5 بهترین سشوار برتر برای موهای مجعد با راهنمای خرید

خشک کردن و مدیریت موهای مجعد چندان راحت نیست و فقط کسانی که چنین مویی دارند ، مشکلات پیش آمده را درک می کنند. اکثر بهترین سشوارهای موجود در بازار برای ژنرال ها طراحی شده است. اما هنگام خشک شدن موهای مجعد نیاز به برخی از ویژگی های اضافی وجود دارد. امروز بعد از تحقیقات فراوان ، من در اینجا با پنج سشوار بهترین موهای مجعد هستم. همه این سشوارها برای مقاصد مختلف عالی هستند. برای چند لحظه بعدی بینش عمیقی از همه آنها خواهیم داشت.

لیست بهترین سشوار برای موهای مجعد
تصویر

نام

جزئیات

Elchim 3900 Ionic سالم

قیمت نهایی را بررسی کنید

سشوار مایع Supersonic Dyson

قیمت نهایی را بررسی کنید

FHI Brands Platform Nano

قیمت نهایی را بررسی کنید

خشک کن DevaCurl Deva

قیمت نهایی را بررسی کنید

سشوار Remington

قیمت نهایی را بررسی کنید
5 سشوار حرفه ای برای موهای مجعد سال 2019
این لیست از ده ها مارک بر اساس بررسی کاربران ساخته شده است

  1. سشوار Elchim

هنگامی که به دنبال بهترین سشوار برای موهای فرفری هستید که سریعتر از همیشه کار می کنند ، سشوار Elchim انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این یکی بادوام ترین و قدرتمندترین سشوار است که با عملکرد عالی آن ذهن شما را به باد می اندازد.

ویژگی ها و مزایا

این موتور از موتور پر کار 2000 وات استفاده می کند. بنابراین این کار باعث می شود عملکرد سریع با جریان هوا بیشتر شود. در نتیجه ، این یکی 30٪ از وقت شما را صرفه جویی می کند.

سیستم گرمایش مادون قرمز دور ایمنی بیشتری به موهای شما می بخشد. این فقط در صورت حاوی آب روی موهای شما مؤثر است. بنابراین وقتی خشک هستند ، گرمای بیشتری دریافت نمی کنند.

این ترکیبی از جریان هوای هیدراته و سیستم سرامیکی یونی است. بنابراین این بهترین دیفیوزر برای موهای مجعد است. ابتدا مو را آبرسانی می کند و گرما را اعمال می کند ، بنابراین پیوندهای مولکولی ضعیف می شوند. پس از آن سیستم سرامیکی یونی آنها را تنگ می کند.

کنسانتره موهای یکپارچه با این خشک کن تهیه شده است. یکی برای یک ظاهر طراحی دقیق و دیگری برای مسواک زدن موهای شما. هر دوی آنها برای دمای بالا بهینه شده اند. در صورت تمایل می توانید دیفیوزر پیله را نیز با آن وصل کنید.

این یکی دارای یک عمل آرام است و طراحی مهندسی پیشرفته آن ، آن را به یک استفاده متعادل تبدیل کرده است.

فقط با تعویض می توانید از حالت سرد و گرم استفاده کنید.

آنچه دوست داشتم

این اولین عملکرد را به شما می دهد.
بدون استفاده از الکتریسیته ساکن.
آسان ترین کار
سر و صدای خیلی کم
گرمایش مادون قرمز دور که از مو محافظت می کند.
سه حالت گرمایش.

چیزی که دوست نداشتم

سنگین تر از خشک کن های دیگر.
برق بیشتری مصرف می کند.
عملکرد تورمالین وجود ندارد.
اگر در تمام توان استفاده شود ، موها کمی ضرب می شوند.
بنابراین وقتی وقت کافی برای موهای خود ندارید و به موادی احتیاج دارید که سریعتر از سایر موارد کار کند ، این برای موهای خوب مجعد مناسب ترین است.

آخرین قیمت را بررسی کنید
avkanî

  1. سشوار موی مافوق صوت Dyson

هنگامی که به دنبال چنین بهترین سشوارها برای موهای فرفری ضخیم هستید که عملکرد استاندارد سالن را نسبت به Speed ​​Freak Professional RUSK Engineering داشته باشد ، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

ویژگی ها و مزایا

تزریق سرامیک و تورمالین در این خشک کن استفاده می شود. بنابراین این یکی به طور موثری سرزندگی مو را تقویت می کند.

