3 ساله متهم به سرقت مسلحانه, حمله که نزدیک به کشته شدن زن در نزدیکی KSU پردیس

سه جوان صورت چند جنایات پس از خورده شدن به یک سرقت مسلحانه و حمله در یک مجتمع آپارتمانی آگهی منحصرا به Kennesaw State University دانش آموزان که تقریبا سمت چپ یک زن مرده, مقامات گفت.

خشونت حادثه اتفاق افتاده در U باشگاه در فری مجتمع آپارتمانی در مورد نیمه شب Jan. 26 با توجه به کاب کانتی حکم بازداشت. سه نفر متهم است که در میان یک گروه از همکاران مسئول” برای غارت و حمله به دو مرد در حالی که همچنین نزدیک به ضرب و شتم یک زن به مرگ است.

Madalyn نیکول فاحشه عالی,,,, 17, از Woodstock دستگیر شد جمعه توسط کاب نمایندگان در حالی که او co-متهمان — برایس Dowell, 17, از مشعر و Dameyon هک, 18, از ووداستاک — دستگیر شنبه در Cherokee County, زندان سوابق نشان می دهد.

در این حادثه یک آی فون 11 Pro Max به سرقت رفته بود از یک مرد با توجه به حکم بازداشت. یکی از مردان دیگر قادر به نگه داشتن گوشی خود را که این گروه متهم به تلاش برای سرقت. هر دو نفر مورد ضرب و شتم در زور اسلحه.

زن سر و گردن بود و مشت و لگد بارها و بارها توسط این گروه حکم گفت.

“با توجه به این مقدار از مهاجمان و لگد و مشت به سر و گردن از سعید قربانی آن می تواند منطقی او را کشته” این حکم گفت.

هفت نفر دیگر در اتاق بودند در حمله, اما آنها نه از لحاظ جسمی صدمه این حکم گفت. این حمله بود تا حدی گرفته شده بر روی تلفن همراه تصویری, مقامات گفت. که تصویری شده است ساخته شده است.

این حکم علیه این سه نفر مظنون به دست آمد پنج شنبه توسط کنساو پلیس. فاحشه مراجعه به پلیس که او سوار این گروه به مجتمع آپارتمانی و شاهد سرقت و ضرب و جرح قبل از رانندگی این گروه دور از صحنه او حکم گفت.

مجتمع آپارتمانی است که خاموش فری جاده است که در عرض نیم مایل از KSU را کنساو پردیس. مجتمع آپارتمانی وب سایت تبلیغ آن به عنوان “آپارتمان دانشجویی است.”

این معلوم نیست که آیا مردم حمله می KSU دانش آموزان است. AJC.com رسیده است به دانشگاه به یاد بگیرند که آیا هر یک از عاملان یا قربانیان دانش آموزان است.

Dowell, هک و باقی می ماند در شهرستان کاب زندان بدون پیوند با توجه به آنلاین زندان سوابق. سه نفر چهره همان 12 اتهام که شامل پنج جنایات.

کسانی که جنایات شامل سه فقره از تشدید حمله و دو فقره سرقت مسلحانه. این هفت نفر دیگر اتهامات فقره ساده حمله ناشی از این هفت نفر دیگر که شاهد این حمله است.

این معلوم نیست که آیا بیشتر مظنون هستند به دنبال در این بررسی است. AJC.com رسیده است به کنساو پلیس برای اطلاعات بیشتر.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im