یک ماه کامل آمریکایی تب رویای

سی ان ان گزارش coronavirus همه گیر به نظر نمی رسد به کم کردن سرعت در هر زمان به زودی در ایالات متحده با توجه Michael Osterholm رئیس مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا در مینیاپولیس و 23 متحده گزارش افزایش موارد جدید نسبت به هفته گذشته با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. NBC گزارش های خبری بیش از 120 ، 000 نفر در حال حاضر از درگذشت کروناویروس در آمریکا و بیش از 2.2 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر کشور CNBC گزارش بستری شدن در بیمارستان به دلیل Covid-19 در حال رشد بودند در 14 متحده از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. در همین حال گاردین گزارش می دهد که تهمت که میزبانی یک نژادپرست مبارزات انتخاباتی به سبک رالی در اوکلاهما بیش از آخر هفته حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, به طور منظم در تضاد مقامات بهداشت و mischaracterizes علمی چشم انداز است. ارسال شده توسط کترا (23 نظرات کل) 18 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
ما سعی کردیم هیچ چیز و آن را کار نکرده!
ارسال شده توسط tobascodagama در 1:23 PM در ژوئن 22 [25 مورد علاقه]
مادر من بازنشسته از 30 سال در حالت عمومی وزارت بهداشت از چند سال پیش. زمانی که متوجه شدم چند روز پیش بود که او به طور مداوم بیان مطلب خشم در تماس های تلفنی از من بود احتمالا برای اولین بار در زندگی من بود و بسیار خوشحالم که من را دنبال نمی کند حرفه ای راه.

من کارفرما ارسال مردم به میز شغل در این هفته بدون هیچ دلیل هر کسی می تواند بیان. ظاهرا من برای رفتن به عقب در ماه اوت اما من منجر مطمئن است سیگنالینگ او فکر می کند که به عنوان مضحک به عنوان من.

آن را برای رفتن به یک تاریک زمستان.
ارسال شده توسط PMdixon در 1:28 PM در ژوئن 22 [2 علاقه]

در میان تهدیدات سیاسی و مقاومت مواجه بهداشت عمومی مقامات ترک پست خود (WaPo / MSN چاپ)

بهداشت عمومی کارگران در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو شده و understaffed در حال مقابله با امواج اعتراض در خانه و دفاتر خود را در علاوه بر این به فشار از سیاستمداران که به نفع سریعتر بازگشایی. […] اگر چه خاموش کردن اقدامات گسترده محبوب آوازی اقلیت مخالف آنها برعلیه. شده اند وجود دارد حمله به مقامات نژاد و جنسیت و گرایش جنسی و ظاهر است. […] گرجستان بهداشت عمومی مدیر گفت: در ماه گذشته که او دریافت تهدیدات روزانه و در حال حاضر دارای یک مسلح اسکورت. […] ترزا Anselmo, مدیر اجرایی, کلرادو, انجمن های محلی و مقامات بهداشت عمومی گفت: 80 درصد از کاربران گزارش شده بود که تهدید و بیشتر از آن است که در معرض خطر بودند فسخ و یا از دست رفته کمک های مالی.

“آن را طاقت فرسا می شود در تضاد و با استدلال و بی ارزش و جرئت تمام وقت, و من فکر می کنم که آنچه که شما شاهد در سراسر کشور” Anselmo گفت. “ما دیده ایم از بالا به پایین دولت فدرال حفره بهداشت عمومی در برابر آزادی و راه اندازی است که دوگانگی کاذب است که واقعا زیانی به مردان و زنانی که اختصاص داده شده خود را زندگی می کند . . . برای کمک به مردم است.”

ارسال شده توسط کترا در 1:31 PM در ژوئن 22 [5 علاقه]

