“چند لکه های روشن در واقع درخشش در میان عذاب و دل تنگی …”

Snopes: “ادعای محبوب [COVID19] ‘خبر خوب’ لیست به طور کلی دقیق و پشتیبانی معتبر اخبار گزارش.”
ارسال شده توسط WCityMike (7 نظر تعداد) 9 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
با تشکر از شما. ❤️
ارسال شده توسط kimberussell در 6:46 PM در 19 مارس
با تشکر بسیار!
ارسال شده توسط AlonzoMosleyFBI در 7:00 PM در 19 مارس
من تحت تاثیر قرار توسط این فهرست است. پزشکان در هند درمان Covid19 با لوپیناویر, ریتوناویر (هنگامی که به درستی املای) به علاوه oseltamavir و chlorpheniramine (مشترک آنتی هیستامین)? اوسلتامیویر ضعیف است, باسن antiflu پزشکی است. لوپیناویر و ریتوناویر ضد HIV بازدارنده های پروتئاز. مواد مخدر را به آسانی نمی پرش بین ویروس ها در اثر. چهار ترکیب مواد مخدر سال ها برای توسعه و اثبات کند. آنها یک شانس تصادفی.

پیدا کردن آنتی بادی در برابر چیزی نیست دشوار است. پیدا کردن چیزی است که به طور مداوم ناشی از آنتی بادی (یک واکسن موثر) دشوار است.
وجود دارد مقدار زیادی از یکی کردن گزارش ها از اخبار خوب ظاهر شدن در یک بیماری همه گیر. وجود دارد در اوایل روز از ایدز است. آن زمان 15 سال برای پیدا کردن یک درمان خوب است.

در سمت روشن من تصور اجتماعی فاصله کمک خواهد کرد که با فصل آنفولانزا.
ارسال شده توسط dances_with_sneetches در 7:06 PM در 19 مارس

شده است وجود دارد بسیار خبر بد در مورد کوروناویروس که آن را بدست به نقطه که در آن فقط یک قطعه از معتبر خبر خوب می تواند کمک به پاک کردن ناامیدی من احساس می کنم پس از خواندن یک روز تمام را به ارزش بد سرفصل.

بنابراین با تشکر از شما خیلی برای لینک. من باید به چسبیدن به این داستان خوب یا من هرگز آن را از طریق این.
ارسال شده توسط phatkitten در 7:25 PM در مارس 19 [1 علاقه]

شاید یک مهلت کوتاه از آلودگی هوا?
ارسال شده توسط Burhanistan در 7:25 PM در 19 مارس
این باید نوشته شده در کاغذ و محصولات راهرو از هر فروشگاه مواد غذایی در آمریکا است.
ارسال شده توسط بیننده در 7:27 PM در 19 مارس
بنابراین این مطالعه این است که آنچه در این مقاله با اشاره به زمانی که این مذاکرات در مورد درمان در هند. توجه داشته باشید که در طب گذشته است chlorpheniramine اما کلروکينمصنوعی آنالوگ از قدیمی ضد مالاریا دارویی گنه گنه.

وجود ندارد آزمونهای مناسب از کلروکين و نسبی آن هیدروکسی کلروکین اما قابل توجهی شواهد از اثر آن در درمان COVID-19 شده است تا ستون و بسیاری از پزشکان و بیمارستان ها در سراسر جهان هستند تجویز آن را “خاموش-label” (غیررسمی) به بیماران قادر به مبارزه با این بیماری است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ادعا می کند که شخصا گفته FDA به تصویب هیدروکسی کلروکین در ایالات متحده آمریکا است. (FDA می گوید: او هرگز هر چیزی از مرتب کردن بر اساس.)
ارسال شده توسط مدیر Kilobit در 7:49 PM در 19 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>