به نوبه خود از عبارت – الا بارون TLS کارتون.

بارون آخرین صفحه کامل کارتون برای بار مکمل های ادبی شامل 57 انگلیسی, چهره بیان. من فکر می کنم من تا به شناسایی حدود 45 نفر (به علاوه چند طولانی-شات حدس بزند) بنابراین نمی سرمایه گذاری در زیر بریزید اگر شما می خواهید برای جلوگیری از اخلال گران.

بانوی جوان در اینجا این است که یک آبی بزرگ (1) که در رویه (2). او زنبورها در کلاه سر گذاشتن (3) یک پر در درپوش (4) و بیش از یک تراشه بر روی شانه او (5). یکی از تیز آرنج (6) به نظر می رسد آغشته با گریس آرنج (7). در ساعت یازدهم (8) او شده است گرفتار قرمز دست (9) کشتن دو پرنده با یک سنگ (10). آن دو پرنده (اما نه لنگ اردک (11)) در حال حاضر هل دادن تا بابونه (12). در حال حاضر او رفته و کشته می گذارد که غاز تخم مرغ طلایی (13).

این یک مو-بالا بردن تجربه (14) همه دور اما هیچ چاقو در کمر (15) می تواند ما را متوقف کمربند و بند (16) قهرمان از نورد تا آستین (17) برای قرار دادن رژ لب بر روی یک خوک (18). این واقعیت است که خوک ها ممکن است پرواز (19) ساخته شده است که او خیلی خوشحال او را در خوک را به عقب (20). این خوک دکمههای آن لب (21) در مورد ساخت یک خوک گوش (22) از آن را? در خوک چشم (23) آن است! من بوی موش (24) اما بهتر است اجازه دهید به خواب سگ دروغ (25).

این تفرج رفتن به پیک نیک (26) به عنوان غلت ساندویچ و spilt milk (27) نشان می دهد بانوی جوان ما در حال حاضر از دست او ناهار (28). که یک سبد میوه اگر شما مانند(29) زیرا کسانی که ساندویچ شدند که اپل از چشم او (30) (و یکی دیگر از سبد را در سیب فاسد است به هسته (31)). کسی اینجا کشیده یک خرگوش از کلاه (32) – کاملا یک کلاه قدیمی (33) آن را به عنوان اتفاق می افتد – و خرگوش قلب خود را در دهان خود (34). به عنوان کلاهبرداری سحر و جادو, این یکی را به زانو زنبور عسل (35) (و شاید هم گربه سبیل (36)?).

گلدان را خواستار کتری سیاه(37) در اینجا است که واگنر (38) دارای عیار بالای آن (39). جای تعجب نیست که از خوک به حال پروانه ها در معده خود (40). همیشه وجود دارد یک آچار در آثار (41) هنگامی که برش گوشه ها (42) مانند این و یا پرتاب کردن دستکش بلند (43) زمانی که گربه از کیسه (44) در مورد نزدیک شدن آهنگ قو (45). ما در حال نزدیک شدن به پایان دم (46) در حال حاضر, بنابراین من spread my wings (47) نه بیشتر. من فقط یک پنجه گربه (48) در همه این ها به هر حال.

[من متوجه برخی از پیشنهادات من در اینجا یک کشش در بهترین حالت و من به وضوح هنوز هم یک راه طولانی از پر 57. این سه عنصر که گیج یا گمراه کردن من در حال حاضر روبان قلب شنل آبی و مار دور گردن او.]

پست شده توسط Paul اسلید (11 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

این مثل این است که یک روشن فکر نسخه از بازی تلویزیون نشان می دهد عبارت. می گویند آنچه شما می بینید!
ارسال شده توسط winterhill در 4:48 AM در آوریل 25
وجود دارد یک پیچ و تاب و در دم در پایان.
ارسال شده توسط chavenet در 4:52 AM در آوریل 25
من فقط به دنبال در تلفن من اما یکی از بارز ترین است که “آهنگ قو” در بالای صفحه.
ارسال شده توسط گذرا در 5:10 AM در آوریل 25
مار ممکن است یک ادم خائن و بدنهاد در آغوش او.
ارسال شده توسط zamboni در 5:19 AM در آوریل 25 [1 علاقه]
موش نیز همه در خطرند.
ارسال شده توسط zamboni در 5:27 AM در آوریل 25
قلب روبان ممکن است سگ را در دسته سه تایی. پس قلب خود را?
ارسال شده توسط zamboni در 5:36 AM در آوریل 25
من فکر می کنم او تا به حال به او را محکم کمربند.
و ماهی سبز در اطراف آبشش.
ارسال شده توسط pipeski در 5:48 AM در آوریل 25
است که قطعا یک ادم خائن و بدنهاد در آغوش zamboni. با تشکر برای این پست پل Slade!
ارسال شده توسط Bella Donna در 5:51 AM در آوریل 25
سقوط ساندویچ “butty-سقوط غم و اندوه” (مرکزی Devon)
پروانه ها در حال “venging این clunch” (Northumbria اما تنها در جنوب)
خوک زن جوان گاوچران است که “کامرون دختر” (وست مینستر)

امیدوارم که کمک می کند.
ارسال شده توسط thatwhichfalls در 6:02 AM در آوریل 25 [1 علاقه]

او همچنین سبز و ماهی خارج از آب است.
ارسال شده توسط kwartel در 6:40 AM در آوریل 25
بیشتر:

این ماهی آبی است “کبالت, معدن, yipper” (Cornwall, اما تنها در شرق پنزنک. آیا استفاده از این عبارت در غرب پنزنک یا شما دستگیر خواهد شد)
چاقو در پشت او است “لبه مانند یک slinthed toban” (جزیره Mull جز در Pennyghael که در آن شما کشته خواهد شد اگر شما به این می گویند)
ارسال شده توسط thatwhichfalls در 6:48 AM در آوریل 25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>