این را همیشه به یک نقطه که در آن کشورهای دیگر شروع به ممنوعیت های دریافتی سفر از ما شهروندان ؟ من مطمئن هستم که وجود دارد بسیاری از حفره های در این ایده است که باعث می شود آن را یک بد اما زانو حرکت تند و سریع, عشق, برای دیدن چیزی هر چیزی تکان خوردن بقیه کشور ما به تحقق ما را تبدیل به یک کشور شکست خورده و به خواب دمار از روزگارمان درآورد تا اینجا.
ارسال شده توسط windbox در 1:34 PM در ژوئن 22 [3 علاقه]
من برای یکی از امید کانادا نگه می دارد و مرز ما با آمریکا بسته مانند برای همیشه لطفا برای.
ارسال شده توسط کارت تقلب در 1:37 PM در ژوئن 22 [6 علاقه]
این گه باعث می شود من خیلی عصبانی است. این خیلی احمقانه و اشتباه است. من بیشتر ترسم از همیشه. من تا به حال به قطع نزدیک ترین دوست من چرا که آنها رفته پایین چنین عجیب و غریب روانی راه بودن خیلی می ترسم از آنچه اتفاق می افتد که مغز خود قرار داده و تمام منابع خود را به اعتماد به همه چیز دولت می گوید به هر قیمتی به سلامت عقل خود را دور انداختن هر نوع بشریت و یا برای مراقبت از دیگران است که آنها تا به حال. به اوج خود رسید در یک پست در مورد چگونه آنها فکر می کنم آن را خوب به درایو ماشین به معترضین. این ترس القا شده توسط دولت ما را خراب کردن ذهن خود را.
ارسال شده توسط bleep در 1:40 PM در ژوئن 22 [8 علاقه]
این را همیشه به یک نقطه که در آن کشورهای دیگر شروع به ممنوعیت های دریافتی سفر از ما شهروندان ؟

آنها در حال حاضر.

این تکان دهنده دولتی شکست. من می دانستم که این آینده شد. همه ما می دانستیم که این آینده شد. اما آن را فقط مانند… واقعا ؟ این است که امریکا ؟ این چیزی است که ما در حال حاضر انجام?

وجود دارد تصویری از یک پیر مرد سفید آزار جسمی یک کارمند فروشگاه به دلیل نبود او با پوشیدن یک ماسک و کارمند شد در تلاش برای جلوگیری از او را از ورود به فروشگاه. ما یک ملت از حق کودکان و در تاریک ترین لحظات من فکر می کنم که این است که احتمالا آنچه سزاوار ما به عنوان یک ملت است. پس از آن من فکر می کنم در مورد چگونه این disproportionally تأثیر جوامع به حاشیه رانده شده و فکر می کنم نه این است که فقط به عنوان در نظر گرفته شده.

فقط مشمئز کننده.
ارسال شده توسط Automocar در 1:50 PM در ژوئن 22 [12 علاقه]

بسیاری از مردم آماده برای پایان جهان; و به بسیاری از آنها; “آنفولانزا” وارد بومی که هر چیزی در مورد COVID مورد بحث قرار گرفته است.

اجساد در خیابان ها; پوشش داده شده با مگس و برداشت در پرندگان ممکن است به عقب آگاهی. اما احتمالا نه.
ارسال شده توسط افغان استن در 1:56 PM در ژوئن 22

فقط صبر کنید تا زمانی که مدارس ابتدایی و متوسطه در سراسر کشور مجبور به بازگشت در “ظرفیت کامل” برای کمک به “حمایت از اقتصاد است.” این است برای رفتن به یک مقدار زیادی بدتر قبل از آن بهتر می شود.
ارسال شده توسط gnutron در 1:57 PM در ژوئن 22 [4 علاقه]
پس از آن من فکر می کنم در مورد چگونه این disproportionally تأثیر جوامع به حاشیه رانده شده و فکر می کنم نه این است که فقط به عنوان در نظر گرفته شده.

من کاملا متقاعد شده است که دولت پاسخ به همه گیر است که مانند بسیاری از دیگر چیزهای بی رحم آن را انجام عمد پورنو ارسال مقاله مبدل به عنوان بی کفایتی.
ارسال شده توسط treepour در 2:03 PM در ژوئن 22 [3 علاقه]

اگر شما می خواهید بدانید که چرا تهمت و هواداران خود هستند تا قاطعانه در مورد بازگشایی این کشور نگاه کنید که در این بیماری تاثیر می گذارد ،

از Trumpist, خود فیلمبردار, بیشتر افرادی که مردن بهتر که عمدتا به دلیل آن را “آن مردم”
ارسال شده توسط happyroach در 2:03 PM در ژوئن 22 [2 علاقه]

این Trumpists هستند نژادپرستانه قطعات گه اما به نسبت این به هر چیزی اما به یاد ماندنی خود را بی کفایتی این است که آنها را بیش از حد اعتباری. آنها قطعا به دنبال آمار در مورد چگونه COVID است به طور نامتناسبی جوامع به حاشیه رانده شده. اگر آنها دنبال آن هستید در هر شماره این شماره که ادعا نشان می دهد “این درست مانند آنفولانزا!”. جوامع به حاشیه رانده شده به طور کامل نامرئی به آنها.
ارسال شده توسط mr_roboto در 2:08 PM در ژوئن 22 [6 علاقه]
در حالی که وجود دارد و ما تا به حال دو ‘اصلی’ Covid موضوعات رفتن. یکی از این جایگزین است که تا به حال ما سیاست خم و فنی تر/بین المللی یکی. من خوشحال هستم کترا ساخته شده این یکی چون خیلی از Covid مشکل ما سیاسی است اما من از دست یکی دیگر را به عنوان به خوبی. است وجود دارد یک اجماع در مورد جایگزینی برای آن ؟
ارسال شده توسط bcd در 2:09 ب. ظ در ژوئن 22 [2 علاقه]
این را همیشه به یک نقطه که در آن کشورهای دیگر شروع به ممنوعیت های دریافتی سفر از ما شهروندان ؟

