5 راهنمایی برای خرید و استفاده از تجهیزات سالن های بدنسازی

[ad_1]

اگر شما در بازار برای فروش استفاده از تجهیزات سالن های بدنسازی برای اولین بار آن را می تواند یک کار بسیار دلهره آور اگر شما کاملا نمی دقیقا می دانید که در آن و یا چگونه برای شروع. اما نگران نباشید, شما احتمالا به تنهایی نیست و خوشبختانه همین دلیل است که تجهیزات تناسب اندام حرفه ای است که در اینجا برای کمک به.

اگر شما مانند میلیون ها نفر از کار آمریکایی که تعادل یک کار گیج کننده زندگی حتی بیشتر گیج کننده خانواده – شما احتمالا پیدا کردن آن سخت تر و سخت تر برای پیدا کردن زمان به تعادل خود را از بهداشت و درمان و تناسب اندام, ما کاملا درک می کنیم. با روزانه خود را اولویت همواره در حال تغییر ما می دانیم که پیدا کردن زمان برای رفتن به ورزشگاه و بعد از یک مدت طولانی و خسته کننده روز می شود بسیار دشوار است. اما شما یک جنگنده و شما آرزو شما تا به حال شانس به قادر به کار کردن در خانه و وجود دارد مقدار زیادی از دلایل که آن را راحت تر و راحت, شما لازم نیست که به لحاظ جسمی ترک خانه و شما را وادار به شکستن و دور از سخت کار کردن روزانه در یک محیط است که نزدیک به شما به معنای واقعی کلمه.

پس فقط آنچه که دقیقا آن را به واقع یکی از کسانی که تردمیل یا ellipticals است که شما در سالن های ورزشی به خود را بسیار خود را ؟ که در آن شما قرار است برای نگاه کنم ؟ چگونه گران قیمت است آن را برای رفتن به ؟ استفاده می شود تجهیزات بدنسازی ارزش آن را? و غیره. ما می دانیم که شما باید به سوالات ما پاسخ.

در اینجا بالا 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در هنگام خرید و استفاده از تجهیزات تناسب اندام برای اولین بار:

1. دانستن تفاوت بین این 3 پایه شرایط استفاده از تجهیزات سالن های بدنسازی

2. آشنا با انواع مختلف ماشین آلات, ویژگی ها و برندهای موجود

3. باید یک بودجه تنظیم در ذهن و چه نیازهای شما نیاز به در یک دستگاه

4. خرید دستگاه های بدنسازی استفاده می شود را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و مقدار زیادی از پول

5. اطمینان حاصل شود که فروشنده تجهیزات بسیار قابل اعتماد و معتبر

1. دانستن تفاوت بین این 3 پایه شرایط استفاده از تجهیزات سالن های بدنسازی

اکثریت از همه استفاده از دستگاه های بدنسازی هستند که خرید و فروش معمولا سقوط 3 دسته اساسی: به عنوان-است (شرایط کار) سرویس و تمیز و remanufactured (مرمت). آنها همچنین قیمت بسیار متفاوت نیز هست. مقرون به صرفه ترین و کم هزینه بیماری است که به عنوان-است که بدان معنی است که شما با خرید این دستگاه فقط آن را به عنوان حق خروج از انبار. اگر شما فقط به دنبال به نگه داشتن یک روش ساده زندگی سالم و بدون تمام زنگ ها و سوت های این بیماری این است که قطعا یک انتخاب خوب برای شما. اما اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر و سپس شما می توانید انتخاب کردن به یک دستگاه سرویس و تمیز. تجهیزات مورد استفاده ممکن است تمایل به برخی از قطعات که بیشتر فرسوده و استفاده از دیگران است که ممکن است باعث مسائل بالقوه اگر آنها موفق یا شکستن. این گزینه اجازه می دهد تا شما را به همه به شدت فرسوده و استفاده از قطعات جایگزین برای اطمینان از طولانی ماندگاری خود را برای دستگاه شما. اما بیایید می گویند شما می خواهید یک ماشین است که در عمل و اجرا با شما برای مدت طولانی شما می توانید انتخاب کنید به آن را دریافت مرمت. یک “remanufactured” ماشین آلات بدان معنی است که آن در واقع دوباره ساخته شده است به نگاه و احساس درست مانند نام تجاری جدید – از قطعات مکانیکی به حتی پوشش پودر در خارج است. اما بسته به نوع فروشنده کیفیت کار می تواند تا حد زیادی متفاوت است.

