کلینیک سقط جنین در حال باز ماندن در طول شیوع کروناویروس.

والدین می خواهد مردم بدانند که درهای خود را هنوز باز است حتی به عنوان coronavirus اپیدمی نوردد, ایالات متحده است. علاوه بر این با وجود تلاش های تگزاس و اوهایو و لوئیزیانا به طبقه بندی برخی از سقط جنین به عنوان “غیر ضروری’ عمل جراحی است که باید با تاخیر درمانگاه در اوهایو و لوئیزیانا باز باقی می ماند و اعلام در تگزاس روز دوشنبه فعال کرده سقط جنین طرفداران حقوق و وکلا با توجه به نیویورک تایمز.

از ملی سقط جنین فدراسیون:

سقط جنین امن است, زمان حساس روش و آن است که هنوز هم در حال ارائه در درمانگاه های سرپایی و بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده و کانادا در طول این COVID-19 شیوع. شما می توانید پیدا کردن یک ارائه دهنده در منطقه خود را در اینجا. شما باید برای تماس با کلینیک به طور مستقیم به تایید خود عامل ساعت طول این سرعت در حال تکامل وضعیت.

این NAF خط تلفن (1-800-772-9100) باز است و عامل طول عادی ما ساعت: 7 صبح تا 11 pm شرقی دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شرقی شنبه و یکشنبه. ما خط تلفن مصرف مشاوران می توانید پاسخ به سوالات در مورد سقط جنین و بارداری, گزینه به شما کمک کند پیدا کردن یک ارائه دهنده با کیفیت و به شما کمک کند با محدود کردن کمک های مالی اگر شما با داشتن مشکل تأمین مراقبت از خود را.

قبلا: زنان در ایالات متحده در حال حاضر می توانید سقط جنین امن از طریق پست

ارسال شده توسط کترا (0 دیدگاه کل) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>