ACC را وقفه با توجه به کروناویروس اثرات صدها نفر از Georgia Tech ورزشکاران

Georgia Tech ورزشکاران و مربیان صورت غیر معمول ترین مجموعه از شرایط با ACC تصمیم ساخته شده پنج شنبه به حالت تعلیق در همه بازی ها, سازمان ها و شیوه های مشارکت در مسابقات قهرمانی NCAA برای همه, عضو, مدارس تا اطلاع ثانوی برای کمک به محدود کردن گسترش COVID-19.

این تصمیم اعلام شد در همان روز که NCAA اعلام کرد که آن را لغو کرده بود تمام باقی مانده زمستان و بهار مسابقات قهرمانی حوادث تصمیم گیری می اندازد که همه از فن آوری بهار به ورزش بیس بال, گلف مردان و زنان تنیس و مردان و زنان پیگیری – به قطعیت قابل ملاحظه. آن را از درجه اعتبار ساقط است که ورزشکاران در سراسر NCAA خیره شد به شنبه.

“این قلمرو ناشناخته و سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و موسسات همچنان اولویت ما” ACC کمیسر جان Swofford در بیانیه ای گفت. “این تصمیم با هدف جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.”

این ممنوعیت نیز پوشش می دهد Tech, تیم ملی فوتبال در میان زمستان تمرین شنا تیم بود که اعضای تیم واجد شرایط برای NCAA مسابقات قهرمانی داخل سالن دو و میدانی تیم که نیز تا به حال اعضای تیم برنامه ریزی برای رقابت در آن ورزش قهرمانی ملی و تیم بسکتبال زنان که به احتمال زیاد نیست رفتن به قرعه کشی مسابقات NCAA اسکله اما می تواند در زنان ابتلای. تیم والیبال نیز در حال بهار تمرین سفر به فلوریدا نقض.

مربی جف کالینز’ تیم فوتبال خود را به اتمام ششم از 15 بهار شیوه های روز پنج شنبه صبح. عمل به از سرگیری پس از رخصتی بهار که می گیرد در هفته آینده. از سرگیری تمرین از جمله بهار بازی برنامه ریزی شده در مارس 10, به نظر می رسد بسیار در شک و تردید.

برای اندازه گیری خوبی موسسه همچنین پنج شنبه اعلام کرد که آن را به حرکت به “آموزش از راه دور” با فرمت بعد از کلاس رزومه پس از شکستن بهار در مارس 30.

برای همه تیم ها و ورزشکاران بسیاری از رقابت در ارشد خود را فصل به فصل برای آخرین بار در یک سازمان, تنظیم, فرصت ها به رقابت پس از ساعت های بی شماری صرف در شیوه و آموزش فردی از دست داده اند. وجود دارد به مراتب سنگین تر بودن هزینه های منتقله توسط گسترش coronavirus اما آن را نمی کند هر کسی را به خود فداکاری های هر سبک تر است.

در زنان و میدانی تیم به عنوان مثال دونده از راه دور نیکول Fegans و سه گانه بلوز بریا ماتیوز شد به رقابت در این آخر هفته را NCAA داخل سالن دو و میدانی قهرمانی در آلبوکرک N. M. هر دو برنده ACC قهرمانان مربوطه خود را در حوادث Fegans (دبیرستان) در 3000 متر و ماتیوز در پرش سه گام. برای, اداره, ارشد, از آن او بود ،

متیوز را به پایان برساند او را با تکنولوژی حرفه ای به عنوان یک نمونه بلوز. اما او به احتمال زیاد خواهید بود را تکذیب کرد, آخرین منزل و میدانی فصل است.

این قابل تصور است که ACC تعلیق می تواند برداشته شود قبل از پایان تیم های’ فصول منظم هر چند که بعید به نظر می رسد. بزرگ ده مثلا لغو همه رقابت از طریق پایان سال تحصیلی است. اما حتی اگر این اتفاق شد لغو تمام مسابقات NCAA حوادث حذف نهایی انگیزه ای برای کت زرد ورزشکاران است. قبل از شروع فصل بیس بال برای مثال بازیکنان صحبت کرد و از رسیدن به Omaha, Neb. – سایت College World Series. برای این تیم سالمندان و جوانان به احتمال زیاد به پرش به صفوف حرفه ای اگر پیش نویس که هدف حذف کرده اند.

برای تکنولوژی گلف تیم همیشه بهترین تیم در پردیس مربی بروس Sprague یک تیم رتبه سوم را در سراسر کشور است که دارای یک هسته سه سالمندان کمک کرد که کت win ACC قهرمانی یک سال پیش این تیم 18. فناوری شکار خود را برای اولین قهرمانی ملی را به صبر.

فناوری تنیس زنان تیم در رتبه نهم در سراسر کشور و ارشد کنیا جونز است No. 20 بازیکن تک در کشور است. تیم مردان در رتبه 44.

مربیان بیش از حد مواجه سوالات خود را دارند به عنوان ACC را تعلیق را پوشش می دهد

در پایان یک روز هنگامی که آن کت را می توانید به دادگاه دوباره – و یا همکار خود کت خود را به عرصه های رقابتی – تنها می توان حدس زد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de