ابوظبی, Etihad گسترش تعلیق پروازهای برنامه ریزی شده به حداقل مارس 16

دبی — ابوظبی Etihad Airways گفت: این امر خود به گسترش تعلیق برنامه ریزی پروازهای مسافری حداقل تا مارس 16 با توجه به شیوع کروناویروس.

هواپیمایی که با هدف به بخشی از سرگیری پروازهای مسافری از 1 مه در بیانیه ای گفت: همه برنامه ریزی خدمات مبتنی باقی می ماند تا زمانی که 16 ماه مه در اولین. پیش از آن در روز آن گفته بود تعلیق را آخرین تا زمانی که ممکن است 15.

آرسنال و دیگر خطوط هوایی امارات متحده عربی شده اند عامل های خروجی-تنها برای پروازهای خارجی ها که می خواهند به ترک خلیج عرب دولت است که ممنوع, ورود افراد از خارج از کشور به دلیل شیوع رمان coronavirus.

“در حالی که آرسنال امیدوار به از سرگیری یک شبکه کاهش می یابد از برنامه ریزی خدمات مسافر از 1 ممکن است موضوع را به دولت امارات متحده عربی-تحمیل محدودیت های مسافرتی در حال برداشته هواپیمایی در حال حاضر تاخیر این طرح حداقل تا 16 آوریل با توجه به ادامه وضعیت” یک سخنگوی شرکت گفت.

“این تصمیمی است که گرفته شده اولیه برای جلوگیری از پتانسیل اختلال به مشتریان که مایل به سفر در طول آن دوره و برای ایمنی و رفاه” این شرکت اعلام کرد.

Coronavirus شیوع عملا متوقف بین المللی مسافرت هوایی. (گزارش شده توسط Alex کرن; ویرایش توسط Gareth Jones, Louise آسمانها و هلن پوپر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>