42 ساکنان آواره آتش سوزی در Clayton County مجتمع آپارتمانی

ده خانواده زندگی در جنسبرو مجتمع آپارتمانی در بر داشت خود را بدون خانه های صبح سه شنبه پس از یک آتش پاره از طریق ساختمان خود را به مدت یک شب.

Clayton County آتش نشانان اعزام شدند به فروغ در رودخانه سنگ چخماق آپارتمان خانه در مدت کوتاهی پس از 5 صبح گردان رئیس لورا ریچاردسون گفت.

این معلوم نیست چه چیزی باعث آتش, اما محققان مشخص آن آغاز شد در داخل یک واحد در ساختمان O. زمان شعله خاموش شد, 12 واحد آسیب دیده بودند توسط آتش و آب و یا دود ریچاردسون گفت. دو نفر از کسانی که آپارتمان خالی شد در زمان.

هیچ ساکنان و یا آتش نشان مجروح شدند اما 42 نفر آواره آتش در حال دریافت کمک از صلیب سرخ داوطلبان, سازمان, سخنگوی شری نیکلسون گفت. این کمک های اضطراری شامل ملزومات از قبیل خوراک و پوشاک و دارو و جایی برای اقامت.

همچنین: دکالب آتش نشانان نجات ساکنان از سوختن ساختمان; 34 آواره

“Caseworkers ادامه خواهد داد به کار با آنها در روزهای آینده به ارائه اضافی بازیابی منابع و کمک به آنها را به عقب بر گردیم روی پای خود” نیکلسون گفت.

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>