7 دستگیری ساخته شده در سرقت مسلحانه, حمله, نزدیکی KSU پردیس; 2 بیشتر می خواستم

18-year-old man هفتم مظنون در خشونت سرقت مسلحانه که نزدیک به کشته شدن یک زن در یک مجتمع آپارتمانی در آگهی صرفا به Kennesaw State University students, مقامات گفت.

جوزف مایکل رودریگز دالاس منتقل شد از Paulding County زندان به Cobb County Jail on Feb. 28 به تاریخ شش متهم با توجه به زندان شهرستان سوابق. کنساو پلیس گفت: کانال 2 اخبار که دو مظنون که مشخص نشده اند هنوز هم می خواستم در این مورد.

تحقیقات آغاز شد Jan. 26 هنگامی که یک گروه بزرگ را شکست و به یک آپارتمان در U باشگاه در فری در مورد نیمه شب سرقت و حمله به دو مرد در حالی که نزدیک به ضرب و شتم یک زن به مرگ است. هر سه نفر مورد ضرب و شتم در زور اسلحه, در حالی که یک مرد دزدیدند از آی فون خود را 11 Pro Max AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: 3 ساله متهم به سرقت مسلحانه, حمله که نزدیک به کشته شدن زن در نزدیکی KSU پردیس

زن “می توانست منطقی” کشته به دلیل مظنون مشت و لگد و سر و گردن در این حادثه با توجه به حکم بازداشت. هفت نفر دیگر در اتاق و شاهد حمله به, اما آنها صدمه نمی شد, پلیس گفت:.

مجتمع آپارتمانی است که خاموش فری جاده است که در عرض نیم مایل از KSU اصلی دانشگاه. U باشگاه در فری صورتحساب خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان یک جامعه “آپارتمان دانشجویی است.” دانشگاه گفته است که هیچ یک از متهمان در حال KSU دانش آموزان, اما آنها نمی تواند تایید کند که آیا هر یک از قربانیان در حال ثبت نام.

نزدیک به سه هفته پس از حمله پلیس ساخته شده سه بازداشت و پس از یکی دیگر از سه نفر از بازداشت حدود دو هفته بعد AJC.com قبلا گزارش شده است. مظنون هستند بین سنین 17 و 21 و هفت چهره همان 12 اتهامات عنوان شده علیه.

مطلب: 3 بیشتر بازداشت شده در سرقت مسلحانه, حمله که نزدیک به کشته شدن زن در نزدیکی KSU پردیس

دیگر شش مظنون بازداشت شده در این مورد عبارتند از:

• برایس Dowell, 17 مشعر

• Qwantavis جفری Lamar Evans, 21, دالاس

• Qwantrell Jarell Evans, 19, از دالاس

• Dameyon هک 18, Woodstock

• Madalyn نیکول فاحشه عالی,,,, 17, از وودستکک

• Zavian Jermaine استیونسون, 17, دالاس

با توجه به فاحشه حکم او اعتراف کرد به پلیس که او سوار این گروه به آپارتمان مجتمع شاهد سرقت و سپس سوار این گروه دور از صحنه است.

مظنون همه چهره جنایت فقره از تشدید حمله و سرقت مسلحانه در حالی که رو به هفت فقره ساده باتری زندان سوابق نشان می دهد. دومی اتهامات بنیادی از هفت شاهدان در اتاق در طول حمله و پس از آنها به خشونت است.

متهمان همچنان در زندان بدون پیوند.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه و یا دو برجسته مظنون به خواسته تماس کنساو پلیس در 770-422-2505.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im