52 دکالب خانواده های آواره این هفته بعد از رشته ای از آپارتمان آتش سوزی

به عنوان خانواده در سراسر کشور سر خم کردن در میان COVID-19 گیر نزدیک به 170 دکالب ساکنان شهرستان را در بر داشت خود را بدون یک مکان به نام خانه پس از یک سری از آپارتمان آتش سوزی در این هفته.

آخرین فروغ رخ داده است بعد از ظهر پنجشنبه در یک مجتمع در 3500 جلوگیری از نهر راه در کلارک استون, مقامات گفت.

خدمه پاسخ مورد 1:15 p. m. و کشف یک آتش سوزی بزرگ در یک آپارتمان در ساختمان طبقه اول با توجه به دکالب آتش سخنگوی سروان. Dion بنتلی.

آتش نشانان قادر به خاموش کردن شعله های قبل از گسترش آن به داستان دوم و هیچ کس مجروح شد اما 13 نفر از پنج خانواده بودند در سمت چپ بدون یک مکان به مکان زندگی می کنند.

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی بنتلی گفت.

یک روز زودتر در وسط شب و دو ده خانواده آواره شدند که آتش از طریق یک Lithonia-منطقه ساختمان آپارتمان. این آتش سوزی شروع شد و حدود 1:30 صبح چهارشنبه در عقب نشینی در Stonecrest پیچیده در Amanda درایو با توجه به صلیب سرخ در گرجستان.

مرتبط: 75 آواره پس از دکالب آپارتمان آتش

هنگامی که خدمه وارد آنها یافت سنگین شعله های آتش در پشت ساختمان در نزدیکی سطح بالا. دوم خدمه نامیده می شد در حالی که اولین کار به تخلیه ساکنان AJC.com قبلا گزارش شده است.

آتش نشانان رفت و درب به درب با این فرض که هر کس به خانه تحت دستور دولت به پناهگاه در محل, مقامات گفت.

“ما می دانستیم که بچه ها از مدرسه (و) برخی از مردم وجود دارد کار نمی کند در حال حاضر” دکالب County fire دستیار ارشد کریستوفر موریسون گفت: کانال 2 اخبار از صحنه است.

هیچ کس مجروح شد و برای اولین بار خدمه بود قادر به مهار شعله های قبل از پشتیبان گیری وارد, او گفت:.

هنگامی که آن همه گفته و انجام داده, 74 نفر از 23 خانواده بودند در سمت چپ بدون یک خانه صلیب سرخ سخنگوی شری نیکلسون گفت.

داوطلبان ملاقات با خانواده های آواره به ارائه مسکن و غذا و لباس و بهداشت اقلام و حمایت عاطفی صلیب سرخ گفت.

“Caseworkers ادامه خواهد داد برای کمک به این خانواده های آسیب دیده به عقب بر گردیم روی پای خود را از طریق توسعه و ارجاع به منابع جامعه” او گفت:.

این سری از دکالب آتش سوزی آغاز شد شنبه گذشته با یکی دیگر از دو دوجین Lithonia خانواده از دست دادن خانه های خود را هنگامی که آتش را به آتش کشیدند راه خود را از طریق 20-واحد ساختمان, مقامات گفت.

همچنین: ده ها خانواده آواره پس از آتش نوردد و در دکالب آپارتمان ساختمان

این آتش سوزی در Belle ویستا آپارتمان در کاملیا لین حدود 6 p. m. بنتلی گفت: این آتش سوزی آغاز شده و در یک واحد قبل از به سرعت در حال گسترش به سقف باعث آسیب های سنگین. خیلی از این ساختار نیز پایدار آب و آتش آسیب به خدمه snuffed شعله های آتش.

هر کس قادر به آن را از خانه های خود را با خیال راحت اما 80 نفر از 24 خانواده مجبور شدند برای پیدا کردن جایی دیگر برای زندگی با توجه به صلیب سرخ’ آخرین شمارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im