نگاهی به عمده COVID-19 تحولات طی هفته گذشته

دولت و مقامات محلی در زمان بیشتر اقدامات تهاجمی در طول هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس که پیش بینی شده به اوج در گرجستان در این ماه.

اجتماعی فاصله کارشناسان می گویند بسیار مهم در مبارزه برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. دولت از ساکنان در حال حاضر “پناه در محل” و مدارس و همچنین به عنوان بسیاری از دفاتر و کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

در اینجا این است که نگاهی به عمده COVID-19 تحولات در طول هفته گذشته:

کمپ قرار می دهد گرجستان در مستند

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در روز پنج شنبه دستور داد گرجی به ماندن در خانه با چند مورد استثنا حداقل تا مارس 13 برای کمک به محدود کردن همیشه در حال بدتر شدن گسترش این رمان coronavirus.

در صدور پناهگاه در محل دستور کمپ خود را رها زودتر اعلامیه که بیماری همه گیر کوروناویروس آیا نیاز به اقدامات شدید در گرجستان و مقامات محلی می دانستم که بهترین چگونه به مبارزه با این ویروس در جوامع خود.

برخی از مقامات محلی و کارشناسان بهداشت عمومی شکایت کرده بود که یک درهم آمیخته از محلی اجتماعی-فاصله اقدامات نمی تواند مانع گسترده coronavirus عفونت.

منظور به طور موقت باعث تغییر در زندگی روزمره از دولت 10.6 میلیون نفر. کمپ دستور گرجی به منزوی کردن خود به جز “خدمات ضروری” مانند خرید مواد غذایی و دارو به دنبال مراقبت های پزشکی و یا سفر به مشاغل مورد نیاز به صورت “حداقل عملیات اساسی” و “مهم زیرساخت ها است.”

COVID-19 قله هنوز هفته دور

تعداد COVID-19 مرگ و میر در گرجستان باید اوج مارس 23 با توجه به یک مدل ذکر شده در دوشنبه اموری بیماری های عفونی متخصص دکتر کارلوس دلم ریو. در آن روز حدود 84 نفر می میرند با توجه به پیش بینی از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

که بدان معنی است که عفونت کروناویروس در دولت خواهد شد به احتمال زیاد رسیدن به بالاترین نقطه از چند روز قبل با توجه به دلم ریو.

“من به مردم بگویید من عبارت است اجازه پاک کردن آوریل,” او گفت:. “مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که در خانه بمانند. ماندن در منزل موجب صرفه جویی در زندگی می کند.”

این IHME پیش بینی گرجستان خواهد شد و در صورت کمبود 755 تخت ICU در آوریل 22 در نظر گرفته است که روز اوج برای بیمارستان منابع نیاز دارد.

بیشتر: پوشش کامل/آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در گرجستان

بیشتر: چه پستهایی نیاز به دانستن در مورد پناهگاه در محل سفارش

بیمارستان بریس برای “سوپر موج”

بیمارستان ها در سراسر کشور در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم با کاهش مقدار دنده محافظ و فضای تخت برای بیماران مبتلا به بیمار با COVID-19.

دکتر کالین کرافت کاردانی افسر ارشد پزشکی در دانشگاه اموری گفت: همکاران او در حال انجام آنچه آنها می توانند برای تهیه و برای آزاد کردن فضای تخت پیش از آمدن “سوپر موج.”

گرجستان مدعیان موشک وار رفتن

گرجستان وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که آن را به حال پردازش 133,820 ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته قبل – افزایش خیره کننده که نشان دهنده مجازی خاموش کردن بسیاری از بخش ها در اقتصاد دولتی است.

این بالاترین تعداد ادعا می کند تا کنون پردازش در یک هفته و بیشتر از 10 بار هفته گذشته در تعداد.

دولت گریم گزارش paralleled ملت شماره: 6.6 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. هفته گذشته دیدم 3.28 میلیون نفر در سراسر کشور به فایل — ضبط تا پنج شنبه.

سونامی اخراج به ویژه در میان کارگران در مهمان نوازی حمل و نقل و سرگرمی است که در نتیجه اقدامات صورت گرفته برای سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus.

مدارس تعطیل مانده از سال تحصیلی

مردم احساس آن در آینده شد. اما در روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی. کمپ رسمی ساخته شده. او دستور داد که در مدارس نزدیک برای بقیه سال تحصیلی.

مدارس ادامه خواهد داد و به آموزش دانش آموزان از راه دور. اما مقامات دولتی را به تاخير انداخت بالا و ریسک, تست است که راهنماهای بسیاری از راهنما و باید به زودی تصویب از سوی دولت فدرال به قراضه آزمون در دسترس نباشد.

بیش از سه هفته پیش Fulton County Schools شد اولین منطقه در دولت به دلیل COVID-19.

Georgia Tech را دنده محافظ برای جامعه پزشکی

یک تیم از Georgia Tech محققان انبوه تولید دنده محافظ برای کمک به آتلانتا جامعه پزشکی مبارزه با گسترش COVID-19.

با استفاده از پرینتر 3D و ماشین آلات برش لیزر محققان ساخته شده حداقل 10,000 صورت سپر که محافظت از پزشکان چشم و چهره از سرفه و عطسه افراد مبتلا به کوروناویروس.

برای دو هفته گذشته محققان کار کرده اند از 16 ساعت در روز را به میل لنگ از این آسان برای تمیز قابل استفاده مجدد پوشیدن محافظ گفت: Chris Saldana, مهندسی مکانیک استاد در Georgia Tech.

به عنوان افزایش تولید اولیه تیم از شش محققان دو برابر به خم کردن سپر.

“من تا به حال برخی از افراد تقریبا در اشک چون آنها را لمس زمانی که Georgia Tech ارائه شده ما PPEs (personal protective equipment)” گفت: Kari, عشق, پیشگیری از عفونت مدیر در اموری بهداشت و درمان.

کارکنان نویسندگان گرگ Bluestein Ty Tagami, Michael E. Kanell و Raisa Habersham کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de