6-ساله پرواز به آتلانتا پس از حمله سگ در Troup شهرستان

6-ساله شد, پرواز به آتلانتا به اینکه مورد حمله یک سگ در Troup شهرستان در بعد از ظهر یکشنبه, مقامات گفت.

این دختر که نامش نشده است منتشر شد و با پدر در حیاط خانه خود را خاموش ته آسیاب جاده در مدت کوتاهی قبل از حادثه Troup شهرستان Chief Marshal Lonza Edmondson گفت: AJC.com. خانه نزدیک است, کاج, کوه است و فقط در شمال هریس-Troup شهرستان خط.

پدر دختر به طور خلاصه رفت و داخل خانه است که در زمانی که سیاه و سفید سگ pounced. نژاد سگ ناشناخته است و مقامات شده اند قادر به پیدا کردن آن است.

دختر پرواز به کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا در Egleston جایی که او باقی مانده است. Edmondson گفت: “دختر جوان است و دوره نقاهت را به خوبی” از یک سگ را به نیش می زنند.

Edmondson گفت: صاحب سگ می تواند در صورت اتهام و یا مسئول صورتحساب های پزشکی. او افزود که این سگ را در قرنطینه می شود و به مدت 10 روز به بررسی هاری اگر یافت می شود.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با Troup شهرستان مارشال را در 706-883-1627.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>