77 ساله سابق ‘Real Housewives of Atlanta, ستاره های گم شده از مارس 23

سندی سپرینگس پلیس در حال جستجو برای 77 ساله سابق “Real Housewives of Atlanta” با هنرمندی که هنوز دیده شده است و در بیش از دو هفته است.

به گفته پلیس تلما فرگوسن گذشته دیده می شد توسط خانواده اش مارس 23 پس از خروج او سندی سپرینگس خانه را به رفتن به بانک.

او اصلی “Real Housewives of Atlanta” بازیگران عضو Sheree Whitfield بود که ازدواج سابق Atlanta Falcons توهین آمیز مقابله با باب Whitfield.

Sheree Whitfield بخشی از براوو ضربه واقعیت نشان می دهد برای شش نفر از آن 12 فصل است فصل 10. مادر او را نشان می دهد تا بر روی نشان می دهد گاهی اوقات به عنوان یک مهمان.

در سال 2017 Whitfield میزبان یک جشن تولد برای مادر او بود که در برجسته نشان می دهد. او گفت: Bravotv.com در آن زمان: “مادر من قطعا لذت بردم تولد او. من فکر می کنم او غرق شد با چنین مبارک احساسات. من مادر من است, قهرمان; او همیشه مشغول به کار بسیار سخت برای ارائه برای من و خانواده ما. این احساس خوب می شود قادر به انجام این کار برای او و این نقطه عطف تاریخ تولد بسیار ویژه برای او. او تا به حال یک لبخند در چهره او تمام شب!”

فرگوسن گذشته دیده می شد پوشیدن شلوار خاکستری و پیراهن سیاه و سفید و خاکستری 2009 Honda Accord با گرجستان برچسب RMZ5773, پلیس گفت:. او روابط به زندگی مردم در اوهایو و کالیفرنیا.

به گفته او خانواده 77 ساله است و هیچ پزشکی شناخته شده مسائل Sandy Springs police Sgt. سالوادور اورتگا گفت.

هر کسی که می بیند فرگوسن می داند یا محل نگهداری او خواسته است برای تماس Sandy Springs police در 770-551-9923 یا ایمیل کارآگاه رسیدگی به پرونده افراد گمشده در [email protected]

— تحریریه رادنی هو کمک به این مقاله است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im