4 ساله از جمله 2 با قتل و حکم بازداشت دکالب پلیس نقطه ماشین به سرقت رفته

زمانی که پلیس در تلاش برای جلوگیری از سرقت خودرو, چهار شنبه, چهار, نوجوانان و داخل در زمان خاموش.

معلوم می شود که دو نفر از آنها خواست به اتهام قتل از یک تیراندازی در اوایل این ماه و چهار گرفته شده بودند را بازداشت خلاصه بعد از یک تعقیب و گریز پلیس گفت:.

متهمان که نام نشده اند منتشر شد کشف حدود 3 بعد از ظهر در نزدیکی اخگر و Candler جاده دکالب سخنگوی پلیس Michaela وینسنت گفت: AJC.com. زمانی که ماموران با نزدیک شدن به خودرو و سرنشینان کردم و زد به نزدیکی اقتصاد, هتل, جایی که آنها دستگیر شدند.

دو مظنون شدند می خواستم در ارتباط با یک مارس 17 کشته شدند Tavorrance ته 26, آتلانتا, Vincent گفت.

با توجه به این حادثه گزارش افسران نامیده می شدند به گلن دایره توخالی در حدود 12:45 p. m. و داشت ته دروغ گفتن بر روی زمین در ورودی زندگی در گلن توخالی مجتمع آپارتمانی. دو شاهد از محققان گفت: آنها صدای شلیک گلوله شنیده و دیدم ته سقوط به زمین است.

ته به ضرب گلوله کشته شد دو بار یک بار در سمت راست بالا تنه و هنگامی که روی خود را به عقب پایین تر این گزارش گفت:. دو پوسته پوسته بدست آمده از صحنه و آنها را از سلاح های مختلف.

ته آگاه بود که پلیس وارد, اما روز بعد درگذشت و در Grady بیمارستان یادبود. نه ته و نه هر کس دیگری در صحنه همکاری با پلیس در این گزارش گفت:.

معلوم نیست چه محققان وابسته به قتل دو مظنون به جرم و جنایت.

تمام چهار ساله بودند به اتهام سرقت, با دریافت, در حالی که این دو مظنون تیراندازی صورت اضافی به اتهام قتل, Vincent گفت. هیچ اطلاعات دیگری منتشر شد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>