یک جدول زمانی برای Josef مارتینز عمل جراحی و بهبود

جراح ارتوپد که انجام شده است بیش از 2000 ACL روش گفت که او فکر می کند آن است که بعید است که در آتلانتا ایالات مهاجم Josef مارتینز باز خواهد گشت این فصل MLS.

دکتر Clint Soppe که یک متخصص پزشکی ورزشی در Cedars-Sinai در Kerland-Jobe موسسه در لس آنجلس و کسی که مشورت برای L. A. Galaxy گفت: به طور معمول طول می کشد یک ورزشکار از یک سال به بازگشت پس از عمل جراحی خود را در رباط صلیبی قدامی.

“این از سوال اما آن خواهد بود و بعید است” گفت: Soppe که انجام عمل جراحی در چند MLS بازیکنان. “این یک معامله بزرگ است و طول می کشد یک مقدار عادلانه از زمان برای بازیابی از نظر جسمی و ذهنی است.”

مارتینز دچار آسیب دیدگی در نیمه دوم از شنبه MLS بازکن فصل در Nashville, 2-1 آتلانتا ایالات پیروزی.

خبر خوب این مانند آن است Soppe گفت: اکثر ورزشکاران می تواند به بازگشت به خود را یکسان و یا نزدیک به همان سطح از بازی. آنها به طور معمول به عنوان سریع می توانید پرش به بالا و برش به عنوان تیز.

اما Soppe گفت مارتینز نباید عجله بیش از حد به زودی به دلیل وجود افزایش خطر پارگی گرافت.

“آن را حتی سخت تر روش اگر آن را تا به تجدید نظر شده” Soppe گفت.

پس از تماشای فیلم از آسیب Soppe گفت که او فکر می کند مارتینز’ آسیب زمانی رخ داد که او در برخورد با نشویل را دیو رامنی به عنوان دو تعقیب یک توپ سست. Soppe گفت مارتینز زانو راست رفت و به والگوس یا knock-نیاز به موقعیت به عنوان بازیکن برخورد. او گفت: فمور داخلی می چرخد که معمولی است که در آن موقعیت ACL اشک.

“مارک بردلی: آنچه را واقع بینانه برای آتلانتا ایالات بدون مارتینز

مارتینز بلافاصله رسیده به زانو خود را. به عنوان نشویل دانیل Lovitz راه می رفت به سمت مارتینز او دیده می شود گرفتن زانو خود را با یک دست و اشاره در آن از سوی دیگر است.

“یکی از آن عجایب حوادث متاسفانه” Soppe گفت.

آتلانتا ایالات نشده اعلام کرد هر گونه اطلاعات در مورد مارتینز عمل جراحی است.

Soppe گفت: این روش به طور معمول دو ساعت طول می کشد. یک پیوند گرفته شده است از جایی در اطراف زانو معمولا از استخوان کشکک چهار سر ران یا همسترینگ تاندون و پس از انتقال به لیگ قهرمانان آسیا به بازسازی جدید رباط.

مارتینز به احتمال زیاد خواهد شد در عصا به مدت دو هفته و می توانید شروع به دویدن 2-3 ماه بعد از عمل جراحی با توجه به Soppe.

“این سطح بالا برای ورزشکاران انجام بازتوانی سریع تر از افراد” او گفت:. “این می تواند کمی سریع تر از آن است.”

در آن طول می کشد بین 9-12 ماه برای ورزشکاران به بازگشت به بالا-سطح آموزش و رقابت به دلیل آن طول می کشد حدود یک سال برای پیوند از تاندون بافت و تبدیل به رباط بافت. و عضلات باید rehabbed به درستی.

که مارتینز پیش از این هرگز تحت عمل جراحی ACL, مزایای او را به خاطر Soppe گفت: عامل بر کسی که تا به حال قبل از عمل جراحی بدان معنی است که آنها در حال حاضر حفاری تونل که یکی دیگر از عمل جراحی یک “روش پیچیده تر.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im