مراقبت از موهای شما است زیرا از سیستم گرمایش دور مادون قرمز و یونهای طبیعی برای خشک کردن موهای شما استفاده می کند. ویژگی های مادون قرمز این است که فقط روی موهای مرطوب کار می کند. قسمت خشک از این عمل عاری است. همچنین زمان خشک شدن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

این موتور از موتور قدرتمند 2000 واتی استفاده می کند که هنگام کار ، سر و صدای نسبتاً کم ایجاد می کند. از طرف دیگر ، این یکی با موهای ضخیم و مجعد باعث افزایش کارایی می شود. بنابراین این یکی بهترین سشوار برای موهای مجعد خوب است.

عملکرد این یکی بسیار آسان است. وزن این مورد تنها 2.4 پوند است. علاوه بر این آسان برای کنترل سیستم کنترل ، این یکی از بهترین سشوارها را برای موهای مجعد ضخیم ساخته است.

آنچه دوست داشتم

سشوار تورمالین.
از یون طبیعی برای خشک کردن استفاده می کند.
دور مادون قرمز از موهای شما مراقبت می کند.
کارکرد آسان

چیزی که دوست نداشتم

به دلیل قدرت بالا ، مو را درهم می کند.
موتور انرژی الکتریکی بیشتری مصرف می کند.
اگرچه این یکی از نقصان نیز برخوردار است اما عملکرد آن رضایت بخش است. به منظور به دست آوردن عملکرد استاد با موهای مجعد خود ، این مورد را اکیداً توصیه می کنم.

آخرین قیمت را بررسی کنید
avkanî

  1. سشوار FHI

سشوار FHI از جمله مواردی است که عملکرد سریع و همچنین مراقبت از موهای شما را فراهم می کند. برخی دیگر از ویژگی های دیگر وجود دارد که باعث شده این یکی از بهترین سشوار برای موهای مجعد خوب باشد. بیایید بینشی داشته باشیم

ویژگی ها و مزایا

برجسته با موتور قدرتمند 2000 وات که بیشتر از سایر دستگاههای دیگر طول می کشد. علاوه بر این ، با تولید جریان هوا بیشتر ، زمان خشک شدن 50 درصد کاهش می یابد. به همین دلیل است که این یکی از بهترین سشوارها برای موهای مجعد است.

این یون های منفی بیشتری نسبت به سایر سشوارها تولید می کند. این یون ها در رطوبت آب می شوند ، باعث کاهش رطوبت یخ زدگی می شوند و بیشتر از همه اینها الکتریسیته ساکن را از بین می برد. به همین دلیل این یکی بهترین سشوار برای موهای فرفری ضخیم است.

این یکی با فناوری Nano-Fuzeion نمایش داده می شود. مزیت این فناوری این است که باعث ایجاد اشعه مادون قرمز بسیار ملایم می شود. علاوه بر این ، میدان الکترومغناطیسی که این یکی ایجاد می کند بسیار کم است. بنابراین این یکی بی خطرترین سشوار است.

این سشوار سرامیکی است که دارای کریستال های تورمالین نیز هست. سرامیک به عنوان سپر برای موهای شما عمل می کند و تورمالین مو را روشن تر و درخشنده تر می کند.

آنچه دوست داشتم

عملکرد قدرتمند و کارآمد.
زمان خشک کردن را تا 50٪ کاهش می دهد
موتورهای ماندگار.
موها را روشن تر و براق تر می کند.

چیزی که دوست نداشتم

دستگیره ها به زودی داغ می شوند.
برای استفاده طولانی مدت مناسب نیست.
همانطور که در بالا می بینیم این یکی با قطعات تولید گرما معلولیت دارد ، اما برای خشک کردن برای اولین بار ، این یکی بهترین سشوار از همه است. اگر وقت زیادی را برای خشک کردن موهای خود نمی گذارید ، توصیه می کنم برای این یکی مراجعه کنید.

آخرین قیمت را بررسی کنید
avkanî

  1. سشوار Deva Curl

سشوار Deva curls تنها موردی است که مخصوص موهای مجعد طراحی شده است. این یکی شامل یک پخش کننده سشوار مجعد است که جریان هوا را در اطراف موهای شما منحرف می کند. بنابراین این یکی از مناسب ترین کسانی است که موهای فرفری ضخیمی دارند.

