3 بیشتر بازداشت شده در سرقت مسلحانه, حمله که نزدیک به کشته شدن زن در نزدیکی KSU پردیس

مقامات بازداشت سه مظنون در خشونت سرقت مسلحانه در یک مجتمع آپارتمانی آگهی منحصرا به Kennesaw State University دانش آموزان است.

که به ارمغان می آورد تعداد افراد متهم در این حادثه به شش.

در اواخر ماه ژانویه یک گروه شکست را به یک آپارتمان در U باشگاه در فری در مورد نیمه شب سرقت و حمله به دو مرد در حالی که نزدیک به ضرب و شتم یک زن به مرگ AJC.com قبلا گزارش شده است. سه مظنون دستگیر شده بودند در اوایل این ماه اما این تعداد دو برابر شده جدید پس از دستگیری این هفته است.

مرتبط با: 3 ساله متهم به سرقت مسلحانه, حمله که نزدیک به کشته شدن زن در نزدیکی KSU پردیس

روز چهارشنبه نمایندگان بازداشت Zavian Jermaine استیونسون, 17 و Qwantavis جفری Lamar Evans, 21 در حالی که 19 سال Qwantrell Jarell Evans گرفته شده بود را بازداشت پنج شنبه با توجه به کاب زندان شهرستان سوابق. مردان همه از دالاس در Paulding County است.

سه مظنون که قبلا شارژ شده در این حادثه هستند Madalyn نیکول فاحشه عالی,,,, 17, از Woodstock, Bryce Dowell, 17, از مشعر و Dameyon هک 18, Woodstock.

در شب سرقت از یک مرد دزدیدند از آی فون خود را 11 Pro Max در حالی که مرد دیگری مبارزه برای نگه داشتن گوشی خود را با توجه به حکم بازداشت. هر دو بودند مورد ضرب و شتم در زور اسلحه, مقامات گفت.

اما یک زن “می توانست منطقی” کشته به دلیل مظنون مشت و لگد و سر و گردن در طول حادثه, حکم گفت.

هفت نفر دیگر در اتاق بودند اما آنها نمی صدمه به گفته پلیس. اما هر شک چهره ساده اتهام ضرب و شتم برای هر یک شاهد, از آنجایی که آنها به خشونت این حکم گفت.

این حمله بود تا حدی گرفته شده بر روی تلفن همراه تصویری, مقامات گفت. که تصویری شده است ساخته شده است.

فاحشه مراجعه به پلیس که او سوار این گروه به مجتمع آپارتمانی و شاهد سرقت و ضرب و جرح قبل از رانندگی این گروه دور از صحنه به حکم.

مجتمع آپارتمانی است که خاموش فری جاده است که در عرض نیم مایل از KSU اصلی دانشگاه. U باشگاه در فری صورتحساب خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان یک جامعه “آپارتمان دانشجویی است.”

مسئولان دانشگاه نمی تواند می گویند اگر هر یک از عاملان یا قربانیان حمله دانش آموزان بودند.

پس از اولیه سه, دستگیری کنساو سخنگوی پلیس افسر اسکات لوتر گفت: بخش نخواهد انتشار اطلاعات اضافی پس از “این است که بسیار فعال و در حال انجام تحقیقات است.” AJC.com رسیده است به او دوباره پس از سه جدید دستگیری این هفته برای دیدن اگر اطلاعات بیشتری در این مورد را می توان منتشر شد.

تمام شش مظنون همان 12 اتهام که شامل پنج جنایات. کسانی که جنایات شامل سه فقره از تشدید حمله و دو فقره سرقت مسلحانه.

متهمان همچنان در زندان بدون پیوند سوابق نشان می دهد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im