2. آشنا با انواع مختلف ماشین آلات, ویژگی ها و برندهای موجود

دانستن همه انواع مختلف تجهیزات ورزشی موجود در خارج وجود دارد قطعا کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید چه بهترین برای شما. در اینجا یک لیست از انواع اصلی دستگاه است که شما باید بدانید: تردمیل ellipticals دوچرخه ورزش (راست خوابیده) و قدرت تجهیزات (freeweight ورق-لود selectorized).

آنچه در مورد برخی از ویژگی های مهم در یک ماشین ؟ آنها چه هستند و چرا باید از من می دانید و یا در مورد مراقبت از آنها را ؟ سوال خوبی است. وجود دارد یک تنوع از ویژگی های استاندارد در قلب ماشین آلات از قبیل تردمیل ellipticals و دوچرخه به شما کمک خواهد کرد – مانند ضربان قلب نظارت بر سطوح مختلف از مقاومت برای گزینه های بیشتر در سطح خود را از شدت شیب/کاهش قابلیت و غیره. این نیز مهم است که شما فقط اتفاق می افتد به تست کردن یک عنوان است دستگاه چک کنید اگر امکانات پایه مشغول به کار هستند و عملکردی است. پیدا کردن آنچه برخی از محبوب ترین تناسب اندام برندها هستند به طوری که شما می توانید با کیفیت, نام, حمایت, تجهیزات.

3. باید یک بودجه تنظیم در ذهن و چه نیازهای شما نیاز به در یک دستگاه

اگر شما فقط با شروع کردن و به دنبال برخی از مشاوره و راهنمایی, آن را قطعا کمک می کند تا به روشنی تنظیم بودجه در ذهن و آنچه شما دنبال آن هستید در یک دستگاه. این کمک می کند تا فرایند انتخاب تا حد زیادی توسط باریک خود را به ماشین آلات خاص و مدل است که نه تنها متناسب با بودجه خود را, اما همچنین نیازهای خود را. مثلا در اینجا در تناسب اندام حرفه ای, ما با شما کار شخصا و به طور مستقیم برای کمک به شما یک ماشین است که فقط برای شما مناسب است. هنگامی که شما انجام کسب و کار با ما نمایندگان ما اطمینان حاصل شود که شما می خواهید یک دستگاه تناسب اندام است که ملاقات و یا کمتر از بودجه خود را و قادر به انجام تمام چیزهایی که شما نیاز به آن را انجام دهد. که FEP وعده.

4. خرید تجهیزات مورد استفاده را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و پول

ما می دانیم که خرید هر چیزی “استفاده” می آید با کمی شک و تردید اما ما در اینجا به کم ارزش کردن آن را حداقل برای تجهیزات بدنسازی به هر حال. برای خرید هر قطعه از تجهیزات تناسب اندام با نام تجاری جدید است که بسیار بسیار گران است و می تواند اجرا در هر نقطه به هزاران نفر در حداقل. یکی از اصلی ترین مزایای خرید دستگاه های بدنسازی استفاده می شود این است که صرفه جویی مالی. حتی اگر شما تصمیم به بازسازی یک دستگاه پایان هزینه در پایان خود را هنوز هم می تواند به دور از آنچه شما را پرداخت می شود اگر شما آن را خریداری نام تجاری جدید. با پول کمی تنگ تر از همیشه قبل از, ما می خواهیم شما را به دریافت بیشتر از هر دلار.

5. اطمینان حاصل شود که فروشنده تجهیزات بسیار قابل اعتماد و معتبر

با بسیاری از افراد مختلف و شرکت های فروش استفاده می شود دستگاه های بدنسازی, چگونه می توانم شما در مورد انتخاب یک شریک ، چگونه شما می دانید آنچه شما گفته است چه میخوای ؟ چگونه شما خودتان جلوگیری از هزینه های زیادی از سخت به دست آورده پول برای یک ماشین است که “قرار” به آخرین برای یک زمان بسیار طولانی? چند قدم اضافی از احتیاط به مطمئن شوید که سازمان و یا فردی که شما در حال برخورد با مشروع است. این که آیا آن را برای درخواست عکس در زمان واقعی و یا ارتباط بصری خود را احساس زمانی که اولین تماس با کسب و کار و یا شیوه های کسب و کار خود را – این همه چیز است که شما باید با دقت در نظر بگیرید.

حالا که شما رسما تجهیزات تناسب اندام آگاه شما هم اکنون می توانید با اطمینان پژوهش بحث و مذاکره خود را برای اولین بار تجهیزات تناسب اندام خرید!

[ad_2]