‘مرگ وحشتناک’: بازداشت مرد به اتهام قتل 5 سال در آتلانتا

آتلانتا مرد است پشت میله های زندان پس از اینکه متهم به طرز وحشیانه ای به قتل 5 ساله با دختر در تخت, پلیس گفت:.

حدود 10 p. m. روز شنبه, افسران نامیده می شدند به یک خانه در 2300 جلوگیری از بوتنر جاده به دیدن این صحنه ناراحت کننده, آتلانتا, پلیس گفت:. سروان. d’آندریا قیمت گفت: کانال 2 اخبار که نگاه وحشتناک مرده کودک خالی از سکنه ،

“شما اساسا می تواند دیدن کبودی قابل مشاهده برای بدن و صورت خود را,” قیمت گفت. “این یک مرگ وحشتناک. من در واقع نمی خواب است که به خوبی آن شب از دیدن او.”

کودک شناخته شد ساوانا, Adams, کانال 2 گزارش شده است.

محققان متوجه شدند که اعضای خانواده که کشف بدن کودک را ترک کرده بود دختر تنها در خانه با دوست پسر 22 ساله اتان Gathright. ماموران او را روز بعد و مصاحبه با او.

Gathright یک جانی که صرف زمان در زندان برای یک رشته از سرقت در سال 2014 که در آن او هدفمند زنان در دکالب و Fulton, استان ها, با توجه به کانال 2.

زمانی که پلیس بودند سوال او در مورد دختر, قتل, محققان آموخته است که او تا به حال یک اسلحه گرم در وسیله نقلیه خود را که منجر به او که به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم. او به رزرو به Fulton County زندان که به اتهام و نقض آزادی مشروط تعداد دفعات مشاهده شده ناشی از خود را قبل از محکومیت زندان سوابق نشان می دهد.

روز چهارشنبه پلیس اضافه شده اتهام قتل به مرگ Adams. او همچنان در زندان بدون پیوند با توجه به زندان سوابق.

گرجستان اداره عفو و Paroles فرستاده کانال 2 بیانیه ای که گفت:

“در پنج سال زندان بخشی از حکم او آزادی مشروط واجد شرایط (طبق قانون با توجه به حکم او) در آوریل 19, 2016. او در خدمت یکی دیگر از 2 سال در زندان بودن حبس خود در ماه مه سال 2018 در خدمت داشتن 75% از حکم زندان خود قبل از اعطای آزادی مشروط. او مرخص آزادی مشروط پایان دادن به پنج سال حکم زندان در 19 اوت 2019. او سپس شروع به خدمت مشروط شدن بخشی از حکم او.”

کودک خانواده نیز راه اندازی GoFundMe صفحه برای جمع آوری پول برای مراسم تشییع جنازه او. همانطور که از شنبه شب آن را مطرح کرده بود حدود 400 دلار.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de