چهار رنگ Psychochronography

آخرین جنگ در انگلیس یک وبلاگ/کتاب/حماسه توسط الیزابت Sandifer که تواریخ … هست. من فقط: این یک رویا نیست

آخرین جنگ در انگلیس است که یک تاریخچه از کمیک. بیشتر به طور خاص, آن است که سابقه جادویی جنگ بین گرانت موریسون و آلن مور یک جنگ است که از یک طرف به طور کامل از خود اختراع و از سوی دیگر یک جنگ در عرصه داستانی ارائه واقعی آن وجود تقریبا اما نه کاملا بی ربط است. جنگ در سوال است نه اندک مواد باقی مانده از کلامی خود را دشمنی در مصاحبه های مختلف در طول سال. این وجود دارد و برداشت خواهد شد اما از آن است که گوشت از بحث است. بلکه آن را یک مسئله اساسی: چگونه است که دو کمیک نویسندگان تقریبا همان نسل با چنین روشن همپوشانی در منافع که تنها سه صد و چهل مایل از هم جدا – نه بیشتر از فاصله از نیویورک به DC – صرف هفت سال تفاوت سن (بزرگتر از سن تفاوت بین J. R. R. Tolkien و C. S. Lewis) هستند و نه دوستان و نه یک اشاره از گرما در ارتباط است ؟ این است که تقریبا غیر محتمل به عنوان Morrissey و رابرت اسمیت نفرت هر یک از دیگر جرات.

چگونه به خواندن آخرین جنگ در انگلیس – “پس در منافع پوپولیسم برخی مشاهدات و نظرات به how آخرین جنگ در انگلیس است که ساختار و پیشنهادات در مورد چگونه برای دریافت بیشتر از آن.

اول از همه, من می خواهم به استرس است که من هرگز نوشته آخرین جنگ در انگلیس با این ایده که مخاطب باید درک کنند که همه آن را. ایده کلی این است که اگر شما را درک نمی کنند یک بیت وجود دارد می تواند یکی دیگر همراه در چند جمله به هر حال. “

کتاب اول: اوایل کار آلن مور و گرانت موریسون
کتاب دوم: نگهبانان

در حال حاضر:

آن زمان برای آخرین جنگ در انگلیس مسابقات است. 172 کار می کند. ما اول 160 تقسیم کشت گروه هشت و چهار هر نویسنده. یک داستان از هر گروه صعود خواهند کرد برای پیوستن به بزرگ دوازده در فینال.

ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش (32 نظرات کل) 29 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

عالی. او را دوست داشت Neoreaction یک افسانهای و نگاه به جلو به حفر کردن به این.
ارسال شده توسط inire در 8:04 AM در 15 آوریل [3 علاقه]
چگونه است که دو کمیک نویسندگان تقریبا همان نسل با چنین روشن همپوشانی در منافع که تنها سه صد و چهل مایل از هم جدا – نه بیشتر از فاصله از نیویورک به DC – صرف هفت سال تفاوت سن (بزرگتر از سن تفاوت بین J. R. R. Tolkien و C. S. Lewis) هستند و نه دوستان و نه یک اشاره از گرما در ارتباط است ؟

من آنروز با ساده فرض آن بود که هر دو فوق العاده مغرور douchebags
ارسال شده توسط Merus در 9:00 AM در 15 آوریل [10 علاقه]

من آنروز با ساده فرض آن بود که هر دو فوق العاده مغرور douchebags

اما آنها نمی واکنش نشان می دهند این راه را برای دیگر سازندگان فقط هر یک از دیگر. اگر شما خواندن مور مصاحبه و یا شنیدن حرف های او در مورد هر چیز دیگری علاوه بر موریسون و یا وقت خود را در, DC او فوق العاده گرم و سخاوتمندانه. به طور مشابه, موریسون نیز بسیار مهربان نسبت به دیگر سازندگان (به جز Mark Millar به عنوان دو به نظر می رسید که برخی از مرتب کردن بر اساس بسیار شخصی هر چند ناشناخته سقوط).
ارسال شده توسط ستاره وزش رحم در 9:09 AM در 15 آوریل [5 علاقه]

آنها نوع قابل تعویض در ذهن من همیشه فرض بر این نوعی از Highlander قوانین یا بد کرک/خوب کرک وضعیت.
ارسال شده توسط rodlymight در 9:15 AM در 15 آوریل [7 علاقه]
این فقط یکی از عمومی جبهه جنگ بین هرج و مرج سحر و جادو و مراسم سحر و جادو. هر کتابخانه عمومی در انگلیس با یک کپی از کراولی نظریه و عمل از سحر و جادو و هر کتابی انگلیسی نسل خاصی خوانده شده آن را در یک تاثیرپذیر سن. نتایج فاجعه بار شده است.
ارسال شده توسط thatwhichfalls در 9:24 AM در 15 آوریل [23 مورد علاقه]
همچنین, اگر شما می خواهید برخی از ساده تر اطلاعات در مور/موریسون “دشمنی”:

