محتوای مقاله

رونالد آکونا جونیور آتلانتا از مصدومیت همسترینگ بازگشت تا یک جفت دوی خانگی را کمربند کند و شجاعان را به برد ۷ بر ۱ مقابل تیم واشینگتن نشنالز در اولین بازی یک دوسر هفت چرخشی در روز جمعه سرعت دهد.

این پنجمین برد مستقیم برای آتلانتا (۲۳-۱۴) و هفتمین باخت متوالی برای اتباع (۱۲-۲۴) بود. از آنجا که این بازی آرایش بازی ۱۹ اوت در آتلانتا بود، شجاعان تیم خانگی بودند.

آکونا بازی را با یک هومر طولانی به سنتر فیلد هدایت کرد و یک شوت دو دویی را در چرخش چهارم اضافه کرد که هر دو در برابر استارت آستین وث بودند. آکونا در این فصل هفت هومر دارد.

سربوف هومر هفتمین دوران حرفه ای خود بود و رکورد فرنچایز تعیین شده توسط فلیپه لو را از سال ۶۹-۱۹۶۴ گره زد. لو برای رسیدن به آن نقطه عطف به ۶۳۳ بازی نیاز داشت اما آکونا تنها ۲۰۹ بازی گرفت.

آکونا از روز یکشنبه که دور دوم یک بازی مقابل فیلادلفیا را به دلیل تنگی در همسترینگ راستش ترک کرد، بازی نکرده بود.

شجاعان یک شروع جامد از تامی میلون، که اجازه داد یک اجرا در شش بازدید بیش از چهار نوبت. اون سه تا زد بيرون و يه خمیر راه ن رفت

این تلاش بسیار بهتر از اولین شروع میلون با باشگاه پس از اینکه در یک معامله ضرب الاجل تجاری با بالتیمور به دست آورد، زمانی که او یک سرب 10 اجرا دیده شد و تسلیم هفت اجرا می شود در 2 نوبت 1/3 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de