3 تجاوز مربوط به گرجستان دانشجویان در گزارش 3-بعد span

در عرض 50 دقیقه سه مورد تجاوز جنسی گزارش شده یا در نزدیکی و یا در گرجستان دانشگاه مربوط به دانش آموزان با هر سه منجر به اتهامات جنایی.

برای اولین بار صورت گرفت از صبح روز شنبه در یک مجتمع آپارتمانی خاموش گرجستان جنوبی دانشگاه پردیس. دوم شد و صبح روز یکشنبه در مرکز شهر آتن در نزدیکی دانشگاه گرجستان پردیس. و ترین های اخیر رخ داده در ساوانا دانشگاه ایالتی دانشگاه صبح روز دوشنبه.

دشت وزارت امور خارجه حادثه منجر به دستگیری 20 ساله درک Chieme Igwe, که به اتهام تجاوز به یک دانش آموز دیگر در SSU دانشجوی سال اول زندگی مرکز آموزش مجازی با توجه به گزارش رسانه های محلی. قربانی گزارش داد که این حادثه اتفاق افتاده است بین 3:30 تا 4 صبح ایستگاه خبری WTGS-تلویزیون گزارش شده است.

Igwe دستگیر شد توسط دانشگاه پلیس سه شنبه و رزرو به Chatham County, بازداشتگاه, اخبار ایستگاه گزارش شده است.

“ما می دانیم یک SSU دانشجو بازداشت شده اند سوء رفتار جنسی در برابر آشنایی” این دانشگاه در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ مداوم تهدید به پردیس. تمام سوالات باید به Chatham County دفتر دادستان منطقه.”

این می آید پس از شنبه بازداشت پل Curtis Costley, 20, از استیسبرو که متهم به تجاوز به یک زن در یک مجتمع آپارتمانی در سراسر خیابان را از گرجستان جنوب در پردیس AJC.com قبلا گزارش شده است.

بیشتر: گرجستان جنوبی, دانش آموز متهم به تجاوز به زن در آپارتمانی در نزدیکی دانشگاه

که حوالی ساعت 3 صبح در کمبریج در جنوب: سنبه پیچیده که تبلیغ خود را به عنوان یک محل “طراحی شده برای دانش آموزان در گرجستان جنوبی دانشگاه” با توجه به وب سایت خود را.

دانشگاه تایید کرد که Costley که چهره تجاوز و تشدید حمله به اتهامات یک دانش آموز است, اما آن را نمی قادر به تایید این که آیا قربانی ادعا حضور در مدرسه.

حدود ساعت 3 صبح یکشنبه 20 ساله یوگا دانشجو گزارش داد که به او تجاوز جنسی نزدیکی محوطه دانشگاه که منجر به پلیس اخذ و خشونت باتری حکم برابر 19 ساله Dionicio گواداراما. این مرد است که یوگا دانشجو بود و هنوز هم در شل پنج شنبه شب.

بیشتر: 19-می خواستم در اتهام تجاوز به عنف متهم به آزار جنسی دانش آموز, یوگا

دوم نام شخص منتشر نشده و توسط مقامات اما آتن پلیس قبلا گفته آنها شناسایی دو مظنون است. این معلوم نیست که آیا حکم در حال انتظار در برابر بی نام مشکوک.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>