ویژگی ها و مزایا

یک موتور 1600 وات جریان هوای متوسط ​​ایجاد می کند که به آرامی موهای شما را خشک می کند. این برای خشک کردن ریز مخصوصاً برای موهای فرفری بسیار ضروری است زیرا سرعت کم جریان هوا کند اما موهای شما را خشک می کند.

پراکندگی جریان هوا مهمترین چیز در مورد خشک شدن موهای فرفری خوب است. از آنجا که این مدل مخصوص موهای مجعد طراحی شده است ، این دستگاه شامل دیفیوزر است که فقط برای دست انسان طراحی شده است. این دیفیوزر در هر دو طرف دارای منافذی است که به طور موثر جریان هوا را پخش می کند. بنابراین این یکی با موهای مجعد بهترین عملکرد را دارد.

همچنین شامل نازل های تمرکز می باشد که می توانید برای مناطق ضخیم مو استفاده کنید.

سه سیستم کنترل دما با تنظیم دو سرعته این یکی از کاربرپسندترین سشوارهای فرفری را ساخته است.

از فناوری یونی در این سشوار برای بهترین عملکرد خشک کردن استفاده می شود که باعث مراقبت از موهای شما نیز می شود.

آنچه دوست داشتم

خشک کردن متوسط ​​اما کارآمد.
دستی مانند دیفیوزر.
شامل نازل های کنسانتره است.
فناوری یون برای خشک کردن مؤثر.
کمتر فروز
گزینه های تنظیم سرعت متغیر و گزینه های تمرکز.

چیزی که دوست نداشتم

این یکی قادر به ایجاد مقدار لازم گرما برای خشک شدن سریع نیست.
وزن آن از سایر خشک کن ها بیشتر است.
در پایان ، می توان گفت که این یکی بهترین سشوار با دیفیوزر برای موهای مجعد است. اگرچه این مورد برای موهای فرفری سریع نیست ، اما بهترین خشک کردن و همچنین عملکرد تغذیه ای آن را تضمین می کند.

آخرین قیمت را بررسی کنید
avkanî

  1. سشوار Remington

اگر خیلی خشک نیستید که موهای خود را خشک کنید ، xtava مناسب ترین نوع شما خواهد بود. این زمان به طول می انجامد اما با موهای مجعد عالی عمل می کند. برخی از ویژگی های اضافی دیگر نیز وجود دارد که باعث شده این یکی از بهترین سشوارها با دیفیوزر برای موهای فرفری باشد.

ویژگی ها و مزایا

در حالی که اکثر سشوار از موتورهای بسیار قدرتمندی استفاده می کنند ، این مدل در این مرحله متفاوت است. از موتور 1800 واتی استفاده می کند که موهای شما را آهسته اما موثرتر خشک می کند. از طرف دیگر ، می توانید موهای خود را با این کار متوسط ​​بزنید. بنابراین ، این یکی بهترین سشوار برای موهای مجعد است.

این از فناوری مادون قرمز برای خشک کردن موهای شما استفاده می کند. فواید مادون قرمز فقط روی قسمت مرطوب موهای شما مؤثر است. تاثیری روی قسمت خشک ندارد. بنابراین این ماده برای مو و پوست سر شما بی خطر است.

این یکی شامل دو کانکتور و یک دیفیوزر است. این به شما امکان می دهد موهای خود را با کارایی بیشتری خشک کنید. علاوه بر این ، پخش کننده سشوار فرفری به شما امکان می دهد موهای خود را با راندمان بیشتری خشک کنید.

دو تنظیم سرعت متفاوت به شما امکان می دهد با هر نوع مویی فرفری یا ابریشمی کار کنید.

قلاب ذخیره سازی یکپارچه نسخه جدیدی در این سشوار است. بنابراین می توانید خشک کن خود را به راحتی دور کنید.

آنچه دوست داشتم

موتور با قدرت متوسط ​​از دمیدن مو جلوگیری می کند.
اشعه مادون قرمز از مو مراقبت می کند.
کنترل سرعت متفاوت.
قلاب ذخیره سازی یکپارچه.
برای انتشار موثر است.

چیزی که دوست نداشتم

برای خشک کردن موهای شما زمان می برد.
عنصر گرمایش پس از مدت طولانی استفاده مشکل ایجاد می کند.
اگر بیش از حد گرم شود دیفیوزر ذوب می شود.
به نظر من ، این یکی بهترین ترکیب از تمام ویژگی هایی است که بهترین سشوار برای موهای مجعد باید داشته باشد. اگر وقت موهای بیشتری برای موهای خود دارید ، این یکی برای شما است.

