ایالات متحده دیوان عالی کشور اول: استدلال با تلفنی از جمله عمده یکی مربوط به تهمت

واشنگتن — دادگاه عالی ایالات متحده روز دوشنبه گفت که برای اولین بار نه قضات را بشنود موارد استدلال توسط تلفنی و نه در دادگاه با توجه به کروناویروس همه گیر از جمله از نزدیک تماشا اختلاف بر سر اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی و سوابق مالی باید افشا شود.

اعلام نمایندگی آخرین راه است که در آن همه گیر است تغییر شکل جامعه آمریکا با دادگاه مجموعه را در آغوش نهفته مانند شماری دیگر توقیف محل کار است که باید به دنبال راه هایی برای ادامه کار.

دادگاه خواهد شنیدن استدلال ماه آینده توسط تلفنی در 10 مورد با قضات و وکلا استدلال قبل از آنها همه را به شرکت از راه دور در نور “بهداشت عمومی ارشاد” در پاسخ به همه گیر دادگاه سخنگوی کتی Arberg گفت.

دادگاه بوده و در طول تاریخ مقاوم به آغوش فن آوری های جدید. هنوز هم وجود دارد هیچ تصویری ضبط از استدلال است. خوراک های صوتی در گذشته نبوده است پخش زنده.

“دادگاه پیش بینی ارائه صوتی زندگی می کنند و خوراک را از این استدلال به اخبار رسانه ها است. اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس” Arberg در بیانیه ای گفت.

دادگاه خواهد شنیدن استدلال در مارس 4, 5, 6, 11, 12 و 13. آن را اعلام تاریخ برای موارد فردی است.

“ساختمان دادگاه باز می ماند برای کسب و کار رسمی اما اکثر پرسنل دادگاه هستند teleworking. ساختمان دادگاه باقی می ماند بسته به مکان تا اطلاع ثانوی” Arberg اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر در سه مورد جداگانه برای جلوگیری از پرونده های مالی خود را از دست دموکراتیک به رهبری آمریکا در مجلس نمایندگان کمیته ها و نیویورک دادستان شد و با توجه به شنیده شده است در مارس 31 اما به تعویق افتاد و در تاریخ 16 مارس زمانی که دادگاه با تاخیر یک سری از موارد بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

یک مورد دیگر با تمرکز بر پیچیده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده سیستم و اینکه آیا مجمع انتخاب کنندگان برای شکستن تعهدات خود را به نامزدی که برنده دولت خود را به رای مردم. دو نفر دیگر شامل معلمان در مدارس کاتولیک در کالیفرنیا آزمایش میزان که سازمان های مذهبی هستند که ایمنی بدن را از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط کارکنان.

یکی دیگر از مراکز بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به کارفرمایان اجازه می دهد برای به دست آوردن مذهبی معافیت از فدرال مورد نیاز تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare که بیمه آنها ارائه به کارکنان می پردازد برای کنترل تولد.

قضات موضوع به طور سنتی همه در انتظار احکام تا پایان ماه ژوئن قبل از آنها خود را به تعطیلات تابستانی است اما از آن تاریخ به طور بالقوه می تواند به تاخیر افتاد در این سال به دلیل coronavirus اختلالات. این موارد اما انتظار می رود که تصمیم گرفت قبل از نوامبر. 3 انتخابات ریاست جمهوری است که در آن تهمت است که به دنبال یک دوم چهار سال می گذرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق موارد

بالاترین مشخصات مورد به شنیده های تلفنی است که یکی مربوط تهمت تلاش خود را برای حفظ منابع مالی ،

خواه رئیس جمهور از دست داده و در دادگاه های پایین در سه مورد. دو شامل تهمت تلاش برای دفع کنگره احضاریه صادر شده به اشخاص ثالث – خود شرکت حسابداری Ncmec LLP و دو بانک Deutsche Bank AG و یکی از سرمایه های مالی پارسیان خواستار بانکی خود را ثبت اظهارنامه مالیاتی و مواد دیگر است.

مورد دیگر شامل تحقیقات جنایی را به تهمت و خانواده اش املاک و مستغلات کسب و کار است که در آن دادستان منطقه منهتن است که به دنبال رئیس جمهور مالیاتی.

یکی از عمده مورد است که در سمت چپ کردن ممکن است استدلال برنامه بود که گوگل در تلاش برای فرار اوراکل پارسیان چند میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه بیش از کپی رایت نرم افزار. دادگاه به احتمال زیاد شنیدن این صورت پس از آن بعد از مدت آغاز می شود در ماه اکتبر.

Coronavirus ثابت کرده است به خصوص خطرناک در افراد مسن به خصوص کسانی که با زمینه مسائل پزشکی. سه نفر از نه نفر از قضات بیش از سن 70: اموزش Bader Ginsburg (87) استفان Breyer (81) و کلارنس توماس (71). Ginsburg را تجربه کرده است یک سری از آخرین مسائل مربوط به سلامت از جمله درمان در دو سال گذشته برای لوزالمعده و سرطان ریه است.

مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تا کنون مقاومت کرده اند تماس از قانونگذاران در هر دو طرف اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در کنگره در میان coronavirus بحران است. کنگره است حداقل تا مارس 20 و چند تن از نمایندگان مجلس گفته اند که آنها انتظار آن را به اقامت در خارج از جلسه طولانی تر است.

(گزارش شده توسط اندرو چانگ در نیویورک و لارنس هرلی در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط سوزان Cornwell; ویرایش توسط خواهد Dunham)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im