رابین feathering لانه خود را زمان بسیار کمی برای استراحت

لطفا لذت بردن از این 90 دقیقه آهسته تلویزیون. من دوست دارم که چگونه این پرنده تلاش می کند آن را به صورت مناسب با بسیاری از مختلف مطرح می کند و سپس باعث می شود تنظیم درآمده است. من به تماشای چند دقیقه در یک زمان برای استراحت.
ارسال شده توسط KleenexMakesaVeryGoodHat (4 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من عاشق این بیش از حد, پس از تماشای تنها یک یا دو دقیقه. این است که به نحوی در همه چگونه من تصویر لانه سازی به کار می کنند.
ارسال شده توسط Orlop در 3:24 PM در مارس 20 [1 علاقه]
این خیلی شیرین است! من قصد دارم به استفاده از آن به عنوان یک بهداشت روانی استراحت در طول روز من بیش از حد! با تشکر برای به اشتراک گذاری!
ارسال شده توسط Kimothy در 3:33 PM در آوریل 20
این به من منجر به یک پرس و جو که به نوبه خود منجر به این لذت 1879 مقاله در مورد اینکه آیا ساخت لانه پرندگان به طور کامل توسط غریزه.

در اینجا یک مقدار جامع تر, مدرن, مطالعه, از این سوال. (یعنی حجم نمونه و گونه تعداد بیشتری از این دو کبوترها من اتفاق افتاده است که در شخصی من aviary.’) کشش نقل قول: “[T]hese اطلاعات ارائه دیرهنگام تایید والاس باور است که در واقع یادگیری (تعریف شده در اینجا به عنوان یک تغییر در یک فرد رفتار در پاسخ به تجربه قبلی با یک داده یا مشابه محرک; Domjan, 2014) نقش غالب در پرندگان لانه ساخت.”
ارسال شده توسط kaibutsu در 4:03 PM در مارس 20 [1 علاقه]

شما لازم نیست برای نگه داشتن من ته قنداق تفنگ خود را رابین. من در حال حاضر شما را دوست دارم. شیرین birb.
ارسال شده توسط Splunge در 4:15 PM در آوریل 20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>