Ableism در زمان…

به عنوان اخبار از تلفات که Covid-19 به ارمغان آورده و خواهد آورد این واقعیت است که مراقبت ممکن است مجبور به جیره بندی است که در بسیاری از ذهن مردم. ناتوانی گروه های حقوق بشر نگران هستند که این سهمیه بندی از مراقبت از یک تعبیری برای اصلاح نژاد. در حال حاضر گروه های حقوق در آوردن تبعیض شکایت علیه سیاست های دولت – که ارزش زندگی غیر معلول به عنوان “بیشتر پس انداز کردنی” پس از آن کسانی که بدون. قوانین جدید در انگلستان نیز در معرض خطر از حقوق معلولان. تکان دهنده – قیصر گفتن است این بیماران با اختلالات خود ایمنی است که بستگی به کلروکين برای زنده ماندن است که داروهای خود را نمی خواهد refiled – به طوری که وجود خواهد داشت بیشتر برای Covid-19 بيمار. کلروکين اثبات شده است به کار بر روی Covid-19 در حالی که ثابت شده است به کار در شرایط مانند لوپوس و ره.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis (1 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من خواندن با علاقه واشنگتن شکایت که در اینجا در دسترس است.

من مطمئن هستم که آن را غیر ممکن است برای من به درک آنچه مشخص خواهد شد به قانونی در این زمینه است. بنابراین من فقط می تواند فکر می کنم در مورد آنچه که مطلوب است. تا آنجا که می رود من فکر می کنم پایان نامه خود را تقریبا این:

– واشنگتن سیاست های دولت بسیار به طور کلی مشخص می کند که تریاژ باید انجام شود برای بهینه سازی برای “سالم و بلند مدت بقا” به عنوان بسیاری از بیماران در منطقه که ممکن است بدون تجویز چگونه این تصمیمات باید ساخته شود.
– شاکیان هستند شاید در هیئت مدیره با سیاست که در بسیار انتزاعی حس اگر آن را کاملا اجرا میشه اما:
– آنها فکر می کنند که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را نادرست ارزیابی که افراد معلول در کمتر سالم و کمتر احتمال دارد برای زنده ماندن از آنها در غیر این صورت ممکن بود.
– و آنها فکر می کنند که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را نمی توانید به عنوان ارزش زیادی برای بقای افراد معلول.

آن را برای من روشن نیست که آیا شاکیان خواهد بود خوشحال با یک فرایند است که تا به حال همان سیاست, اما با بسیاری از نظارت و زبان خاص برای محافظت در برابر دومی دو نگرانی و یا اینکه آیا آنها می نوشتن کاملا متفاوت صدایی که سیاست جیره بندی مراقبت در برخی دیگر از پایه و اساس.
ارسال شده توسط ارزش اطلاعات در 10:47 PM در مارس 25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im