5 در دور اول پیش نویس رگه های تمدید شده در سال 2020

دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL رفت و تقریبا بدون دردسر.

کنفرانس جنوب شرقی (یک رکورد 15 میدارد) تحت سلطه. Quarterbacks شد در تقاضا. و ایالتی اوهایو به حال سه سابق بازیکنان گرفته شده در سه میدارد.

در اینجا این است که چگونه دور اول بازی کردن و چگونه واقعا رگه دار است:

Heisman برای اولین بار می رود

زمانی که Cincinnati Bengals انتخاب جو نقب زدن با اول کلی انتخاب آنها همچنان یک Heisman خط.

سه-مستقیم Heisman برندگان جایزه رفته اند برای اولین بار به طور کلی:
2019 — جو نقب ارشد LSU, QB, Cincinnati
2018 — Kyler موری junior, اوکلاهما, QB, آریزونا
2017 — بیکر Mayfield, ارشد, اوکلاهما, QB, Cleveland

ببر پادشاهان

LSU تا به حال پنج سرآمد با LB K’lavon Chasson (شماره 20 جکسون) WR جاستین جفرسون (22 مینه سوتا), LB پاتریک ملکه (28 Baltimore) و RB کلاید ادواردز-Helaire (32 کانزاس سیتی) پیوستن به نقب زدن.

بازیکنان گرفته شود/نمی شود

با اندرو توماس (4th کلی) و بني اسرائيل ویلسون (به طور کلی 29) گرجستان در حال حاضر حداقل یک بازیکن پیش نویس در دور اول در آخرین سه پیش نویس.

Georgia Tech آخرین دور اول انتخاب شد و از 10 سال پیش (Derrick مورگان 16 به تنسی).

آلاباما در حال حاضر تا به حال 33 سرآمد پس نیک Saban وارد در سال 2007 با حداقل یک بازیکن انتخاب شده در دور اول هر سال از سال 2009.

نیواورلئان’ انتخاب offensive lineman کسر رویز در 24 تمدید میشیگان رگه هایی از 82 سال با حداقل یک بازیکن پیش نویس NFL حق رای دادن.

موقعیت ضعف

Quarterbacks در تقاضای بالا با چهار میدارد میان 32 اما تا مقابل بازیکنان حفاظت از کارفرمایی در تقاضا بالاتر با هفت linemen توهین آمیز گرفته شده ،

در تمام شش گسترده ای از گیرنده های — عمیق ترین موقعیت در این پیش نویس — گرفته شد اما از آن زمان تا 12 انتخاب برای یکی (آلاباما هنری Ruggs III به لاس وگاس اظهارات.) شش دفاعی پشت و پنج linebackers گرفته شد زود است.

LSU را Edwards-Helaire گرفته شد در میان 32 حصول اطمینان از حداقل یک در حال اجرا بوده و پیش نویس در دور اول پس از 2014..

تجارت بند

از آن زمان تا 13 نقطه قبل از تجارت ساخته شده بود که خلیج تمپا نقل مکان کرد تا در یک نقطه به مقابله با تریستان Wirfs آیووا. The Buccaneers رو که انتخاب کنید از NFC قهرمان سان فرانسیسکو.

در اینجا چگونه چهار دور اول معاملات انجام:

1. سان فرانسیسکو معامله آن در دور اول (شماره 13; از Indianapolis) و هفتمین دور (No. 245) پیش نویس میدارد به Tampa Bay برای Buccaneers’ اول (شماره 14) و دور چهارم (شماره 117) میدارد. Tampa Bay انتخاب تریستان Wirfs OT آیووا و (No. 245). سان فرانسیسکو انتخاب Javon Kinlaw DT, کارولینای جنوبی, و (شماره 117).
2. جدید انگلستان معامله آن در دور اول (شماره 23) پیش نویس انتخاب به لس آنجلس برای شارژر دوم – شماره 37) و دور سوم (شماره 71) میدارد. L. A. شارژر انتخاب Kenneth موری, LB, Oklahoma. جدید انگلستان انتخاب شده (شماره 37) و (شماره 71).
3. مینه سوتا داد و ستد است که در دور اول (شماره 25) پیش نویس انتخاب به سان فرانسیسکو برای 49ers’ اول (شماره 31) چهارم- (شماره 117 از خلیج تمپا) و پنجم دور (شماره 176) بر میدارد. سان فرانسیسکو انتخاب براندون Aiyuk WR آریزونا دولت است. مینه سوتا انتخاب جف Gladney, CB, TCU, (شماره 117) و (No. 176).
4. میامی معامله آن در دور اول (شماره 26; از هوستون) پیش نویس انتخاب به سبز خلیج هکرها’ اول (شماره 30) و دور چهارم (شماره 136) میدارد. خلیج سبز انتخاب اردن عشق, QB, Utah State. میامی انتخاب نوح Igbinoghene, CB, Auburn و (شماره 136).

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>