3 متهم پس از Forsyth County معاون می یابد و مواد مخدر و اسلحه در ترافیک متوقف

سه نفر پشت میله های زندان پس از یک توقف ترافیک منجر به کشف مواد مخدر و اسلحه و چندین سرقت بسته های مقامات در Forsyth County گفت.

دونالد دیویس 32, آتلانتا, Marquessa Geter, 29, کالج پارک و جان, آشپزخانه, 32, آتلانتا در هر صورت چندین اتهام در ارتباط با حادثه فورسیت کلانتر, گفت AJC.com.

ترافیک توقف اتفاق افتاد حدود 4 صبح پنج شنبه در منطقه شیله جاده فورسیت کلانتر دفتر سخنگوی استیسی میلر گفت. معاون مشغول به کار بود خارج از وظیفه تخصیص زمانی که او کشف یک “مشکوک” ماشین او گفت:.

معاون کشیده این خودرو بیش از یک پنهان پلاک با توجه به فورسیت کلانتر, حادثه گزارش. زمانی که او با نزدیک شدن به خودرو او بوی ماری جوانا میلر گفت.

معاون جستجو و همچنین سه نفر در داخل و پیدا کردن دو پوند ماری جوانا, حادثه گزارش گفت:. جستجو نیز به همراه داشت کوکائین, کوکائین کرک MDMA و یک هفت تیر به گفته میلر.

“همچنین در این ماشین بسته بندی و پست الکترونیکی است که به نظر می رسد به دزدیده شده است از مناطق اطراف Forsyth County, او گفت:.

دیویس Geter و آشپزخانه گرفته شد به Forsyth County Jail, جایی که آنها باقی می ماند و با هیچ باند.

آنها هر صورت چهار فقره سرقت با در نظر گرفتن یک تعداد از در اختیار داشتن به قصد توزیع ماری جوانا و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از یک جنایت است.

دیویس همچنین متهم به صورت جداگانه با دو فقره از در اختیار داشتن یک برنامه کنترل مواد مخدر و آشپزخانه چهره یک تعداد از در اختیار داشتن کوکائین است.

دیویس و آشپزخانه هر دو به اتهام های اضافی تعداد از در اختیار داشتن مواد مخدر مربوط به اشیاء در حالی که Geter اتهام است پنهان و یا گم شده پلاک.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im