65 ساله و عابر پیاده می میرد و پس از برخورد با 2 خودرو در Cherokee County

65 ساله و عابر پیاده درگذشت صبح روز پنج شنبه پس از برخورد با دو دستگاه خودرو در حالی که راه رفتن در یک Cherokee County road.

این مرد که هویت منتشر نشده بود و راه رفتن در Ga. 92 در نزدیکی جنگل درایو در Acworth حدود 5 صبح با توجه به چروکی کلانتر دفتر سخنگوی سروان. جی بیکر.

در برخی از نقطه دو خودرو عنوان شرق در Ga. 92 آمار مرد نانوا گفت. او گرفته شد به Wellstar Kennestone بیمارستان جایی که او درگذشت.

محققان گفت: این مرد با پوشیدن لباس های تیره در زمان خراب و نبود در عبور. هر دو درایور ماند در صحنه تصادف تا محققان وارد شده است.

اما یکی از سمت چپ خط Ga. 92 بسته شد در حالی که اولین پاسخ دهندگان می کرد به پاک کردن صحنه است. جاده بازگشایی حدود 6:15 صبح با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>