“یک ریتمیک پر هرج و مرج فاجعه از پخت و پز!”

Cook Serve Delicious 3 یک هرج و مرج بازی پخت و پز تنظیم در پشت یک کامیون مواد غذایی رانده شده توسط سایبورگها [YouTube][بازی تریلر] “پخت و پز غذا می تواند آرامش بخش و یا حتی درمانی فعالیت است. اما نه در Cook Serve Delicious! 3?! چرا که شما در حال پخت و پز در یک حرکت کامیون مواد غذایی رانده شده توسط دو سایبورگها در آینده dystopian. در آن صورت همه چیز کمی بیشتر…پر هرج و مرج. CSD3 سوم ورود در Cook, Serve, Delicious, سری, و آن اوایل این هفته منتشر شد. این بازی همه چیز در مورد پخت و پز مقدار زیادی از مواد غذایی با کیفیت به سرعت و با دقت. […] هر روز در CSD3 با شما شروع می شود گر چه هنر یک منو از غذاهای مختلف و تنقلات به خدمت و سپس شما سر کردن به سه متوقف می شود که در آن مردم گرسنه در انتظار. در راه به هر توقف شما می توانید دبستان مواد غذایی برای کمک به زندگی خود را آسان تر است. ou استفاده از کلید های صفحه کلید به کف دست زدن با هم غذا. برای مثال مواد غذایی ساده مانند کتلت مرغ شما ضربه “N” کلید چند بار به محل اولیه قطعات مرغ را به عمیق-سبد سرخ کردن. سپس شما آمار “D” کلید به غوطه دادن غذا به سوز و در نهایت به شما ضربه وارد کردن به آن پنجره و اجازه nugs طبخ.” [از طریق: Kotaku]

• Cook, Serve, Delicious, 3: پخت و پز بیشتر بیشتر, خدمت بیشتر Deliciousness [Paste Magazine]

“طبخ خوشمزه خدمت مناسب پخت و پز شبیه ساز سری. آن چنان صادقانه بازسازی دلخراش تجربه کار در صنعت مواد غذایی خدمات آن را به نابود کردن تمام آشپزی آرمان شما ممکن است تا به حال. […] بازیکنان در یک سفر در سراسر کشور خود را به تازگی به دست آورد کامیون مواد غذایی تازه فرض که کاملا متناسب با بازی’ امضا دیوانه وار قدم زدن. به عنوان شما را راه خود را در سراسر ایالات متحده, شما قرار می گیرد در مناطق منحصر به فرد با تعدادی از راه های. هر مسیر تشکیل شده است از چند سطح با تم های مختلف است که دیکته دستور العمل شما قادر خواهید بود برای قرار دادن بر روی منوی خود را برای آن دور. بازیکن آماده برای رفتن سفارشات و برگزاری ایستگاه های مواد غذایی با فشار دادن در توالی صحیح از دکمه های صفحه کلید سریع در حالی که مدیریت خود را از حرارت وانت بار و طراوت. اتمام موفقیت آمیز جوایز مدال مبتنی بر عملکرد که پس از آن مورد استفاده قرار گیرد به حرکت را از طریق هر محل. در حالی که بازی های قبلی انداخت شما به پایان عمیق بدون بسیاری از گرم کردن این هر دو یک آموزش و یک راه برای تمرین هر ظرف به صورت جداگانه. قبل از هر سطح بازیکن باید انتخاب منوی خود را از یک لیست از دستور العمل های موجود که اختصاص یک شماره نشان می دهد آن مشکل است. از دستور’ کارت شما می توانید هر دو خرید و عمل به آن را دادن به شما یک فرصت برای آشنایی با صفحه کلید اساسی توالی قبل از هرج و مرج است.”

