‘یک قرارداد بسیار خوب:’ شاهین هرزه جاش هریس آموزش تیم در پیشنهاد CBA

شاهین NFLPA بازیکن نماینده Josh Harris, این تیم طولانی بی اهمیت شده است فیلدینگ سوال از هم تیمی های خود در مورد پیشنهاد توافق دسته جمعی.

برگه های رای بیرون رفت پنج شنبه گذشته و رای گیری باز باقی خواهد ماند تا 11:59 بعد از ظهر روز پنج شنبه.

“من می خواهم به فکر می کنم که از آن عبور می کند اما آن را باز کنند” هریس گفت: آتلانتا-آمریکا-قانون اساسی است. “همیشه وجود دارد شانس است که آن را نمی کند. آنچه که من سعی کردم به انجام آموزش به بچه ها در اتاق قفل و پاسخ به سوالات به عنوان بسیاری فقط سعی کنید به آنها بگویید که برای من مهم نیست که کدام راه است که آنها رای بدهند. من فقط می خواهم همه را به تصمیم گیری آگاهانه و درک آنچه در آن است که آنها در حال رای گیری است.”

NFL صاحبان تصویب شرایط جدید توافق دسته جمعی در فوریه. 20. اگر تایید معامله خواهد گسترش از طریق 2030 فصل است. این NFLPA هیئت نمایندگان رای به ارسال پیشنهاد به عضویت برای رای دادن. این سند در اصل یک قرارداد بین لیگ و اتحادیه 456 صفحه است.

 

برخی از بازیکنان مشخصات بالا مانند Green Bay کارفرمایی Aaron Rodgers و سیاتل کارفرمایی راسل ویلسون آمده اند در برابر پیشنهاد معامله است. سان فرانسیسکو cornerback ریچارد شرمن خوشحال نشده بود در مورد لیگ مایل 17 بازی, برنامه, در حالی که هنوز بحث در مورد بازیکن ایمنی.

بازیکنان گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای حمایت و سطل زباله کرد. میامی کارفرمایی Ryan فیتزپاتریک که به دانشگاه هاروارد رفت ارسال شده در یک ویدیو در توییتر حمایت کرد.

“وجود دارد چیزهای خوب در آن” هریس گفت. “وجود دارد چیزهای بد در آن وجود دارد و همه چیز را در میان. همان را می توان گفت برای هر معامله کسب و کار. من فقط می خواهم به درک آنچه آنها در حال رای گیری و تصمیم گیری برای خود را دارند. نه (بر اساس) بر آنچه آنها می شنویم کسی می گویند یا کسی دیگری ایده. من می خواهم به آنها را قادر به تدوین و فرموله کردن نظر خود را رای و راه آنها را مشاهده کنید مناسب.”

هریس شنیده است از چند بازیکن.

“انتقادات و پیشنهادات است که من بدست (شده است) بسیار مثبت” هریس گفت. “این مهم است به یاد داشته باشید که این لیگ ساخته شده است که عمدتا جوانتر حداقل قرارداد بچه ها و این معامله به طور قابل توجهی افزایش پرداخت مزایا و شرایط کار برای اکثر بازیکنان فعلی برخی سابق بازیکن و بازیکنان آینده نیز هست.

“این بچه ها که صحبت کردم و به بچه ها که خواسته اند من سوالات باید همه به نظر می رسید به در هیئت مدیره با آن است.”

هریس است که در فصل اول به عنوان بازیکن شاهین نماینده. او بیش از کیکر مت برایانت. دستیار بازیکن هرزه مت Bosher.

“من تا به حال به یاد بگیرند که از مت برایانت برای چند سال و نوع درک کسب و کار سمت بازی” هریس گفت. “این واقعا جالب برای نشستن در این جلسات و شنیدن همه از طرف های مختلف از آن است. جوانب مثبت و منفی و واقعا سعی کنید به درک که در آن لیگ است و در چه جهت ما به رهبری است. آیا در صورتی که با یک بله رای یا عدم رای می دهند.”

هریس در میامی برای بازیکنان هرزه جلسه در سوپر باول. نیز وجود دارد یک جلسه در لس آنجلس و یکی در ایندیاناپولیس در طول سراغ ترکیب.

یکی از کلیدی چسبیده امتیاز برای بازیکنان است 17th, بازی های اضافه شده به برنامه.

“در پایان روز 17 بازی است که بسیاری” هریس گفت. “هیچ راهی وجود دارد که در اطراف. آنچه که ما در حال گرفتن در مقابل کسانی که در 17 بازی این است که آنچه مهم است به درک. این چیزی است که من می خواهم بچه ها را به دیدن و بچه ها برای یادگیری به خواندن در مورد به طوری که آنها را در درک دقیقا همان چیزی است که ما در حال رای گیری است.”

بازیکنان همچنین می خواهید یک برش از پول اگر لیگ است که قادر به مذاکره به طور بالقوه سودآور و تلویزیون زنده جریان قرارداد در طول دوره توافق جدید.

“این چیزی است که رسانه ها kickers در محل هستند برای” هریس گفت. “رک و پوست کنده, اگر هیچ قرارداد کار در جایی که کسانی که در تلویزیون می پردازد رفتن به مذاکره. من می خواهم به سختی فشرده می گویند که پول روی میز خواهد بود که این امر می تواند در صورت وجود قرارداد کار در محل.

“چشم انداز برای لیگ از یک بازیکن دیدگاه و توافق و یا پیشنهاد خواهد نگاه بسیار متفاوت اگر این یکی را رد کرده و مذاکرات را باز دوباره تا سال آینده. من فکر می کنم که چیزی که مهم است به درک برای بسیاری از بچه ها.”

با NFL جدید لیگ برتر سال مجموعه ای برای باز کردن مارس 18, بسیاری از تیم ها از جمله شاهین و عوامل بازیکن شده اند در یک الگوی برگزاری با offseason کسب و کار می پردازد.

“ما نیاز به رای” هریس گفت. “آیا اگر آن را یک بله یا نه. صدای ما نیاز به شنیده می شود. جالب آن زمان. امیدوارم ما می توانیم خود را انجام می شود. اگر از شما خواسته من آن است که یک معامله خوب. آن است. آن است که یک معامله کامل ، اما من سخت فشرده برای پیدا کردن چنین چیزی به عنوان کامل معامله است.”

هریس که در آبرن است و از وست کارولتون اشاره کرد که اکثر بازیکنان در حال رفتن به دیدن قابل پرداخت را افزایش می دهد بهتر است پس از بازی با منافع و بهبود شرایط کار.

“من فکر می کنم آن را یک معامله خوب است و من امیدوار هستم که از آن خواهد شد” هریس گفت.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im