نگاهی به عمده coronavirus تحولات در گرجستان طی هفته گذشته

تعداد موارد تایید شده از coronavirus است که به سرعت در حال افزایش و پیشی گرفتن از 2000 نفر در دولت است.

از جمعه حداقل 64 گرجی کشته شده بود به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به گرجستان وزارت بهداشت.

واحد مراقبت های ویژه در حال حاضر در برخی از سخت ضربه جوامع مانند کاب کانتی و آلبانی به گفته مقامات.

تقریبا دو سوم از گرجستان 159 شهرستانهای مثبت گزارش کرده اند, تشخیص, دولت بهداشت عمومی آژانس گفت. گرجستان را در دو مورد اول از coronavirus تایید شد فقط سه هفته پیش.

در اینجا نگاهی به پیشرفت های عمده ای در گرجستان این هفته مربوط به کوروناویروس.

کمپ خواستار گرجی توجه به هشدارهای ویروس اما ارتباط در مراحل شدید

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ التماس کرد با گرجی ها در طول یک شنبه ایالت تلویزیونی رویداد به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله حتی به عنوان او تاکید کرد اقدامات شدید نیست و در عین حال نیاز به بنیادی این بیماری را گسترش.

با استفاده از یک نخست-زمان تاون هال پخش در سراسر کشور, فرماندار خواست ساکنان به ویژه “سالمندان و پزشکی شکننده” به توجه دولت بخشنامه ها و منزوی کردن برای محدود کردن گسترش ویروس به طوری که او نمی خواهد که به اعمال محدودیت های سنگین تری است که می تواند علاوه بر نابودی اقتصاد کشور.

“من نیاز به اداره کل دولت,” او گفت:, گفته است که حتی به بیشتر نقاط داغ بوجود می آیند گسترده ای از بخش های دولت باید به سختی لمس شده است توسط ویروس. “ما هنوز هم بیش از 50 شهرستانها که اصلا یک مورد تایید شده است. ما در حال تلاش برای تعادل آن است.”

کمپ تحت انتقاد شدید از اپيدميولوژيستها و دیگر منتقدان که می گویند محدودیت های او تحمیل شده است که شامل ممنوعیت در بسیاری از مجامع عمومی و خاموش شدن از کافه ها و کاباره ها به اندازه کافی نمی رویم برای مهار این بیماری بسیار مسری.

تاون هال نیز برجسته آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین که گفت او با احترام فرماندار موضع اما هشدار داد که در آغوش نمی تندتر محدودیت های بیشتر می تواند فشار گرجستان سیستم مراقبت های بهداشتی. کف دستور داده است تا همه اما ضروری کسب و کار در این شهرستان به مدت 14 روز و کارگردانی ساکنان به طور کلی در خانه باقی می ماند.

و در ضمنی و ملامت به کمپ گرجستان شهری انجمن خواسته است تا همه از دولت 538 شهرستانها خود را به استفاده از “ذاتی پلیس قدرت” برای تحمیل محدودیت های سخت که فرماندار مقاومت کرده است.

بیشتر: پوشش کامل: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد coroanvirus در گرجستان

برای به روز رسانی از طریق ایمیل, ثبت نام برای AJC Coronavirus عضویت در خبرنامه.

فشار در بیمارستان کوه به عنوان cornavirus موارد افزایش سرعت

انتظار می رود افزایش در coronavirus موارد به مقامات بهداشت عمومی به طور فزاینده ای نگران است که گرجستان بيمارستان خواهد بود قادر به درمان هر کسی که بستری می شود که این بیماری همه گیر بدتر.

وضعیت بسیار وخیم در آلبانی که قمر Putney بیمارستان یادبود تقلا برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از 60 مراقبت بحرانی تخت در یک ماهواره تسهیلات.

حداقل 12 نفر کشته شده اند در قمر Putney از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. جنوب غربی گرجستان بیمارستان بستری حداقل سه دوجین دیگر بیمارانی که آزمایش مثبت است.

دکتر کاتلین Toomey گرجستان عمومی کمیسیون بهداشت و درمان تاکید جاذبه بلندی بیمارستان بحران در حالی که صحبت یکشنبه به حدود 500 شبان در یک کنفرانس تلفنی با کمپ.