دلیل که چرا آلن مور ندارد Grant Morrison – 2019

آلن مور و Superfolks – از سال 2012 اما می رود به یک مقدار زیادی از عمق در اوایل سال و با مور دوست خوب Pádraig Ó Méalóid
قسمت 1
بخش 2
قسمت 3
“ریمیکس” قسمت 3 از Morrison دیدگاه توسط موریسون دوست خوب لورا Sneddon
ارسال شده توسط ستاره وزش رحم در 9:25 AM در 15 آوریل [3 علاقه]

چگونه است که دو کمیک نویسندگان تقریبا همان نسل … که تنها سه صد و چهل مایل از هم جدا

از دست رفته: در دو کشور مختلف. همچنین کامل بیانیه به وضوح نوشته شده قبل از Morrissey رفت و تمام نژادپرست است.

من فقط به یاد داشته باشید آنها را از اوایل 80s, 2000, آگهی روز, زمانی که آنها ضرب دیده را به آرامی دوباره بیت اخیر فرهنگ عامه مانند Skizz DR & Quinch و اوج. من آنها را دوست داشت اما آنها ارائه نمی دهد هر چیزی را که عمیق است.
ارسال شده توسط scruss در 9:30 صبح در مارس 15 [1 علاقه]

این فقط یکی از عمومی جبهه جنگ بین هرج و مرج سحر و جادو و مراسم سحر و جادو. هر کتابخانه عمومی در انگلیس با یک کپی از کراولی نظریه و عمل از سحر و جادو و هر کتابی انگلیسی نسل خاصی خوانده شده آن را در یک تاثیرپذیر سن. نتایج فاجعه بار شده است.

که یک جهنم از یک لود. من مشتاقانه در انتظار netflix اقتباس از کتاب خود را سری است.
ارسال شده توسط Catblack در 9:31 AM در 15 آوریل [8 علاقه]

عمیق من جزئیات این موضوع است که تا کنون محدود به نگاه کردن به عکس از هر دو. من فکر می کنم هر چه می گذرد, مو لزوما درگیر آنجا که یکی از راه های f*** بیش از دیگر.
ارسال شده توسط فیلیپ-تصادفی در 9:32 AM در 15 آوریل [5 علاقه]
اگر آنها نمی باید چیزی مشترک آنچه را که آنها باید به مبارزه با بیش از?
ارسال شده توسط ardgedee در 9:32 AM در 15 آوریل [4 علاقه]
که برای اولین بار خواهد آمد موسیقی یا HBO series?
ارسال شده توسط sammyo در 10:11 AM در مارس 15 [2 علاقه]
حتی با داشتن soured کمی در مور به تازگی–با داشتن soured در کمیک به طور کلی و انجام برخی از حداقل های مورد علاقه من کار خود را در دهه گذشته یا بیشتر–من هنوز هم می خواهم حداقل 90 درصد از آن را بر روی موریسون که با وجود قابل توجه و inarguable کمیک نوشتن استعداد است که به طور کلی کاملا پر از گه در مصاحبه–و نه فقط در مورد مور بررسي فايلهاي خود را در سوگ گاهی در مورد او چگونه فکر می کند که در سه گانه ماتریکس پاره The Invisibles مدتی نادیده گرفتن تمام هنر قبل که سری متکی–و به نظر می رسد فکر می کنم که او می تواند بهترین, جالبترین, انگلیسی, کمیک نویسنده تا کنون اگر که برای سر در گم Northampton beardo.
ارسال شده توسط هالووین جک در 10:15 AM در 15 آوریل [3 علاقه]
من فقط به یاد داشته باشید آنها را از اوایل 80s, 2000, آگهی روز, زمانی که آنها ضرب دیده را به آرامی دوباره بیت اخیر فرهنگ عامه مانند Skizz DR & Quinch و اوج. من آنها را دوست داشت اما آنها ارائه نمی دهد هر چیزی را که عمیق است.

به نظر می رسد کمی خشن به قاضی هر نویسنده با juvenalia آنها تولید 40 سال پیش. هر دو مور و موریسون به ما داده اند ثروت به مراتب جالب تر کار پس از آن.
پست شده توسط Paul Slade در 10:40 AM در 15 آوریل [3 علاقه]

وای من قصد دارم برای لذت بردن از رفتن را از طریق تمام این. موریسون و مور ترین عناوین در کتاب های کمیک قفسه اما من هرگز خیلی فکر کردم به همین دلیل این دو را به دشمنی با یکدیگر. آن را همیشه احساس به من که مور در زمان خود را بیش از حد جدی و موریسون فقط لذت می برد پیچ در پیچ او را, اما من حدس می زنم وجود دارد خیلی بیشتر به آن از آن.

