.

این داستان نخستین بار در گزارش کانال 2 اخبار.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de