رویای ادعا گارد الکسیس جونز از چشم پوشی این تیم اعلام کرد.

جونز شماره 12 انتخاب در سال 2017 پیش نویس منتشر شد توسط لس آنجلس اسپارکس در شروع WNBA رایگان آژانس.

قبلا 5-پا-8 گارد بازی collegiately در دانشگاه دوک و بیلور و حرفه ای پشت سر چلسی خاکستری (جرقه 2019) و لیندسی واندن (مینه سوتا, Lynx, 2017-18). او همچنین برنده 2017 WNBA قهرمانی با سیاهگوش در کنار زمان رویای گارد رنه Montgomery.

جونز خواهد بود در فصل چهارم از او rookie قرارداد و حقوق و دستمزد $68,000.

با رویای آخرین رایگان-عامل اکتساب آنها $197,280 زیر 1.3 میلیون حقوق و دستمزد کلاه. این تیم یک حفاظت کامل نقطه فهرستی در دسترس برای استفاده و به اندازه کافی پول برای ثبت نام یک بازیکن را به حداکثر $185,000.

از آنجا که رایگان-آژانس آغاز دوره یک هفته پیش, رویای ارائه تخفیف به ایندیانا را تیفانی میچل و پس از آن-شیکاگو Astou Ndour. هر دو بازیکن بودند محدود رایگان عوامل و بازیکنان تیم های همسان می پردازد. این تیم امضا Shekinna Stricklen به دو سال مقابله و شکوه جانسون به یک قرارداد یک ساله و به دست آورد Kalani براون از طریق تجارت است.

جانسون معامله به ارزش $165,000 و در سال 2020 است. Stricklen دلار کسب خواهد کرد 170,000 و Kalani قهوه ای $57,000. رویای نیز تمدید مقدماتی ارائه به مرکز Alaina Coates که به آنها این حق را برای مذاکره به طور انحصاری با.

نگاهی به فهرست فعلی فقط یک هفته پس از شروع رایگان آژانس:

Backcourt: الکسیس جونز, Maite Cazorla, رنه, Montgomery, تیفانی هیز Shekinna Stricklen نیا, Coffey (G/F).

Frontcourt: جسیکا Breland Monique, Billings, شکوه, Johnson, Elizabeth ویلیامز Kalani قهوه ای, دختر مدرسه Coates.

حقوق, Billings, کازورلا و Coffey شد به طور خودکار افزایش یافته و به لیگ جدید حداقل بر اساس سال خود را از خدمات. Coffey دریافت خواهد کرد $68,000 و بیلینگز و کاسرلا $57,000.

رویای دارای شماره 4 انتخاب کنید در WNBA پیش نویس است که در آوریل 17 و بیشتر فهرستی جنبش است به احتمال زیاد اتفاق می افتد در حال حاضر و 14 ماه مه آخرین مهلت برای تیم خود را به تنظیم فهرستی از 12 بازیکن. فصل باز می شود ممکن است 15.

Stay tuned for more آتلانتا رویا به روز رسانی در سراسر WNBA رایگان-آژانس دوره است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de