NBA تغییر فرمت با اضافه کردن یک جفت از عکس که می خواهد ارزش سه امتیاز هر کدام. NBA اعلام کرد تغییر سهشنبه شب.

جوان در میان صفوف NBA top 10 در 3-اشاره گر ساخته شده در هر بازی در این فصل است. او ساخته شده 156 425 (.367) 3-نقطه تلاش در این فصل است.

لیست رقبا برای 3 نقطه مسابقه این فصل شامل جوان پورتلند Damian Lillard, ساکرامنتو دوستان Hield واشنگتن دیویس Bertans شارلوت Devonte’ گراهام میامی دانکن رابینسون شیکاگو ژاک LaVine و بروکلین جو هریس.

دو اضافی عکس را از شش پا فراتر از 3 نقطه خط, بین قفسه واقع در بال و یکی در بالای صفحه کلید. این عکس فقط یکی از هر نقطه ای به نام ایرانسل شبنم منطقه گرفته خواهد شد با توپ سبز.

این حرکت به معنی هر دور خواهد شد در حال حاضر در مجموع 27 عکس به جای 25 و رقبا خواهد شد و در حال حاضر 70 ثانیه به پایان عکس های خود را به جای مرسوم 60.

این تغییر است که در بخشی به ماندن سازگار با بار پس از بازیکنان NBA در حال تیراندازی عکس های بیشتر از فاصله عمیق تر از همیشه. شده اند وجود دارد نزدیک به 300 عکس های ساخته شده از حداقل 30 پا در این فصل در حال حاضر بیش از کل از فصل گذشته.

بقیه فرمت 3-point contest — پنج عکس در هر رک پنج قفسه های مختلف ترین عکس های ارزش یک نقطه و یک ویژه “پول توپ” به ارزش دو امتیاز — بدون تغییر باقی می ماند. وجود دارد یکی رک متشکل از پنج “پول توپ” که یک تیرانداز می توانید در هر یک از رقابت پنج منظم نقاط. حداکثر نمره ای که می توان در حال حاضر 40 شش بیشتر از قبلی حداکثر.

All-Star شنبه, فوریه. 15 یک شب قبل از بازی همه ستاره.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de