برای من موریسون/Quitely بهترین جفت شدن در کمیک از گذشته 30 سال.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 10:49 AM در 15 آوریل [3 علاقه]

احساس من این است که مشکل این است که موریسون بسیار ناامن در حالی که مور خود توجه واقعی است. مور تا به حال کمی مشکل نوشتن بسیار طولانی بسیار سرگذشتی رمان زیرپا صدها نفر از صفحات به ارائه خود را به عنوان متکبر خونین فکر تحریک پذیر و چالاک و آزار دهنده است چرا که او می داند که او این چیزها و واقعا معتقد است که او فوق العاده است به هر حال.

آنها به هر دو عمل مانند حقیقتند به هر یک از دیگر, اما من فکر می کنم موریسون تمایل به رفتار بدتر از آن این است که چون او مراقبت بیشتر و بنابراین پاسخ بیشتر به شدت. در حالی که هر دو آنها به سرزنش آن را احتمالا خواهد بود آسان تر برای مور فقط خفه شو و چشم پوشی موریسون و من آرزو می کنم او تا به حال به تصویب رسید که سیاست یک مدت زمان طولانی پیش. در حالی که آثار خود را ممکن است مفید چیزهایی برای گفتن به یکدیگر فکر نمی کنم این نویسندگان در حال رفتن به چیزی نزدیک شدن به گفت و گو از مشارکت بیشتر.
ارسال شده توسط howfar در 10:50 AM در 15 آوریل [3 علاقه]

اگر شما نمی توانید بازی خود را جادوگر بازی خوب مامان آنها را دور.
ارسال شده توسط thelonius در 10:52 AM در 15 آوریل [3 علاقه]
این است که تقریبا غیر محتمل به عنوان Morrissey و رابرت اسمیت نفرت هر یک از دیگر جرات.

من مطمئن هستم که آنچه را از این عنوان آن است که به طور کامل مشخص نیست به من از خود رفتار چه Morrissey دوست دارد به جز آواز nasally در سوم و نفرت-طعمه سابق خود مخاطب است.
ارسال شده توسط جان میچل در 11:02 AM در مارس 15 [2 علاقه]

این است که تقریبا غیر محتمل به عنوان Morrissey و رابرت اسمیت نفرت هر یک از دیگر جرات.

من فکر کردم که یکی بود چرا که Morrissey عظیم نژادپرست است. هر چند من حدس می زنم که تنها توضیح می دهد که نفرت در یک جهت.
ارسال شده توسط rhamphorhynchus در 11:03 AM در 15 آوریل [4 علاقه]

که یک جهنم از یک لود. من مشتاقانه در انتظار netflix اقتباس از کتاب خود را سری است.

آن را به نام جاناتان عجیب و غریب و آقای Norrell و این بسیار بزرگ است.
ارسال شده توسط FatherDagon در 11:05 AM در 15 آوریل [8 علاقه]

چرا مردم disliking یکدیگر نیاز به یک توضیح ؟ البته مردم دوست نداشتن هر یک از دیگر. آن زمانی که مردم مانند هر دیگر وجود دارد که نیاز به توضیح.
ارسال شده توسط medusa در 11:28 AM در مارس 15 [2 علاقه]
خواندن کار الیزابت Sandifer کاملا وحی مانند تماشای Plan 9 from Outer Space برای اولین بار. من شرط می بندم پول که رابرت اسمیت متنفر Morrissey, عمدتا به دلیل همه متنفر Morrissey. دلیل این است که Morrissey است با دیدگاه های سیاسی خود را در حال هولناک و او شده است با استفاده از همان لحن سال 1982 است. کسی که می تواند مشاهده و دو نفر به عنوان معادل آن به کار نمی کند با یک طبقه کامل.
ارسال شده توسط w0mbat در 11:50 AM در 15 آوریل [3 علاقه]
گیم, گیم, oy, الیزابت Sandifer کاملا یک نویسنده خوب; او نمی تواند کمک کند اگر او تا حدودی غلطی دو کمی مبهم فرهنگ پاپ آیکون.
ارسال شده توسط MartinWisse در 12:21 بعد از ظهر در 15 آوریل
من فکر نمی کنم موریسون/مور دشمنی است که همه عمیق به صداقت. موریسون فقط یک نفس است و می توانم آن را تحمل کنم که او همیشه در ترین دوم به مور.