من در قوانین رفت و برگشت به رومانی سه هفته پیش. آنها نیاز به خود قرنطینه به مدت دو هفته و روزانه بازدید از پلیس به بررسی آنها مطابق.
ارسال شده توسط Slothrup در 2:10 PM در ژوئن 22

وجود ندارد و تنها روش برای مقابله با این بیماری همه گیر است که برای همه کار می کنند. بهترین کاری برای انجام در حال حاضر برای هر کسی که به دنبال دستورالعمل به دنبال دستورالعمل های کالیفرنیا و دیگر آبی متحده که در حال بلند کردن مستندات. ماسک در همه زمان ها اما کسب و کار می تواند بازگشایی شده است. اگر من مسئول من می خواهم که فدرال تزریق عظیم کمکهای مالی به کشورهای, به طوری که آنها می تواند گسترش بیکاری تا یک واکسن است که توسعه یافته برای هر کارگر که منطقی معتقد است که آنها نمی تونم با خیال راحت کار می کنند. و مردم در تنظیمات نهادی مثل خانه های سالمندان نیاز به کمک اضافی و منابع است.

این کل چیزی بود بنابراین epically bungled از ابتدا. این عاطفه شیطانی از مغلوب ساختن پیشی جستن چپ آبی متحده حلق آویز و تشویق قرمز متحده به چشم پوشی از ویروس. آبی متحده تحمیل غیرقابل دفاع مستندات با ذاتا خودسرانه پایان تاریخ از سیاستگذاران می دانستند و یا shouldve شناخته شده است که اقامت کامل-صفحه اصلی (بدون دیدن خانواده هیچ کسب و کار خرده فروشی هیچ چیزی) نمی توان اجرا و یا خواستار از همه از طریق 2022 و یا هر زمان که ما یک واکسن. و در حال حاضر که مستندات در حال برداشته برگ های آن مردم تعجب که “چرا من در حال حاضر انجام این کار, اما که نه؟” “چرا می توانم همه چیز در ژوئن اما نمیتونستم در آوریل؟” “چرا می تواند nevadans انجام کارهای کالیفرنیا می تواند نه ؟” و به این ترتیب اعتماد به دولت و سیاسی امکان سنجی آینده مستندات است ضربه.

خوشبختانه به نظر می رسد ماسک واقعا کمک زیادی می کند و حداقل مردم رو مکمل بیکاری از طریق جولای. اما گام بعدی باید به زور سنا به گسترش کمک به متحده است.
ارسال شده توسط wibari در 2:13 PM در ژوئن 22

در حالی که وجود دارد و ما تا به حال دو ‘اصلی’ Covid موضوعات رفتن. یکی از این جایگزین است که تا به حال ما سیاست خم و فنی تر/بین المللی یکی. من خوشحال هستم کترا ساخته شده این یکی چون خیلی از Covid مشکل ما سیاسی است اما من از دست یکی دیگر را به عنوان به خوبی. است وجود دارد یک اجماع در مورد جایگزینی برای آن ؟

من تا به حال فکر کرده اید که اگر ما را نجات جان میلیون ها نفر را توسعه به غیر مغلوب ساختن پیشی جستن covid-19 روز رسانی موضوع و به نظر می رسد مانند آن است ؟
ارسال شده توسط کترا در 2:16 PM در ژوئن 22 [2 علاقه]

بهترین کاری برای انجام در حال حاضر برای هر کسی که به دنبال دستورالعمل به دنبال دستورالعمل های کالیفرنیا و دیگر آبی متحده که در حال بلند کردن مستندات. ماسک در همه زمان ها اما کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

سنبله در coronavirus همراه با اقتصادی بازگشایی در کالیفرنیا

کالیفرنیا ثبت دو روز مستقیم از رکورد بالا عفونت های جدید در آخر هفته گذشته و به تازگی به این سمت گذشته نقطه عطف از 5000 نفر توسط ویروس. دولت ثبت 167,000 مجموع عفونت است و در حال حاضر گزارش بالاترین میانگین هفتگی از موارد جدید – در مورد 2,785 – از آنجا که ویروس آغاز شد.

