یک تغییر در بریوز telecasts: Kelsey Wingert جایگزین

بریوز telecasts در Fox Sports جنوبی و Fox Sports جنوب شرقی جدید را در بازی گزارشگر این فصل پس از منطقه ای ورزشی شبکه نمی آورد Kelsey Wingert بود که بخشی از پخش این تیم چهار سال گذشته.

جدید گزارشگر استخدام شده اند و انتظار می رود که به زودی اعلام خواهد شد توسط Fox. بریوز کاهش یافته است به نظر تغییر دهید.

Fox Sports جنوب/جنوب شرقی استخدام پخش که تماس بریوز, بازی معمولا در مشاوره با تیم.

از دست دادن Wingert از telecasts است و محبوب با بسیاری از بریوز, طرفداران قضاوت از واکنش های رسانه های اجتماعی به خبر اول, گزارش ورزشی.

بریوز مدیر عامل درک شیلر گفت: در ماه گذشته که play-by-play گوینده تراشه Caray و منجر تحلیلگر جف Francoeur باقی خواهد ماند در telecasts این فصل اما نمی آدرس موقعیت میدان خبرنگار که در آن زمان.

بریوز’ دو نمایشگاه بازی های سه شنبه در مقابل بالتیمور و یکشنبه برابر دیترویت هر دو در بهار-آموزش ورزشگاه در شمال بندر Fla., خواهد بود در Fox Sports شرقی. Caray و Francoeur برنامه ریزی شده به کار کسانی که بازی همراه با بازگشت خبرنگار پل برد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de