5 پروژه شلوارک /Projet 5 دادگاه

The National Film Board of Canada’s 5 Shorts Project “explores the short documentary genre by working with artist-run centres or production centres throughout the various regions of Quebec,” and the fourth edition consists of films “created by a filmmaker-sound artist duo: Attuned (Steve Verreault and Sébastien Dave Tremblay) [NFB | YouTube], Mounds (Nicolas Paquet and Tom Jacques) [NFB | YouTube], It’ll Be Nice Out Tomorrow (Guillaume Lévesque and Antoine Létourneau-Berger) [NFB | YouTube] و نمایشگاه شب (سینتیا ناگار و گزه) [NFB | YouTube].”

چاپ های قبلی از 5 پروژه شلوارک:

-چاپ اول

کشف فیلم از نسخه اول از 5 پروژه شلوارک! این ابتکار که توسط هیئت ملی فیلم کانادا راه اندازی شد و در ارتباط با مراکز هنری-اداره کننده کبک تولید شده است، مستندهای کوتاه کاملاً به صورت دیجیتالی ۴K به نمایش در می آورد. ابتکاری، شگفت انگیز و فکر برانگیز، این چاپ اول ما را به کار 5 فیلمساز با استعداد مستقل معرفی می کند.

چاپ دوم، ساگواینای – لاک سنت ژان

این نسخه دوم با همکاری لا باند سونایج، یک سازمان مستقر در ساگواینی که از تولید سینما و ویدئو در منطقه ساگواینای-لاک-سن-ژان حمایت می کند، ایجاد شد. همه با دوربین های دیجیتال Bolex شات, این 5 شورت جذاب هر دو خیره کننده زیبا و retro- به دنبال.

چاپ سوم: ابیتابی-تمیسکامینگ

سومین نسخه از 5 ویژگی پروژه شورت، برای اولین بار، پنج کارگردان زن، دو تن از آنها درود از جامعه Kitcisakik Anicinape. امسال، امیلی ویلنووه (پیرزن و میا)، ایووِلینه پاپاته (فرزندان کوچ)، دلیا گان (دِلیا ۹ تا ۵)، جسی پووِلِن (بار ذهنی برای دومی)، و گابریله کورنلی (پاشنه پا پاشنه پا) چالش ایجاد فیلم بسیار کوتاه برای وب را به چالش کشیدند. این فیلم ها-حرکت، خنده دار و قدرتمند- سبک های متمایزی داشته و همه نگاهی مستقیم، معنادار و بی مهار به خانواده، جامعه و جهان می بندند.

لیست پخش یوتیوب برای هر چهار نسخه.

نوشته شده توسط mandolin توطئه (0 نظر در کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im