مور پس از همه, اولین 2000AD نویسنده برای شکستن بزرگ در ایالات متحده برای اولین بار به وصله پینه کردن قدیمی را فراموش کرده DC ابرقهرمان به یک کار ادبی برای اولین بار به ایجاد یک دوره ساخت سری در مراقبان. همه چیز موریسون انجام داده بود پس در راه خود را.

او حتی قادر به کشیدن یک Gaiman و حرکت از کمیک جدی به نوشتن.
ارسال شده توسط MartinWisse در 12:33 بعد از ظهر در 15 آوریل [1 علاقه]

الیزابت Sandifer یک نویسنده خوب و تجزیه و تحلیل است که معمولا بسیار در, بنابراین من نگاه به جلو به خواندن آن. کار خود را بر دکتر که برای کسانی که مراقبت در مورد چنین چیزهایی بسیار بسیار خوب است.
ارسال شده توسط Ashwagandha در 12:35 PM در مارس 15 [2 علاقه]
من عاشق این خنگ دشمنی و لال است آن را به عنوان (پسر آن گنگ است.) من لذت بردن از به طور کلی لذت بردن از خواندن موریسون بیش از مور (lol) اما من فکر می کنم مردم قرار داده است که بسیاری از این “khalil” در morrison را نازک پوست مناسب هستند; هر زمان که او می شود به آن را احساس می کنم مثل من از دیدن مردی که تصور خود را با پوست ضخیم شکسته توسط کسی که ذهن خود را نمی خواهد اجازه می دهد او را به اخراج. بخشی از morrison دارای مور در عمیق نفس و او فقط لعنتی متنفر از آن. به هر حال پس از yeats v. کراولی این مورد علاقه من است احمقانه magickal نویسنده دشمنی و من خوشحالم برای این پست تشکر!
ارسال شده توسط فاسد در 1:59 PM در 15 آوریل [6 علاقه]
‘بیت المقدس’ با اتفاقی بود که آخرین کتاب من کشیده کردن یک قفسه قبل از این کتابخانه بسته شده است. من در میانهی شب به پایان رسید است. این… چیزی.
ارسال شده توسط ovvl در 2:47 PM در مارس 15 [2 علاقه]
من حتی نمی تواند شروع به تصور کنید که خواندن این.

نیل گیمن است که تقریبا یک شانزدهم نویسنده آلن مور است که من مطمئن هستم Gaiman موافقم. لطفا جدی می شود.

گرانت موریسون به نظر می رسد بدجور طاقت فرسا در مصاحبه نیست و اشتباه در مورد ماتریس.

به طور معمول من می بینم چیزی شبیه به این و نشان می دهد که همه ما بیرون بروید. من حدس می زنم ما خارج است. خوب, که بزرگ است.
ارسال شده توسط: بچه گربه برای صبحانه در 4:50 PM در مارس 15 [2 علاقه]

من تا فصل 3 کتاب در 1 هستم و نوع تعجب من آن را ساخته ام در این دور به دلیل آن واقعا نمی توان در هر نقطه است. من به اندازه کافی صبر و کمبود دیگر مواد خواندن به تقلا کردن از طریق کمی بیشتر اما این احساس می کند مانند زمینه سازی برای خاطر خود را به عنوان مخالف به ارائه هر گونه نتیجه نهایی بعد از آن.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 5:20 ب. ظ در 15 آوریل
از موریسون طرف از چیزهایی که من می توانید تصور کنید که به نام “بعدی آلن مور” برای یک تکه بزرگ از اوایل زندگی حرفه ای است تشدید برای یک فرد تلاش برای حک کردن محل خود را در زمینه. شرط مور منفور آن را بیش از حد.
ارسال شده توسط پلوتون گانگستری در 5:29 PM در 15 آوریل
Seconding که Neoreaction: یک افسانهای است که واقعا بزرگ است و به خوبی به ارزش خواندن اگر شما علاقه مند در راه است که جنبه های turn-of-the-قرن transhumanism منتقل شده به alt-سمت راست.
ارسال شده توسط گرگ میخ بزرگ چوبی در 5:55 PM در مارس 15 [1 علاقه]
بنابراین یک حرکت تند و سریع پسر به نام بیشتر و او کمی تشنجی تقلیدی نام Moresson که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به است که او هرگز در زندگی به مرد مسن تر میراث? می نویسد که این مزخرفات.
ارسال شده توسط fleacircus در 7:24 PM در 15 آوریل
پس از yeats v. کراولی این مورد علاقه من است احمقانه magickal نویسنده دشمنی
اما L. Ron Hubbard در مقابل جک پارسونز به جایی وجود دارد…
ارسال شده توسط not_that_epiphanius در 8:24 PM در 15 آوریل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de