2 مظنون در بازداشت زیر فوریه تیراندازی در لنکس

دومین مظنون متهم شده است پس از یک ماه فوریه تیراندازی در خارج از لنکس مربع, آتلانتا, پلیس گفت:.

امور خارجه گرجستان گشت دستگیر Tyreese قهوه ای, 23 در روز چهارشنبه در شهرستان مونرو. او متهم شده است با تشدید حمله و سرقت مسلحانه و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از یک جنایت در فوریه. 10 تیر به گفته پلیس.

این سومین بار در یک رشته از چهار تیراندازی از ماه دسامبر در خارج از Buckhead بازار.

قهوه ای است که مظنون دوم در تیراندازی است که محققان بر این باورند اتفاق افتاد بعد از یک گروه ملاقات در بازار است.

مرتبط با: بازداشت مرد به دنبال در لنکس مربع پارکینگ تیراندازی

همچنین: 19 ساله به اتهام قتل در تیراندازی در خارج از لنکس

قربانی که در اواخر 40s ملاقات مشکوک “برای انجام برخی از نوع معامله” با توجه به آتلانتا حادثه پلیس گزارش. هنگامی که قربانی و گمان می رفت به پارکینگ آنها ملاقات با یک دوست مقتول در نزدیکی یک وسیله نقلیه است.

مرد به ضرب گلوله در نزدیکی دنده او گرفته شد به Grady بیمارستان یادبود. با توجه به نظارت تصویری به دست آمده توسط پلیس تیرانداز برداشت یک چمدان در عقب از قربانیان خودرو و زمان آن را به یک ماشین دور شو.

روز پس از تیراندازی اولین مظنون دستگیر شد و در کشورهای گرجستان.

Shakeria پادشاه 21 دستگیر شد Feb. 20 در دوبلین به گفته پلیس. پادشاه از شرق دوبلین نیز به اتهام تشدید حمله و سرقت مسلحانه و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از یک جنایت است. پادشاه باقی مانده پنج شنبه در شهرستان Fulton, زندان, رزرو سوابق نشان می دهد.

قهوه ای بود که برگزار شد در Laurens County زندان است اما انتظار می رود به ارمغان آورد Fulton, زندان, پلیس گفت:.

در اوایل این ماه یک تنسی مرد کشته شد, در تیراندازی در خارج از لنکس که محققان بر این باورند شروع به عنوان یک اختلاف بیش از یک فضای پارکینگ.

ریکی جیمز Lafargue, 19 به اتهام تیراندازی و قتل Thuan Nguyen, 31, 8 مارس, به گفته پلیس. Lafargue شده است به اتهام قتل, اما نمی شد در بازداشت پنج شنبه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im