شهرستان توسط county, اعداد شگفت انگیز تر به خصوص در منطقه خلیج که در آن سخت اوایل ماه مارس سیاست های انزوا نگه داشته عفونت نرخ نسبتا پایین برای ماه می باشد.

گردشگاه عمومی سان فرانسیسکو و سن ماتئو شهرستان در حال دیدن عفونت نرخ گزاف گویی بالا و پایین. پزشکان می گویند افزایش تست فقط تا حدی توضیح می دهد که جهش. بیمارستان و Icu شده اند و پر کردن با موارد جدید در بسیاری از بخش های دولت است. میزان عفونت در دره مرکزی و در امتداد مرز جنوبی نیز در حال افزایش است.

در جنوب کالیفرنیا در لس آنجلس و اورنج استان ها در حال باز کردن اقتصاد خود را به طور کامل شاید تا پایان این ماه با وجود ضبط برخی از آنها بیشترین تعداد موارد جدید در ماه. لس آنجلس گزارش 2,056 موارد جدید و 48 و میر شنبه.

ارسال شده توسط Lexica در 2:22 PM در ژوئن 22 [2 علاقه]

هنوز مطمئن شوید که آنچه که مردم انتظار داشتند. حتی در شمال شرق متحده که در آن مورد جدید کاهش داشتند تلفظ جدید هنوز موارد هنوز هم اتفاق می افتد در یک نرخ از بیش از 200-600 در هر روز. کل کشور از, ایتالیا, یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در ابتدا در حدود همان مورد نرخ در حال حاضر. در حال حاضر موارد خونتان در سراسر ایالات متحده است که نبود آمار به عنوان سخت در ابتدا. فلوریدا ممکن است که در نیویورک شد و در ماه مارس/آوریل تا پایان ماه جولای و من شک آنها را از طریق یکی دیگر از مستند به خود را صاف منحنی. در هر صورت ما به وضوح به دست آورد نیست مهار به میزان تقریبا هر کشور دیگری در نظر ما “توسعه یافته” و ما کاملا یک راه پشت چندین کشور از نظر ما “توسعه نیافته” را به عنوان به خوبی. این بدان معناست که ما آماده نیست به “بازگشایی” به حدی از کسانی که از کشورهای دیگر که در آن در برخی موارد مدارس را از سر گرفت و تیم های فوتبال در حال برنامه ریزی برای شروع اجازه می دهد تا طرفداران در ماه جولای.

من حدس می زنم من باید جای تعجب نیست. این ایده که ما از رفتن به reorient ما کل سیستم بهداشت و درمان و به نوعی جذب کل و آموزش ارتش سلامت عمومی کارکنان کافی برای انجام این کار در فضای 2-3 ماه همیشه مضحک بود. با توجه به حتی بیشتر عناصر اصلاح طلب از ما سیاسی جریان اصلی آن را به عنوان یک داده که یک عدد غیر صفر از آمریکایی ها می میرند به دلیل عدم دسترسی به بهداشت و درمان کافی من واقعا نباید شگفت زده کرد. بیشتر با توجه به این که بخش بزرگی از این گفتمان تلاش و منابع با هدف ایجاد کانال برای توزیع کمک به مردم آسیب دیده فاجعه و دررفتگی اقتصادی در این کشور شده است در رابطه با جدا کردن “مستحق” از “سزاوار” دریافت کنندگان که کمک به جای حصول اطمینان از کارایی و مقیاس پذیری از این کانال در زمان بحران من واقعا نباید شگفت زده کرد.

من حدس می زنم ما فقط باید به امید که ماسک-پوشیدن داوطلبانه اجتماعی فاصله گرفتن از طرف یقه سفید شرکت های است که می تواند telework و استراتژیک حمایت از آسیب پذیر جوامع خواهد شد که اثر زیادی در مرگ و میر.
ارسال شده توسط eagles123 در 2:22 PM در ژوئن 22

وجود ندارد و تنها روش برای مقابله با این بیماری همه گیر است که برای همه کار می کنند. بهترین کاری برای انجام در حال حاضر برای هر کسی که به دنبال دستورالعمل به دنبال دستورالعمل های کالیفرنیا و دیگر آبی متحده که در حال بلند کردن مستندات.

من در کالیفرنیا زندگی می کنند و می خواهم به تاکید ما چگونه بیش از حد در حال درهم کوبیدن تا دولت ما را دوباره باز.

با تاکید بر ماسک و ارسال پیام روشن است که Covid مشکل ما در حال بدیهی است که نه به عنوان پیچ به عنوان برخی از کشورهای دیگر. اما در این مرحله ما بازگشایی برنامه ریزی به نظر می رسد محور با بی حوصلگی سطوح به جای بهترین رفتار است. ظاهرا ما پیشرفت در تست و ردیابی در خام قابلیت اما من احساس می کنم آن را ناقص و یکپارچه به فعالیت است.

من بسیار نا امید چون من احساس می کنم با ما اقدام اولیه ما *می* تواند در روشن نزولی منحنی به جای, خوب, نگاهی به شهرستان خطوط روند. آنهایی که در آبی بزرگ نیست. اما ما هنوز در حال بازگشایی.
ارسال شده توسط علامت k در 2:22 PM در ژوئن 22 [4 علاقه]

دولت ما اپیدمیولوژی دکتر دونن شده است به طور پیوسته تشدید سر و صدا در مورد تعداد ما رفتن راه اشتباه است. امروز او فرستاده شده از یک یادداشت با استفاده از سخت ترین زبان است. به سختی و هر کسی در اینجا به نظر می رسد به انجام هر چیزی در مورد آن حتی به عنوان یک ماسک است که بیش از حد از یک بار برای آنها. من کشیدن مو کردن (بدون دست زدن به صورت من) احساس دارم دیوونه میشم با پوشیدن یک ماسک به کار و ماندن در منزل و در غیر این صورت. من آرزو می دونن اجرا شد نشان می دهد در کشور ما اما به طور معمول مغلوب ساختن پیشی جستن cultists هستند و مبهوت در هر چیزی بوی محدودیت و بنابراین من مطمئن هستم که اراده سیاسی برای حرکت پشت دولت صرف شده است. درست مثل مدرسه تیراندازی تغییر آب و هوا و فقر و بسیاری از مسائل دیگر امریکا نمی تواند به زحمت امتحان کنید. افکار و دعاهای برای همه است.
ارسال شده توسط msbutah در 2:23 PM در ژوئن 22 [3 علاقه]
دو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان که با حضور تولسا رالی تست مثبت برای کوروناویروس (CNBC)

تعداد افراد متصل به صورتی که تست مثبت است و انتظار می رود به افزایش NBC News در گزارش با استناد به گفته ها و مقامات مجری قانون.

ارسال شده توسط کترا در 2:23 PM در ژوئن 22 [2 علاقه]

من نمی بینم که چگونه ما را ضرب و شتم این مگر کار واکسن به زودی. مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده بحث در مورد تماس با ردیابی و چقدر مهم است, من فقط آن را نمی بینیم اتفاق می افتد به طور موثر. تعداد facebook پست های من دیده می شود مورد خشم که دولت / Verizon / Google-Facebook-آمازون با استفاده از Covid به عنوان بهانه ای برای شروع ردیابی افراد و چگونه آنها در حال برنامه ریزی برای انتخاب کردن از هر چه قرار دادن بر روی تلفن های خود را به آنها را ردیابی… ما ایجاد چنین اعتمادی از دولت در اینجا (تا حد زیادی به دست آورده به خصوص در حال حاضر) – که آن را به کشتن ما.

و من از آنها بدم میاید که چگونه بسیاری از بار من خودم فکر کردن در مورد قریب الوقوع مرگبار coronarevenge در افرادی که در حال عمدا غلط در مورد این – من نمی خواهم به کسی که (حتی ذهنی) رقص در مردم میشود. اما آنها به خطر انداختن مردم را دوست دارم و آنها اهمیتی نمی دهند. آن را فقط دیوانه کننده است.
ارسال شده توسط Mchelly در 2:38 PM در ژوئن 22 [1 علاقه]

سنبله در coronavirus همراه با اقتصادی بازگشایی در کالیفرنیا

بله بدون شک آبی دولت reopenings منجر به افزايش عفونت است. هیچ سوالی است که اجازه می دهد مردم را دوباره باعث خواهد شد بیشتر بیماری از زمانی که ما همه قفل شده در داخل خانه برای 3 ماه ، که نه من نقطه. من فقط گفت که ماندن در مارس سطوح مستند بود و قابل دفاع برای ادامه به طور نامحدود. نظر من این است که در داخل امکان پذیر پارامترهای آنچه که ما می توانید انتظار برای درخواست از مردم, ماسک پوشیدن و کارکنان حمایت و کمک مالی دولت و سرمایه گذاری در بهداشت و درمان ظرفیت به بهترین شیوه است. باز مستند نیست.
ارسال شده توسط wibari در 2:39 PM در ژوئن 22

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaGebze escortmarmaris escortBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesChip Tuning