7-پا واکر کسلر است گرجستان پسران بسکتبال بازیکن سال

وودوارد آورده دولت شماره 1 ارشد, چشم انداز, 7-پا واکر کسلر. Sandy Creek مقابله با دولت No. 1 تاریخ و چشم انداز 6-10 جباری اسمیت.

“واکر کسلر بود به راحتی سخت ترین بازیکن برای ما به آماده شدن برای” Sandy Creek مربی تایلر Whitlock گفت. “او بسیار فداکارانه بازیکن انجام آنچه در آن طول می کشد برای تیم خود را به پیروزی. در صورتی که به معنای به ثمر رساند تنها 10 امتیاز و گرفتن 15 ریباند که آنچه که او انجام می دهد. از سوی دیگر اگر آن را به معنای حذف 30 نقطه با 20 ریباند او قادر به انجام این کار بیش از حد.”

آن را بیشتر دومی که چهارشنبه شب در ماه فوریه زمانی که کسلر — The Atlanta Journal-Constitution همه-طبقه بندی پسران بازیکن سال ساخته شده 14 25 عکس از زمینه یکی از 3-اشاره گر و گل 33 امتیاز. او همچنین تا به حال 13 ریباند و سه عکس های مسدود شده.

دختران بازیکن سال: Raven Johnson, Westlake

“همه مترو پسران تیم | همه-دولت پسران تیم

اسمیت به عنوان خوب به عنوان آگهی ، او به ثمر رساند 25 امتیاز و 11 پرتاب ریباند. اما وودوارد غالب 58-56 و رفت به پیروزی اول بسکتبال پسران قهرمانی کشور در 120 سال سابقه.

وودوارد مربی آنتونی توماس توافق با Whitlock را ارزیابی.

“بزرگترین چیزی که واکر به ارمغان می آورد خود را unselfishness,” توماس گفت. “با مجموعه ای از مهارت های آن را آسان خواهد بود برای او را به می گویند:” من مرد هستم. من می خواهم همه عکس و من تمام بازی می کند.’ او نشانی از یک کار بزرگ از ساخت مطمئن شوید که همه گنجانده شده است. نه این که وجود ندارد که در آن زمان او نمی برد.”

کسلر به طور متوسط 17.8 امتیاز 9.3 ریباند 5.2 مسدود شده, عکس, 1.3 دزد و 1.2 کمک خود را در طول فصل ارشد. 5-ستاره چشم انداز او امضا شده با کارولینای شمالی در ماه نوامبر.

دانمارک مربی Jon Michael نیکرسون که تیم وودوارد در مرحله نیمه نهایی به تمجید کسلر دفاع. مورد ضرب و شتم 64-43 دانمارک برگزار شد و برای یک فصل-نقطه کم در کل. کسلر مسدود شش عکس با 23 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

“او پویا در هر دو به پایان می رسد” نیکرسون گفت. “زیادی وجود دارد که (خوب) ادبانه اما تنها چند که تغییر کل گزارش ارزیابی در هر دو به پایان می رسد.”

توماس یک بازیکن ستاره در وودوارد در 1990s گفت که کسلر استعداد شده است آشکار برای سال ها و پیشرفت های اخیر آمده است با بلوغ. کسلر پسر چاد کسلر سابق گرجستان بازیکن که یک جراح ارتوپدی. کسلر عمو اواخر الک کسلر بود 6-11 به جلو و همه-SEC بازیکن که رهبری گرجستان برای یک ثانیه عنوان در سال 1990. الک کسلر بازی در NBA.

اندازه ورزشکاری و خانواده شجره نامه را خاص اندازه گیری توجه است.

“پیشرفت شده است و روانی و برخورد با مردم در تلاش برای نقد او از او 14-, 15 سال گفت: او را نه به عنوان خوب به عنوان آگهی” توماس گفت. “هنگامی که من برای اولین بار شروع به کار با او را اگر او ندارد چه او احساس خود را بهترین بازی او می خواهم آن را سخت است.”

توماس گفت: او را دیدم کسلر و تیم او بازی در یک سطح قبلا نهان در ماه دسامبر در حالی که در مواجهه با قدرت از سه ایالت مختلف در مسابقات قهرمان در ایالت ایلینوی است. کسلر به طور متوسط سه گانه-دو و شکست 16 ساله مسابقات رکورد برای مسدود شده عکس به عنوان وودوارد رفت 4-0.

“این اولین کشش که در آن او نشان داد ‘OK من آماده برای رفتن در این سال’ ” توماس گفت. “او آموخته است که همه او را مجبور به انجام بهترین واکر کسلر او می تواند. در صورتی که کمک به هم تیمی های خود برنده این چیزی است که هدف باید باشد. در این سال بود که او را در ملخص کلام است. بازی خوب و بد آن را نمی درمانده او. فقط در حرکت است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im