سفر کردن بازار و خیابان (رانندگی بهبود یافته است)

سفر کردن بازار و خیابان در یک اسکن جدید با اضافه شدن متن توسط طراح صدا مایک Upchurch. با توجه به از دست سان فرانسیسکو (Facebook link) های اخیر تحلیل زمان از روز سایه قابل مشاهده عناوین روزنامه و پلاک نشان می دهد که این فیلم ساخته شده بود تنها چند روز قبل از زلزله بزرگ سال 1906.
ارسال شده توسط sunset در برف کشور (6 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
مرسی. بود که بسیار جذاب است. من در بر داشت موسیقی متن فیلم کمی آزار دهنده است و “آشکار” من حدس می زنم, اما تمام چیزی که بسیار فریبنده با این وجود. من فکر می کنم مردم تمایل به فراموش که SF قبل از زلزله بود هر بیت بزرگ کلان شهر مدرن به عنوان هر east coast شهرستان.

هر کسی می دانم که اگر هر فیلم بیشتر از این کلیپ کوتاه در پایان است که اساسا همان سوار کردن بازار پس از زلزله?
ارسال شده توسط Thorzdad در 8:04 AM در مارس 24

چیزهای بزرگ,
ارسال شده توسط پر سر و صدا صورتی حباب در 8:21 AM در مارس 24
یکی از چیزهایی که من همیشه تعجب می کنم که در مورد این فیلم این است که چگونه تعداد کمی از زنان وجود دارد. که در آن تمام زنان ؟
کلیپ در پایان قلب شکستن. همه کسانی که به زندگی عادی بودن قطع وحشتناکی. من حدس می زنم همه ما باید سپاسگزار برای هر روز ما.
ارسال شده توسط mumimor در 8:22 AM در مارس 24
من عاشق این فیلم است. به عنوان سرسخت دوچرخه سوار و حمل و نقل کاربری من را به لرزش مشت من در واقعیت شناخته شده است که-با توجه به کتابخانه کنگره-تعداد اتومبیل شما می توانید ببینید برگزار شد:

>>
“از ویژگی های جالب این فیلم ظاهری فراوانی از اتومبیل است. اما مراقب باشید ردیابی خودرو و ترافیک نشان می دهد که تقریبا همه از این خودرو دیده می شود دایره در اطراف دوربین/کابل خودرو چند بار (ده بار). این ترافیک ظاهرا صحنه توسط تولید کننده به بازار و خیابان ظاهر مرفه مدرن بلوار با بسیاری از اتومبیل. در واقع در سال 1905 خودرو هنوز چیزی از تازگی در سان فرانسیسکو با اسب کشیده کالسکه, چرخ کامیون و واگن بودن مشترک خصوصی و وسایل نقلیه است.”
>>

Re: فیلم های بیشتر از سوار پس از زلزله این PBS Newshour قطعه دارای برخی بیشتر از آن را می دهد و زمینه مورد هر دو فیلم.
ارسال شده توسط rogerroger در 8:23 AM در مارس 24 [5 علاقه]

من همیشه شیفته این مرد که پیاده روی در سراسر خیابان و پرتاب یک گونی بر روی پشت یک سبد در دقیقه اول. ساده و بی تکلف مشاهده نشان می دهد که راننده به نظر می رسد به اشتباه به عنوان من. چه چیزی در رفتن وجود دارد ؟
ارسال شده توسط eotvos در 8:26 AM در مارس 24 [1 علاقه]
در واقع در سال 1905 خودرو هنوز چیزی از تازگی در سان فرانسیسکو با اسب کشیده کالسکه, چرخ کامیون و واگن بودن مشترک خصوصی و وسایل نقلیه.

لورا هیلنبرند کتاب Seabiscuit: An American Legendتوصیف برخی از تاریخ, خودرو, در, سان فرانسیسکو, قبل از زلزله – چارلز هوارد صاحب Seabiscuit بود اوایل خودرو پیشگام در این شهرستان است. یک زن و شوهر مربوطه گزیده ای از کتاب:

“اولین اتومبیل وارد شده به سان فرانسیسکو بود تا کمی قدرت است که آنها به ندرت از آن ساخته شده تا تپه. درجه نوزدهم خیابان آنقدر دلهره آور برای موتورهای روز که تماشای اتومبیل زور زدن برای بالا شد محلی تفریح و سرگرمی است.”

پس از هوارد باز کرده بود یک بیوک فروشگاه در سال 1905: “دو سال انجام داده بود کمی به آرامش را در سن فرانسیسکن خصومت برای خودرو است. هوارد موفق به فروش یک ماشین است.”

ترسناک طنز است که از زلزله است که به احتمال زیاد آنچه که باعث تصویب این خودرو در سان فرانسیسکو. کتاب ذکر شده است که پس از زلزله اسب وحشتزده بودند مجروح و سقوط از خستگی; Howard خودرو به عنوان آمبولانس و انجام ارتش منفجره به عنوان firebreaks.

کتاب خواندن فوق العاده – بسیار بهتر از فیلم های ساخته شده از آن.
ارسال شده توسط tallmiddleagedgeek در 8:40 AM در مارس 24

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im