یک لحظه مهلت: رویا توسط هانری روسو

نحوه lurks در مرموز جنگل ؟ در اینجا یک قطعه قابل توجه (“رویا” 1910) توسط یک هنرمند که تمسخر بود برای عدم وجود خود را از آموزش و مهارت های سنتی. هانری روسو بود تلفات/جمع آوری مالیات برای بیش از 20 سال در پاریس در اواخر 1800s. او سخت کار مرد خانواده که نمی کشد تا نقاشی تا زمانی که او در چهل سالگی. او تا به حال هیچ سنتی آموزش نفسه اما تا به حال تزلزل ایمان در خود هنر است. کمی NSFW…. اگر کسی در کار است. SFWAH.

این بود که روسو نهایی به نمایش گذاشته نقاشی. غم چرا که او به نظر می رسد که آمار خود را در تو رفتگی در دیوار. خود داستان جذاب است. او خود را صرف چهار دهه زندگی یک زندگی عادی در ارتش و بعد از آن کار به عنوان یک تلفن/جمع آوری مالیات. تنها بعد از در 40 و بعد او جدی شد, در مورد نقاشی خود را با وجود یک معامله خوب از تمسخر هر بار که نقاشی به نمایش گذاشته شد ، او در زمان و اوایل بازنشستگی در 49 و در زمان نقاشی تمام وقت.

ارسال شده توسط ecorrocio (2 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من همیشه بیشتر جزئی به خواب کولی اما هر دو نقاشی به نفع تا حد زیادی از همان سکوت به توضیح آنچه که منجر به این صحنه به تصویر کشیده شده که نیاز به بیننده به توسل به تخیل برای پر کردن در داستان است.
ارسال شده توسط Nerd شمالی در 11:25 AM در 22 مارس
چه می کند و در خفا انجام دادن در روسو جنگل? این یک مکان مشترک خود را — همچنین نگاه کنید به پیشواز Jesters مار افسونگر ببر در یک طوفان گرمسیری جنگل با شیر, چشم انداز عجیب و غریب و یا یکی از من بیشتر آشنا (پس از آن آویزان در DC) گرمسیری جنگل با میمون ها اما تا آنجا که من می توانید ببینید این سوال نیست جواب داد. با این وجود او یکی از هنرمندان مورد علاقه.
ارسال شده توسط راش در 11:45 AM در 22 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>