آخرین قیمت را بررسی کنید
avkanî

در هنگام استفاده از سشوار با موهای فرفری Frizzy احتیاط کنید
برای ایمنی و همچنین عملکرد بهتر موهای خود ، باید برخی از اقدامات احتیاطی را رعایت کنید. در اینجا یک چک لیست وجود دارد که می توانید آن را حفظ کنید.

اول از همه ، کتابچه راهنمای کاربر را بخوانید.
قبل از خشک کردن با خشک کردن خشن موهای خود را با حوله سرخ کنید.
سرعت و دما را با توجه به ضخامت و شرایط مو انتخاب کنید.
موهای خود را از قسمت نادر موهای خود دور نگه دارید.
برای گردش بهتر هوا باز را آزاد نگه دارید.
اگر گرما بیش از حد شد ، مدت طولانی از آن استفاده نکنید.
در صورت عدم توصیه سازنده ، از اتصال خودداری کنید.
از محصولات آئروسل یا اسپری ها خودداری کنید.
اکنون که اصول اولیه پیدا کردن انتخاب مناسب از بهترین سشوار برای موهای مجعد را پشت سر گذاشتیم. بر اساس این معیارها ، تیم تحقیقاتی متخصص ما رده های برتر در بازار فعلی را مرتب کرده اند. سرانجام ، آنها نظرات واقعی کاربر را جمع آوری کرده اند که این محصولات را به ترتیب صعودی و همه چیز درباره سشوار مرتب کرده است.

چه چیزی را در سشوار برای موهای مجعد جستجو کنید
برای عملکرد بهتر با موهای مجعد ، یک سشوار فرفری باید برخی از شرایط را برآورده کند. برخی از آنها به شرح زیر هستند.

قدرت دمیدن

قدرت دمیدن مهمترین چیزی است که باعث ایجاد تفاوت بین یک سشوار معمولی و سشوار فرفری می شود. سرعت بیشتر دمیدن برای موهای مجعد ضروری است زیرا تمایل دارند به یکدیگر بچسبند.

کریستال های تورمالین با سرامیک

هر دوی آنها بهترین ویژگی هایی هستند که بهترین سشوار برای موهای مجعد باید داشته باشند. سرامیک به عنوان محافظ مو عمل می کند زیرا آنها موها را از گرما محافظت می کنند. بلورهای تورمالین موهای شما را تغذیه می کنند. بنابراین ، آنها روشن تر و درخشان تر می شوند.

پخش کننده

پراکندگی جریان هوا به هر جهت جهت خشک کردن موهای مجعد ضروری است. همانطور که موهای مجعد با یکدیگر می چسبند ، رسیدن به جریان معمولی هوا دشوار است. اما دیفیوزر این کار را آسان کرده و موها را سریعتر خشک می کند.

فناوری مادون قرمز دور

برای خشک کردن ایمن ، این یک ضرورت است. چرا؟ زیرا مادون قرمز فقط روی موهای خیس کار می کند. تا زمانی که مو خشک نشود کار می کند. اگر سرخ کن از مادون قرمز دور استفاده می کند ، بهتر است. این امر به این دلیل است که مادون قرمز دور نسبت به مادون قرمز روی پوست سر شما اثر کمتری دارد.

کنترل سرعت و دما

در مرحله مختلف خشک کردن سرعت و همچنین دما متفاوت است. در مرحله اول خشک شدن ، به قدرت و دمیدن بیشتری نیاز دارید. اما بعد از مدتی به سرعت و درجه حرارت کمتری نیاز خواهید داشت.

حکم نهایی
برای بهترین تجربه خشک کردن با فرفری ضرورت بهترین سشوار برای موهای مجعد بسیار زیاد است. شکی نیست که سشوار ترکیبی از قدرت ، قابلیت استفاده و قابلیت انتشار است. من مطمئن هستم که سشوارهایی که در بالا به آن اشاره کردم مطمئناً تجربه خشک کردن شما را تغییر داده و باعث می شود تفاوت را احساس کنید.

همانطور که در بالا ذکر کردم همه آنها برای اهداف مختلف مناسب و کارآمد هستند. بنابراین ، انتخاب یکی از آنها با توجه به نیاز شما ، مطمئناً تمام خواسته های شما را از یک خشک کن مو برآورده می کند. در آخر ، امیدوارم که این راهنما به شما کمک کند تا حدی انتخاب بهترین سشوار برای موهای فرفری را انتخاب کنید.