“ما نگرانی هایی است که این ویروس گسترش بسیار سریع رای و آن را پایمال بیمارستان” Toomey گفت: شبان. خبرنگاران برای Atlanta Journal-Constitution گوش به Toomey سخنان با شماره گیری به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شماره تلفن برای کنفرانس تماس بگیرید.

کلیساها Toomey گفت: ممکن است بسیاری از لینک COVID-19 مورد در “نقاط داغ,” به خصوص در آلبانی جورجیا و قطعات میانه گرجستان است.

کمبود در coronavirus تست موضوع مهم باقی مانده است

کمبود کیت تست و منابع ملی به معنی سهمیه بندی از coronavirus آزمون است که به احتمال زیاد برای ادامه در گرجستان و مقامات دولتی نمی دانم زمانی که گسترده تر, تست, عمومی امکان پذیر خواهد بود این مجله آتلانتا قانون اساسی یاد کرده است.

امیدوارم که مقامات دو ده یا درایو-از طریق و از راه دور تست سایت های راه اندازی شده توسط عمومی سازمان بهداشت و درمان آزمایشگاه و بیمارستان در گرجستان در نهایت کمک به گسترش آزمایش به طور گسترده تر. پنج هزار کیت تست ارائه شده توسط دولت فدرال به تازگی مستقر شده اند به دو دولت فدرال درایو-از طریق تست سایت در آلبانی و چروکی کانتی و دولت دریافت 1,550 کیت این هفته از خصوصی تامین کنندگان کودی سالن سخنگوی کمپ گفت: در یک e-mail.

اما تا زمانی که دولت ها و بخش خصوصی می تواند منبع بیشتر کیت ها و لوازم از قبیل سواب تست باقی خواهد ماند جیره بندی در گرجستان و بسیاری از کشورهای دیگر برای بیمار و افراد آسیب پذیر از جمله کسانی که زندگی در خانه های پرستاری و اورژانس کارگران است.

محدود تست — هر دو ایالت و سراسر کشور را مختل کرده است ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 انکار ملت عمومی سازمان بهداشت و درمان و انتخاب رهبران ارزشمند نشان داده چگونه شایع ویروس است و جایی که آن را در حال حرکت کارشناسان بهداشت گفت.

تعداد مدعیان بیکاری افزایش coronavirus طول می کشد بزرگ, تلفن

یک موج جزر و مدی از اخراج فرستاده است تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشیده در گرجستان — و یک مقدار بزرگتر موج است که در راه دولت و وزارت کار گفت: پنج شنبه.

مقامات گفت که 12,140 گرجی ها برای پرونده های بیمه بیکاری در هفته است که به پایان رسید شنبه — بیش از دو هفته گذشته ادعا شماره — به عنوان کسب و کار در سراسر کشور بسته شده و یا قرارداد در تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

درد در گرجستان تکرار است که در کشور به عنوان یک کل.

پیش از آن در روز وزارت کار ایالات متحده اعلام کرد که 3.28 میلیون آمریکایی در حال ثبت مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته تا کنون بسیاری در تاریخ ثبت شده برای یک هفته. قبلا بیشترین تعداد ادعا می کند در سال 1982 زمانی که 695,000 آمریکایی ها در زمینه رفع بیکاری.

گرجستان مدارس دولتی بسته باقی می ماند از طریق آوریل 24

کمپ در روز پنج شنبه دستور داد که ادامه تعطیلی مدارس حداقل تا آوریل 24 در جریان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمپ را سفارش می دهد K-12 مدرسه قدرت به بازگشایی در آوریل 27, هر چند او می تواند گسترش بسته شدن اگر بحران همه گیر بدتر. عمومی, کالج که در حال حاضر نقل مکان کرد و به آموزش آنلاین بسته باقی خواهد ماند تا پایان سال تحصیلی.

تصمیم گیری خواهد شد که تاثیر عمیقی بر دانش آموزان و والدین به خصوص کسانی که تکیه بر یارانه برنامه غذا و مبارزه با دسترسی به اینترنت لازم است برای آموزش از راه دور. آن را نیز بدان معنی است که والدین را مجبور به ادامه حقه بازی صفحه اصلی-تحصیل با وظایف حرفه ای خود را.

— کارکنان نویسندگان گرگ Bluestein آلن جاد Ty Tagami, J. Scott Trubey و Michael E. Kanell کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>