3 بازداشت 3 در پی در ارتباط با کشنده هنری شهرستان تیراندازی

سه مظنون در حال پشت میله های زندان و سه بیشتر می خواستم پس از 24 سال بود به ضرب گلوله کشته پایین در اوایل این ماه در یک مجتمع آپارتمانی در نزدیکی استوک بریج.

افسران در پاسخ به 600 ساختمان Spindletop راه درست قبل از ساعت 11 صبح 8 مارس پس از دریافت یک تماس در مورد یک فرد شات با توجه به هنری شهرستان گزارش پلیس.

قربانی Devante آنتونی طولانی به بیمارستان منتقل شد جایی که او از جراحات وارده درگذشت هنری شهرستان سخنگوی پلیس سروان. شیدا لی گفت.

چند مورد جزئیات تیراندازی مرگبار منتشر شده است اما محققان مشخص شد شش نفر درگیر شدند.

سه نفر از کسانی که مظنون — Tyreek کشاورز, Tobias گرشام و آنتوان گرشام —باید پس از دستگیر شده است, مقامات گفت. هر سه متهم به قتل, تشدید حمله و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از یک جنایت است. آنها در حال برگزار شد و بدون پیوند در هنری زندان شهرستان سوابق نشان می دهد.

سه دیگران — Teshaun هایتاور جفری هایتاور و Kelvonie Burney — هنوز هم تحت تعقیب پلیس است.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی و یا مظنون’ محل خواسته است برای تماس با هنری شهرستان کارآگاهان در 770-288-8494. کسانی که مایل به ناشناس باقی می ماند را تشویق به ارائه راهنمایی به جلو جنایت با تماس 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>