4 مسافر مرده روی عرشه کشتی کروز لنگر کردن پاناما

پاناما سیتی — چهار مسافر فوت کرده اند روی یک کشتی کروز در حال حاضر لنگر در سواحل پاناما و دو نفر سرنشین این کشتی را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus خط کروز گفت: روز جمعه صدها نفر از مسافران مطمئن نیستید چه مدت آنها باقی خواهد ماند در دریا.

امور جهانی کانادا می گوید از آن آگاه است از 248 کانادایی در کشتی — 247 مسافر و یک عضو خدمه.

Holland America Line تایید کانادایی ها در میان چهار مرده است.

GAC می گوید آن است که به طور فعال نظارت بر وضعیت و تماس کانادایی در هیئت مدیره به ارائه اطلاعات در مورد چگونه آنها می توانند از خود محافظت کنند. GAC می افزاید آن است که صحبت کردن با پاناما دولت و کار با هلند امریکا در نظر دارد برای دریافت کانادایی, صفحه اصلی.

Holland America Line گفت: در پست خود در Facebook صفحه ای که بیش از 130 نفر سرنشین زاندم گزارش شده بود آنفولانزا مانند علائم.

“Holland America Line می تواند تایید کند که چهار همسر مهمانان گذشت در زاندم” در بیانیه ای گفت:. “افکار و دعاهای ما با خانواده های خود و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها در طول این زمان دشوار است.” آن را شناسایی علت مرگ و میر.

کشتی که رد عبور از کانال پاناما و تبدیل شده بود به دور از پورت های دیگر بود دریافت لوازم پزشکی و پرسنل پزشکی از دیگر هلند امریکا کشتی روتردام و شرکت برنامه ریزی برای آغاز انتقال مسافران سالم به کشتی.

“اولویت برای اولین مهمانان برای انتقال داده خواهد شد و به کسانی که در زاندم با داخل staterooms و که بیش از 70 ،” بیانیه ای گفت:. وجود دارد 1,243 مهمان و 586 خدمه در هیئت مدیره زاندم.

این زاندم ترک بوینس آیرس آرژانتین در مارس 7. کشتی در تلاش بود برای رسیدن به فورت لادردیل فلوریدا پس از رد مجوز برای بارانداز در اصلی آن مقصد سان آنتونیو, شیلی یک هفته پیش. خط کروز گفت: هیچ کس تا به حال شده است این کشتی پس از 14 مارس در پونتا آرناس شیلی.

در مارس 22, زمانی که تعدادی از مسافران شروع گزارش آنفولانزا مانند علائم کشتی برقرار اقدامات حفاظتی از جمله همه گفتن به خود منزوی کردن در کابین کروز خط گفت. در روز پنج شنبه تمام مسافران و خدمه دریافت ماسک و آموزش در مورد نحوه استفاده از آنها.

نیل بدفورد گفت: پدر و مادر کیم و کریس بدفورد از برادفورد انگلستان چپ در مارس 4 برای پرواز به آرژانتین و سوار کشتی در 7.

“آنها با بهره گیری از وقت خود را,” او گفت: آسوشیتد پرس در یک پیام توییتر. اما در 15 اعلام شد که کروز بود و آنها را از کشورهای مختلف است.

“وعده های غذایی در حال تحویل به اتاق خود را سه بار در طول روز. من مطمئن هستم که اگر آنها خارج از سمت چپ آنها را به جمع آوری و یا اگر کسی به ارمغان می آورد آنها را به اتاق. کاپیتان ساخت اطلاعیه یک بار در روز اما همه به نظر می رسد نا امید شدن آن را به عنوان به طور مداوم اخبار بد” او گفت:.

پدر و مادر او هر دو در 60s.

“آنها فقط در حال رشد به طور فزاینده ای نگران چه چیزی را به آنها اتفاق می افتد,” او نوشت. “وجود دارد یک کشتی جدید در کنار آنها روتردام که سالم تخلیه خواهد شد اما آنها نیاز به تست اول قبل از آن اتفاق می افتد. آنها در حال تبدیل شدن وحشت زده از گیر بودن پردازنده کشتی.”

هیلی Pillai جانسون یک دانشجوی پزشکی در دانشگاه کمبریج در انگلستان نیز ارسال شده در توییتر سوال پدر بزرگ او و همسرش.

“ما فقط می خواهیم آنها را به خانه,” او نوشت: در پیام.

او پدربزرگ Sethy Pillai است که 90 ساله بازنشسته ، همسر هازل Pillai است 75 و دیابت است. آنها از Oxforshire در انگلستان و او با آنها صحبت کرد جمعه از طریق واتساپ به عنوان آنها قرنطینه در اتاق خود را.

“آنها می ترسند در حال حاضر آنها شنیده می شود 4 کشته و هرگز فکر نمی کردم این اتفاق می افتد,” او نوشت. “مادر بزرگ من یک غیر سرفه خشک اما هیچ دما بسیار شمرده شده است در علامت دسته’. پدر بزرگ من احساس خسته و ترسیده اما خوب است.”

“هلند امریکا باید به همه مهمانان این کروز, تست آنها و رفتن از وجود دارد. ما نگران بیمار در مورد آنها به خصوص که این مسیر از طریق کانال پاناما است هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است و نه متصل و در اورگلیدز بندر.”

پاناما دریایی اقتدار مدیر Noriel اروز روز جمعه گفت که این کشتی ها بودند مجاز به manoeuvr اما هیچ کس اجازه داده می شود در ساحل.

این زاندم در حال برنامه ریزی برای عبور از کانال پاناما در مسیر به فلوریدا, اما پس از بازرسی توسط مقامات پاناما درخواست برای استفاده از این کانال رد شد گفت: کانال مدیر Ricauter Vasquez. وزارت بهداشت “را نمی دهد اجازه” Vasquez به خبرنگاران گفت: جمعه. “کشتی در آبهای سرزمینی است اما جدا باقی می ماند.”

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن هر دو کشتی خواهد رفت. روتردام بود نه درخواست اجازه به عبور از کانال پاناما.

وجود چهار پزشک و چهار پرستاران در زاندم با توجه به خط کروز بیانیه در حالی که رتردام به حال دو پزشکان و چهار پرستاران روی.

Holland America Line اعلام کرده بود مارس 17 که آن را به طور داوطلبانه تعلیق آن کروز عملیات برای 30 روز “با توجه به ادامه پورت تعطیلی و محدودیت های مسافرتی اطراف COVID-19 و در فراوانی از احتیاط.” که در آن نقطه این شرکت گفت: هیچ یک از مسافران یا خدمه حال آزمایش مثبت برای ویروس.

سیاتل-بر اساس خط کروز است که متعلق به Miami-بر اساس کارناوال Corp.

شکوه گزارش از سنت پترزبورگ ،

— با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im