• Cook, Serve, Delicious, 3 یک دیوانه لذت [Kotaku AU]

“این مزخرف مطلق در بهترین راه ممکن است اگر چه شما می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی از همه که اگر شما می خواهید. دو روبات, ماهوت پاک کن زدن و ساطور که جلو شما از خرابه و رانندگی شما در سراسر ایالات متحده به صدای اور و صحنه های برش خود را. آن را خوب پیرایش در چیست و اصولا ریتم بازی در مورد پخت و پز. اکثر مردم به یکی از دو طرف با یک بازی مانند Cook, Serve, Delicious. هر دو با سرعت ثابت و کمبود وقت برای فکر کردن به شما کمک می کند استراحت و یا آن نحو تحملناپذیری استرس زا باشد. من در سابق اردوگاه. وجود دارد یک رضایت به پایین نگه داشتن دکمه سمت چپ ماشه در کنترل و نورد انگشتان دست خود را در سراسر تمام دکمه تماشای خوشمزه تکه نان گرفتن کره slathered سرخ شده و کره دوباره قبل از اینکه از چپ به طبخ. (به ویژه هنگامی که شما یک کنترل از راه اندازی است که شما کاملا مناسب است. به جای استفاده از این کلید به طور پیش فرض در هنگام بازی بر روی صفحه کلید من سفارشی کنترل برای کلید های جهانی به طوری که تمام مواد تشکیل دهنده خواهد بود محدود به QWER/ASDF شبیه به چگونه دیررس کار بر روی یک گیم پد.)”

• ‘Cook, Serve, Delicious 3’ حق العمل برای یک Distractible ذهن [معاون Gaming]

“Cook, Serve, Delicious, 3 تنها بسیار سرگرم کننده برای من چون خیلی استرس زا است. زمانی که من بازی سریع ء بازی مدیریت رستوران, من نیاز به اختصاص تمام مغز من قدرت به چیزی که آن را می پرسد از من—پر برگزاری ایستگاه در نظر گرفتن سفارشات فشار دادن کلید مربوط به طبخ غذاهای من به درستی و به سرعت به نگه داشتن چشم در همه تایمر بنابراین هیچ چیز می سوزد. مرا به یاد این راهی که من استفاده می شود به خاموش کردن تمام حواس او را پرت که من به عنوان یک کودک به سرخوردگی از مادر من است که به من تماس بگیرید برای شام و بیش از بیش. من فقط نمی تواند بشنود او چون من تمرکز خیلی سخت است. به عنوان یک بزرگسال, من در حال حاضر می دانیم که نشانه ای از من به تازگی تشخیص ADHD به نام hyperfocusing. من هرگز مخل بچه من فقط حوصله بسیار به راحتی و تا به حال به را تشکیل می دهند بازی های کوچک برای خودم به ماندن آگاهانه در طول روز در مدرسه. هنگامی که آن را به خواندن من تقریبا هرگز خسته, بنابراین من می خواهم تمرکز راه بیش از حد مشتاقانه و فراموش نکنید که در مورد کارهای دیگر. همه اینها نشانههای ADHD و در حال حاضر من گرفتن دارو برای کمک به مدیریت آنها را در کنار من به طور منظم مکانیسم های مقابله ای. اما چیزی که در مورد hyperfocusing است که آن را احساس می کند واقعا خوب است به نور تا تمام چراغ های چشمک زن که ADHD به طور مداوم سیگنالینگ در مغز شما است.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (2 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

Wowza! آیا بازی های قدیمی تر نیز این نوع آخرالزمانی/ناکجاآباد موضوع به آنها ؟ من بازی آنها را به طور خلاصه اما هرگز به اندازه کافی به اینسو انسو جمع کردن هر داستان ، آنها را بیش از حد استرس زا و به من یادآوری بیش از حد مشغول به کار در یک رستوران. این ناکجاآباد قلاب, هر چند, نوع, از افزایش آن برای من است. من قطعا علاقه مند در حال حاضر مفهوم بزرگ!
ارسال شده توسط GoblinHoney در 7:52 AM در فوریه 24
آخرالزمانی/ناکجاآباد تم جدید برای جدید ترین بازی در این سری است. من با توجه به چیدن Cook Serve Delicious! 2 برای تعویض آن به نظر می رسد مثل یک بازی سرگرم کننده که بر روی بروید. هر چند که من ممکن است فقط صبر کنید تا سوم را به تبدیل شدن به اواخر سال جاری در دسترس در حال حاضر آن را تنها در دسترس در اوایل دسترسی بر روی کامپیوتر و در حالی که من فکر می کنم این یک بازی است که از مزایای صفحه کلید نقشه برداری. همچنین آیا استفاده از قابل حمل بودن و در دست من, بنابراین من پاره شده است که در آن متوسط برای خرید این طریق.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 7:57 AM در فوریه 24

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im