5 نوجوانان متهم به سرقت 2 ساله در زور اسلحه در شمال گرجستان

پنج نوجوانان در حال متهم به سرقت دو نوجوان در زور اسلحه در ویندر و سه نفر از آنها به اتهام فرار از پلیس باعث یک شبه, جستجو, مقامات گفت.

افراد زیر سن قانونی — سه پسر و دو دختر — در صورت سرقت مسلحانه اتهامات پس از این حادثه با پسران رو اضافی در اختیار داشتن اسلحه گرم و بی پروا رفتار اتهامات پهن پلیس گفت:. نام خود را منتشر نکرده بودند چرا که آنها در حال شارژ بودن به نوجوانان.

حدود 3:30 p. m. روز شنبه, افسران در پاسخ به یک سرقت مسلحانه در یک خانه در Bellingrath کشت و زرع زیربخش خاموش Ga. 211 پلیس گفت: در انتشار اخبار. دو نوجوان گفت: آنها سرقت شد در اسلحه توسط پنج مظنون که کردم دور در یک وسیله نقلیه.

یک کیسه پر از وسایل شخصی و پول نقد به سرقت رفته بود از قربانیان که پیام یکی از متهمان قبل از سرقت, پلیس گفت:.

افسران ردیابی خودرو به یک آدرس خارج از پهن را در محدوده شهر تا اقیانوس منجمد شمالی شهرستان بازدید نمایندگان خانه آزادی گفت. نمایندگان در بر داشت مظنون تروریستی و بازداشت دو دختر.

پلیس گفت: سه پسر فرار به جنگل های اطراف در حالی که حمل اسلحه, اما, باعث تعقیب جنایتکاران که یک شب به طول انجامید. Auburn, پلیس, K-9 واحد Gwinnett County نمایندگان و Gwinnett هلیکوپتر پلیس نامیده می شدند برای کمک به جستجو.

به تعقیب جنایتکاران به طول انجامید تا حدود 2 صبح روز شنبه هنگامی که اقیانوس منجمد شمالی شهرستان نمایندگان و پهن افسران در بر داشت دستگیر و دو نفر از پسران انتشار گفت. سوم نوجوانان است که هنوز هم در اجرا اما مقامات گفتند آنها می دانند که هویت خود را.

مقامات همچنین بهبود سه اسلحه و مهمات و یک تلفن همراه قربانی bookbag و دیگر آیتم های پنهان در جنگل, پلیس گفت:.

چهار مظنون در بازداشت بودند گرفته به جوانان بازداشتگاه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru