‘یک موقعیت خوب’: Morneau می گوید کانادا مالی اتاق برای پاسخ به سقوط بازار

اتاوا – با قیمت نفت در حال سقوط 25 درصد و تورنتو بورس ارسال بدترین حالت آن بعد از سال 1987 وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: دولت مالی اتاق به آب و طوفان است.

Morneau صحبت می کرد به خبرنگاران پس از بازارها بسته دوشنبه در یکی از بدترین روزهای معاملات ثبت شده با موافقان و انرژی شرکت به خصوص ضربه سخت.

“ما باید قوی مالی و موقعیت. ما شده اند کاهش سطح ما را از بدهی به عنوان یک تابع از اقتصاد ما بیش از پنج سال گذشته است. قرار می دهد که ما در یک موقعیت خوب برای حمایت از مردم به عنوان آنها را از طریق چالش ها” گفت: Morneau.

لیبرال ها می بینی $26 میلیارد دلار کسری بودجه برای این سال مالی و حدود 28 میلیارد دلار در سال 2020 اما Morneau تاکید کرد که به عنوان یک سهم از اقتصاد گسترده تر از آن تعداد کمی که به دولت مالی اتاق به پاسخ.

Morneau مشخص شده هیچ اقدامات خاص برای تقویت اقتصاد در روز دوشنبه گفت که این کشور دارای قوی ترازنامه قوی سیستم بانکی و قوی سیستم مراقبت های بهداشتی کمک خواهد کرد که آنها را در مدیریت این بحران است.

افت قیمت سهام رانده شد سقوط قیمت نفت ناشی از هر دو توسط یک جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه و همچنین نگرانی های اطراف coronavirus و بالقوه آن را به میزان قابل توجهی آسیب اقتصاد است.

دولت هنوز اعلام کرد بودجه, تاریخ, اما Morneau گفت که او نمی خواهد صبر کنید که بودجه به عمل می کنند.

“من فکر می کنم این مهم است که به فکر می کنم در مورد بودجه به عنوان یک رویداد. ما در گذشته در واکنش به چالش های اقتصادی که کسانی که چالش های اقتصادی آمده است,” او گفت:.

او گفت که آنها هنوز هم در حال کار بر روی بودجه با هدف به آدرس دراز مدت دولت اهداف و اعلام یک تاریخ زمانی که آنها آماده بودند.

سقوط نفت خواهد رسید و انرژی وابسته به استان بسیار سخت است. آلبرتا بر اساس بودجه آن به طور متوسط قیمت نفت از دلار در هر بشکه 58 هر دلار که به طور متوسط در سال آینده هزینه خواهد شد استانی خزانه $310 میلیون.

برتر جیسون کنی در تماس بوده است در دولت برای تغییر سیاست تثبیت برنامه که به استان بودجه بیشتر از طریق روند برابر زمانی که آنها در حال برخورد با یک اقتصادی قابل توجهی شوک.

ما باید قوی مالی و موقعیت

Morneau گفت: دولت امیدوار بود که چیزی را اعلام کند که برنامه به زودی.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را در پاسخ به قابل توجه شوک های مالی برای استان. به طوری که کار به من وعده داده شده به عنوان وزیر دارایی در حال انجام است و ما باید نتایج آن بسیار کوتاه مدت بنابراین ما می توانیم بحث در مورد آن و اطمینان را به آنها بدهیم.”

محافظه کار و امور مالی منتقد Pierre Poilievre گفت: دولت تا به حال تلف مالیات دهندگان دلار در سال بود و در حال حاضر به طور کامل آماده نشده برای رسیدگی به بحران است.

“این لیبرال ها را صرف کمد لخت و همه ما باید یک سقف چکه کن که ما وارد این زمستان” Poilievre به خبرنگاران گفت قبل از سوال دوره است. “ما در حال ضعیف و آسیب پذیر به عنوان یک نتیجه از جاستین ترودو غیر مسئولانه تصمیم گیری.”

او تکرار آن نظرات در سوال دوره گفت: از دولت می خواهم که هیچ جایی برای پاسخ به یک تنبل اقتصاد ناشی از افت قیمت نفت.

“چگونه می تواند آنها را به سمت چپ حس مشترک و ساخته شده است ما خیلی ضعیف و آسیب پذیر از او پرسید: در خانه.


نماینده محافظه کار مجلس Pierre Poilievre.

آدریان Microsoft Developer/کانادا پرس/فایل

Sean Fraser, دبیر مجلس به وزیر اقتصاد گفت: Poilievre شد misconstruing حقایق است.

“ما ساخته شده سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا است که باید دیده 1.2 میلیون شغل اضافه شده از جمله 30,000 در چند ماه گذشته به تنهایی” او گفت:. “این چیزها اتفاق نمی افتد حادثه برای آنها اتفاق می افتد چرا که ما شده اند قرار دادن اقدامات در محل برای رشد اقتصاد است.”

منابع طبیعی وزیر سایپا O’Regan گفت: او بسیار نگران افت قیمت است.

“بیایید ببینید که چگونه این روز را ایفا می کند. کانادا چهارمین صادر کننده نفت در جهان است,” او گفت:. “روز مثل امروز آسان نیست.”

O’Regan گفت که او تا به حال شده است در تماس با آلبرتا وزیر انرژی و انجام همه آنها می توانند برای حمایت از این صنعت است.

“پیام من به بهره در حال حاضر این است که ما را به ادامه کار با دولت استانی و بالاترین اولویت ما هستند و انرژی کارگران و خانواده های آنان است.”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: ryantumilty

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im